چرا از دست دادن کلکته زرق و برق دار, پیر درختان احساس شخصی

انبه درخت کاشته است توسط پدربزرگ و مادربزرگ من. من بزرگ نشدم تا بالا رفتن از شاخه های آن. میوه آن بود و نه فیبری به سختی از بهترین انبه شجره نامه. در عین حال صبح روز بعد از طوفان Amphan پاره پاره از طریق کلکته نزد برهنه, کنده, که در آن وجود دارد هنگامی که شده بود یک درخت قلب شکستن. همه را از طریق طوفان درخت بود تشکر شاخه های آن آور در برابر شلاق باد. در حال حاضر شاخه های پهن بود روی زمین سبز انبه نورد در گل مانند ریخته تیله. توسط سپیده دم آنها شده بود تمیز برداشت توسط رهگذران.

کامل برچسب قیمت طوفان Amphan را مخرب رفت و برگشت در بنگال است که هنوز به شمارش. روستاها شده اند pulverised شاليزار ناقص سدهای شکسته, جنگل های حرا مورد تعرض وحشیانه آب منابع آلوده. من شنیدن انواع اعداد — 6 کرور تحت تاثیر قرار, 10 لاخ خانه های آسیب دیده, 4.5 لاخ قطب الکتریکی بی خانمان.
در مواجهه با چنین ویرانی به خصوص در مناطق روستایی بنگال از دست دادن یک درخت انبه در شهرستان به نظر می رسد بی اهمیت. اما شاید عزاداری چیزی به عنوان عادی به عنوان یک درخت می تواند گاهی اوقات تنها راه ما می توانیم بسته بندی سر ما حدود زیادی از دست دادن خیلی دل شکستگی است. به عنوان شهر تلاش به پای خود صبح روز بعد از اولین مرثیه من به عنوان خوانده شده بودند requiems برای درختان افتاده — انبه, عصرانه, چوب, سیب, krishnachura چوب ماهون انجیر هندی.

کسی سوگواری یک درخت انبه خود را در اواخر مادر کاشته بود. در حال حاضر بعد از زمان او شهر بازديد حتی درخت خواهد رفت, او گفت:. یکی دیگر از تاسف 50+ سال, radhachura درخت خانه به کلاغ گنجشک آرام و خیاط پرندگان یک درخت که فرش خیابان با گل های زرد. این تنها درخت در پیاده رو در حال حاضر ارائه شده treeless. در سال 1908 پس از دیگری cyclone رودخانه Musi سرریز در حیدرآباد نوشتن harini بازیگر Nagendra و سیما Mundoli در کتاب خود شهرستانها و سایبان درختان در شهرهای هند. به عنوان بسیاری از 15,000 نفر کشته شدند اما 150 نفر موفق به زنده ماندن توسط چسبیده به یک غول آلوچه درخت در نزدیکی Osmania بیمارستان عمومی. درخت ظاهرا 300 سال, امروز هنوز هم می ایستد. حوادث به یاد قربانیان سیل در ادامه به اتفاق می افتد در آن سایه.

من شهر پوشیده شده با درختان درختان که در زمان سال ها و حتی دهه ها به رشد و سرنگون فقط در یک شب را در خشم. از 270 سال بزرگ درخت انجیر هندی به حال جان سالم به در طوفان Aila, Phani و بلبل اما Amphan است پاره پاره تاج پوشش آن از هم جدا است. صدها درخت در باغ بی خانمان شده اند. رئیس کلکته شهرداری شرکت تخمین می زند 5,000-6,000 سقوط درختان در شهر تنهایی, ما درخت انبه یکی از آنها است. شهر شرکت به نظر می رسد در این درختان در حال حاضر به عنوان موانع به عادی شدن امور مربوط به بازسازی برق است. محیط زیست و زاری از دست دادن پوشش سبز و تعجب آنچه اشتها وجود دارد خواهد بود در یک اقتصاد در وضعیتی وخیم تحت Covid مستند به اختصاص منابع برای دوباره سبز.

اما از دست دادن یک درخت بازدید ما در برخی از اساسی تر از سطح. چیزی است که وجود دارد در مورد آن استحکام است که مجریان ما. ما ابتدا نام ما در آن تنه به عنوان اگر انجماد لحظه در یک آلبوم. به عنوان نسل تصویب درخت اطمینان داد با انجام یک درخت خانواده در یک مفهوم تحت اللفظی است. آن است که یک مکان برای جمع آوری, برای, کنار جاده سلمانی به راه اندازی فروشگاه, خیابان سگ به چرت زدن سایه داخلی کمک کند و ریکشا دستگاه کشش. ما کاشت درخت در حافظه از عزیزان. و ما آنها را مسلم درست مثل عزیزان.

هنگامی که ما خانه های قدیمی تخریب شد آن درخت چریش ما را نجات دهد. ما رشد کرده بود تا داستان از ارواح زندگی می کردند که بر روی شاخه های آن, ارواح, با, پا, که تبدیل به داخل. آن مناقصه برگ بودند ما منادی بهار نه لاله ها. من استفاده می شود به نفرت خود طعم تلخ به عنوان یک کودک از دست رفته و آن را به عنوان یک مهاجر در کالیفرنیا است.

درخت انبه انجام هیچ ویژه خاطرات دوران کودکی. اما آن را به حال ساخته شده Covid مستند قابل تحمل تر. در توقیف شهر میوه شده بود تمیز برداشت توسط پسران با slingshots. در حالی که دیگران ساخته شده Dalgona قهوه, ما تا به حال سوخته انبه بیش از اجاق گاز و تبدیل خمیر به زبانه دار aam پورا. همسایه ساخته شده و ادویه انبه ترشی و فرستاده ما ،

ما نمی دانم پس از آن کسانی خواهد بود که آخرین ترشی از آن درخت. در حال حاضر babbler پرندگان و سنجاب هاپ امتداد آن قطع شاخه ها و جلوگیری از اشتباه زمانی که آنها به پایان رسید به طور ناگهانی. شهر بازتاب با ناله و شکایت کردن از اره برقی قطع درختان را به تکه های چوب. درخت ما هم هک شد به قطعات. وجود دارد و در میان خرابه های درخت ما در بر داشت نیم دوجین بیشتر انبه که تا به حال فراموش انبه, جاذب, آخرین هدیه از یک درخت افتاده.

ما تا به حال انبه برنج که آخر هفته و انبه مرغ و انبه ترشی دهان-کلیپ tartness نارس سبز انبه رندر تلخ و شیرین با از دست دادن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>