چرا آزادی خواهان در حال پیوستن به BLM تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس

این صدا ممکن است تعجب آور است که جمهوری کارلا Gericke در به دنبال یک دولت سنا در نیوهمپشایر است که مبارزه برای کاهش بودجه پلیس. جریان “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش در امریکا پس از تمام شده است افروخت از سال 1980s توسط جناح چپ محقق فعالان به ویژه زنان از رنگ مانند آنجلا دیویس.

اما در حال حاضر “شما باید انجام دهید این عجیب و غریب داد و یا حداقل پتانسیل اتحاد بین معتقدین – ‘کلاسیک لیبرال ها’ که تمایل به بیشتر از مردان سفید پوست و یک جنبش مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده می گوید:” تایلر پری یک آمریکایی آفریقایی تبار مطالعات استاد در دانشگاه نوادا در لاس وگاس.

هنوز هم او می گوید: سیاه و سفید آمریکایی از خود کمتر موقعیت ممتاز در آمریکا, جامعه, قرار دادن تاکید بیشتری بر ایده “است که برخی از سیستم دولت نیاز به باقی می ماند در محل برای حفاظت از مردم در برابر و احترام مد.”

معتقدین خود را ردیابی نگرانی از انتخاب نشده قدرت پلیس بازگشت به عصر روشنگری متفکران. کلارک adobe agent از آزادیخواه موسسه Cato می گوید: “در امریکا, من می خواهم بگویم یکی از اساسی ترین حق ما است به رایگان از دخالت دولت و قطعا دولت خشونت وجود ندارد و از نظر قانونی کافی دلیل است.”

نیویورک

گاهی مردم یک زمان سخت در تلاش برای میخکوب کردن محکم کردن اعتراض به سیاست کارلا Gericke.

به عنوان یک جمهوری خواه نامزد برای نیوهمپشایر سنا و “سخت آزادیخواه” او بوده است صریح فعال در برابر stay-at-home سفارشات صادره توسط رژیم صهیونیستی. کریس Sununu در طول COVID-19 بیماری همه گیر. که یک موقعیت بسیاری از مردم ممکن است برابر با مغلوب ساختن پیشی جستن-سبک محافظه کاری.

در همان زمان, اما, خانم Gericke نیز دیرین فعال در برابر آنچه او می بیند به عنوان مشکل نظامی آمریکایی نیروهای پلیس و او شده است عمدتا حمایتی از زندگی توجه به تلاش های پال خواستار قطع بودجه دولت ،

“من برای گرفتن بخشی از بودجه و حرکت آن به دور از افزایش پولیس و شاید آن حرکت بیشتر به سمت سلامت روانی جامعه و توسعه و این نوع مسائل می گوید:” خانم Gericke که اجرا شده است در برابر قدرتمند دموکراتیک فعلی در منطقه به صورت گذشته سه چرخه های انتخاباتی. “که واقعا نمی خواهد کاهش خط مورد نظر بودجه و واقعا نمی شود کوچک شدن دولت پس برای من نیست که راه حل ایده آل. اما من مایل به می گویند که من فکر می کنم که خواهد بود یک گام به سمت یک سالم تر و صلح آمیز در جامعه است.”

او را بدست نفرت ایمیل برای تلاش های خود را از هر دو طرف طیف سیاسی. اما مانند بسیاری از آزادی خواهان خانم Gericke را مخالفت اصولی به آنچه او می بیند به عنوان همیشه در حال گسترش و گسترده دولت قدرت – به خصوص کشنده قدرت داده شده به پلیس همراه با خود را “واجد شرایط مصونیت” از حقوقی پاسخگویی – شده است یک هسته تخته از او فلسفه سیاسی از شروع.

نامزد جمهوری خواه پیوست و دیگر فعالان اجتماعی در سمت چپ در سال 2013 برای کمک به تلاش ها برای حفظ شهر کنکورد از خرید جدید بالستیک مهندسی زرهی پاسخ ضد حمله کامیون یا BEARCAT است که مسئولان شهرستان گفت: لازم بود به دلیل “مکرر تظاهرات رسما توسط گروه های سازمان یافته است که پتانسیل تبدیل شدن به فرار.”

این نوع از زبان او می یابد سرد. “کنکورد در زمان داشت مانند دو قتل در یک دهه” او می گوید. “اما البته آنها به پایان رسید تا گرفتن خود را BEARCAT به هر حال.”

پس از آنچه دادستان به نام پلیس قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در این چند دهه جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت و یا حتی لغو پلیس شهری به دست آورده عمومی حرکت که چند تا به حال هرگز قبل از دیده می شود. ریشه دارد در درجه اول در کار جناح چپ محقق فعالان پس از 1970s و 1980s به خصوص زنان از رنگ مانند آنجلا دیویس و روت ویلسون گیلمور که کمک به تدوین و فرموله کردن مفهوم “زندان صنعتی” از طریق مردمی ائتلاف بحرانی مقاومت جنبش شروع به توصیف چگونه ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری incarcerates بیشتر از شهروندان خود را از هر کشور دیگری در جهان تا کنون. این استدلال که با آن آرایه عظیم از مالیات-بودجه زندان ها و زندان های به شدت پر از سیاه پوست و لاتین در مردان ایالات متحده در حال تبدیل شدن به یکی از خشن ترین پلیس متحده است.

نگرانی مشترک در مورد حقوق

“وجود دارد مقدار زیادی از تشابه” با آزادیخواه انداز می گوید ادوارد Stringham رئیس جمهور آمریکا در موسسه تحقیقات اقتصادی یک آزادیخواه فکر می کنم تانک. “در بسیاری از موارد پلیس اختصاص داده شده به انجام کارهایی است که آنها لازم نیست که آموزش و یا ظرفیت انجام, حتی در حالی که آموزش بیشتر خشونت آمیز در سبک هنگام برخورد با هر نوع جنگ است.”

“حداقل من فکر نمی کنم هیچ توجیهی برای این به شدت مسلح گروه از مردم تامین شده توسط مالیات دهندگان برای برخورد با موقعیت هایی که در اکثر 20 دلار مشکل برای یک فروشگاه می گوید:” آقای Stringham اشاره به این شکایت به پایان رسید که در آنچه که او بیش از حد در تماس با پلیس از قتل آقای فلوید.

اما هستند بسیاری از تفاوت ها هم می گوید: تایلر پری, استاد آفریقایی آمریکایی و آفریقایی مطالعات در دانشگاه نوادا در لاس وگاس.

“از یک طرف شما باید انجام دهید این عجیب و غریب داد و یا حداقل پتانسیل اتحاد بین معتقدین – ‘کلاسیک لیبرال ها’ که تمایل به بیشتر از مردان سفید پوست و یک جنبش مانند سیاه و سفید زندگی می کند که همچنین خواستار defunding از دست سنگین نظامی نیروهای پلیس.”

در واقع بیش از 70 درصد از خود-شناسایی معتقدین سفید هستند و 63 درصد مرد هستند با توجه به Cato Institute واشنگتن-بر اساس آزادیخواه فکر می کنم تانک. در مقابل تنها 5 درصد از آزادی خواهان شناسایی به عنوان سیاه و سفید و 14 درصد به عنوان لاتین این موسسه که در سال 2015 بررسی با لندن افکار عمومی داده آژانس YouGov.

“[اگر چه] آزادی خواهان و ترقی خواهان سهم زیادی در بسیاری از آزادی خواهان بسیار بیشتر مایل به بیشتر های افراطی و دولت defunding به نتیجه گیری منطقی آن رد هر نوع از ساختار دولتی به خصوص به دنبال در پرداخت مالیات به عنوان یک شکل از سرقت و همچنین از [مخالفت با] این مفهوم است که دولت می تواند ارسال مسلحانه نیروهای پلیس و یا واحدهای نظامی اساسا به نیروی خود شهروندان با رعایت قوانین و مقررات است.”

معتقدین اغلب با شناسایی محدود دولت در فلسفه است که تحریک و تشجیع کردن بسیاری بال از حزب جمهوری خواه. آنها اشاره می کنند که سنت های اروپا از لیبرال دموکراسی به حال اولیه خود ریشه در تلاش برای محدود کردن تاج را قدرت بسیار زیادی به استفاده از نیروی کشنده به نام نظم و قانون.

به عنوان “کلاسیک لیبرال” بسیاری از آزادی خواهان اشاره می کنند که در اوایل متفکران ایده های در حال توسعه از حقوق بشر در 16 و 17 قرن اول مبارزه در برابر سیستم عدالت کیفری. محل فکری خود ریشه در روشنگری آنها اغلب با دیدن اولین “فعالان” سوال از حوزه اقتدار دولت به ویژه تاج استفاده از شکنجه به اعترافات دقیق آن اعلامیه حکومت نظامی در زمان صلح و رد از راست به جسم.

“در امریکا, من می خواهم بگویم یکی از اساسی ترین حق ما است به رایگان از دخالت دولت و قطعا دولت خشونت وجود ندارد و از نظر قانونی کافی دلیل می گوید:” کلارک adobe agent معاون رئیس جمهور برای عدالت کیفری در موسسه کاتو.

“هنگامی که شما لباس خارجه بازیگران به خصوص افسران پلیس با قدرت باور نکردنی و اختیار را انتخاب کنید که قوانین را اجرا و سپس قدرت را به کسی نیست آزادی و حتی زندگی خود را و سپس آنها را با تجهیزات آن به انجام است که این مسائل فوق العاده چه اشکال پاسخگویی در دسترس هستند به شهروندان می گوید:” آقای adobe agent نوشت که یک مقاله اخیر ارزیابی سیاه زندگی توجه به اعتراضات عنوان گذاری آن را “امریکا سیستم عدالت کیفری فاسد به هسته است.”

Doug Brown/AP

عوامل از اجزای مختلف وزارت امنیت داخلی مستقر هستند به محافظت از یک دادگاه فدرال در پورتلند اورگان در 5 جولای سال 2020 است. معترضان نیز مواجه خاموش در برابر پلیس شهرستان در پورتلند.

که در آن گروه های متفاوت

اما برای دانشمندان از رنگ مانند استاد پری سازگار آزادیخواه موقعیت است که اغلب ریشه در امتیاز. کسانی که ترویج بی بند و مداخله اقتصاد, نور, لمسی, مقررات دولت و لخت, حداقل, پلیس دولت تمایل به خود را در حال حاضر ساخته شده است در مزایای رقابتی و ببینید تقریبا تمام پله های جامعه در شرایط قوی رقابت است.

“خود من فرض در شرایط که در آن آزادی خواهان ممکن است به اشتباه این است که من فکر می کنم بسیاری از مردم آن را به عنوان یک جنبش عمدتا مردان سفید پوست و که آنها در حال حاضر بسیاری از امتیازات را در جامعه به طوری که آنها باید یک فرض است که دولت لازم است در هدایت زندگی خود را,” او می گوید. “در حالی که من فکر می کنم مردم سیاه و سفید و یا رنگ که در حال اعتراض به دولتی نیروهای پلیس آنها را هنوز هم می دانیم که برخی از سیستم دولت نیاز به باقی می ماند در محل برای حفاظت از مردم در برابر و احترام مد.”

در واقع همانطور که بسیاری از محققان اشاره کرده اند, سیاه, رای دهندگان به عنوان یک کل تمایل به مراتب بیشتر عملگرا و معتدل تر از سفید لیبرال ها و بخش کوچکی از مترقی جناح از حزب دموکرات است. سیاه اکثریت رای دهندگان انتخاب هیلاری کلینتون در سال 2016 مقدماتی و پس از آن به شدت حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن در یک لحظه زمانی که نامزدی خود را بود teetering در سقوط.

“اعتراض جنبش حقوق مدنی دوران تا حد زیادی در پاسخ به آنچه که آنها تصور به عنوان ناعادلانه دولتی سازه” استاد پری می گوید. “بنابراین من فکر می کنم شاید این تفاوت در اینجا این است که از یک طرف شما احتمالا پیدا کردن آزادی خواهان و حتی مارکسیستی فعالان در برخی از فرم توافقنامه ای که نیروهای پلیس می تواند منعکس کننده استبداد غیر قانونی دولت است. اما در همان زمان دستور کار و اهداف آنچه در نهایت جایگزین است که دولت ممکن است بسیار متفاوت است.”

هنوز هم در میان جریان Black Lives Matter تظاهرات تعدادی از ترقی خواهان, آزادی خواهان و حتی برخی از محافظه کاران مذهبی ملحق شده اند نیروهای خود را برای مخالفت با “واجد شرایط ایمنی” است که دادگاه از جمله در دادگاه عالی را اعطا افسران پلیس. در دهه های پس از قضات معرفی این دکترین حقوقی خود را از طریق احکام محافظ افسران برگزار می شود شخصا مسئول نقض برخی از حقوق اساسی و یا با استفاده از نیروی بیش از حد واجد شرایط ایمنی آتش کشیده شده از گروه در سراسر طیف سیاسی.

در یک مبارزه قانونی را واجد شرایط ایمنی بیش از دو سال پیش در موسسه کاتو مشغول به کار برای ساخت یک “صلیب ایدئولوژیک پل” برای مبارزه با قانونی تثبیت نظریه می گوید: آقای adobe agent. و یکی از proudest دستاوردهای او می گوید: قرار بود با هم کوتاهی amicus برای دیوان عالی کشور است که شامل یک آرایه متنوع از گروه های از NAACP و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا در سمت چپ به داد دفاع از آزادی و آمریکایی ها برای رفاه بنیاد در سمت راست.

“راش از بالا, مشخصات, تحریم رایگان حوادث پلیس سوء فرستاده آمریکایی به خیابان ها در اعتراض به” این گروه ادعا می کنند با هم. “[شایسته] ایمنی سپر طیف گسترده ای از سوء رسمی. تنوع امضا کنندگان نشان دهنده چگونگی واجد شرایط ایمنی abets و تشدید نقض حقوق اساسی هر نوع.”

خصوصی امنیتی نیروهای ؟

آزادیخواه متفکران نمی اغلب استفاده از اصطلاح “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” مانند خود را به سمت چپ متمایل همتایان انجام, با این حال. و آقای Stringham در آمریکا موسسه تحقیقات اقتصادی بخشی از یک ایدئولوژیک بخش از معتقدین که استدلال می کنند که بسیاری از کار از ادارات پلیس امروز بهتر خواهد بود در خدمت موضعی امنیتی خصوصی.

“اگر شما به سراسر کشور در حوزه های قضایی مختلف شما می توانید مقدار زیادی از گزینه های دیگر برای دولت پلیس می گوید:” آقای Stringham اشاره کرد او به بررسی یک موضوع در کتاب خود “خصوصی حکومت.” “دانشگاه ها مانند دانشگاه هاروارد دوک و دانشگاه هر کدام به طور کامل deputized خصوصی نیروهای پلیس.”

“و به طور کلی من می گویند که رفتن به ایجاد انگیزه برای کسانی که پلیس به اقدام طرف دانش آموزان,” او می گوید. “در حالی که اگر دولت پلیس وجود دارد که قطع به جایی که آنها می تواند به دنبال یک برنامه است که مستقل از رفاه مردم است.”

مانند بسیاری از آزادی خواهان در سراسر کشور می بیند قدرتمند پلیس اتحادیه های کارگری به عنوان یک مانع به مالی و اصلاحات ساختاری است که می تواند سبکبار کردن مالیات دهندگان و تشویق پلیس را “در خدمت و محافظت از” بیش از یک شعار کلیشه.

در عین حال برخی دیگر مانند آقای adobe agent نگرانی در مورد برون سپاری کار پلیس به نهادهای خصوصی.

“من بسیار ناراحت کننده با ایده تلاش برای خصوصی سازی تابع اصلی پلیس است که به عنوان نماینده دولت به اطمینان حاصل شود که لازم است قوانین واقعا اطاعت” او می گوید. “که لزوما مستلزم حداقل پتانسیل استفاده از خشونت و همچنین به عنوان ورزش قابل توجه نيست.”

“شما هنوز هم باید به برخی از درک درستی از کارکردهای مشروع از یک سیستم عدالت کیفری اجرا توسط نهادهای دولتی” آقای adobe agent همچنان ادامه دارد. “و این است که برای جلوگیری و در صورت لزوم مجازات انجام است که تهدید و پود جامعه مدنی است.”

“آن احساس می کند مانند پیشرفت”

به عنوان یک آزادیخواه و فعال رئیس جمهور سابق از دولت پروژه در نیوهمپشایر خانم Gericke بیش از حد طولانی مبارزه برای شفافیت و پاسخگویی در شهرداری نیروهای پلیس.

“من فکر می کنم قطعا وجود دارد بسیاری از همپوشانی با این بیشتر لیبرال می گوید:” خانم Gericke که رشد تحت رژیم آپارتاید در آفریقای جنوبی و در نتیجه باقی می ماند مشکوک از قدرت دولت. “و یکی از مشکلات همه ما در بخشی از این مفهوم” قانون و نظم است.’ … این است fearmongering از جنگ با مواد مخدر. و آن است که به اعتقاد من تا حدی نهادینه نژاد پرستی ذاتی در سیستم زندان – تمام مدرسه به زندان خط لوله ما می توانید به راحتی ببینید.”

اخیرا خانم Gericke پیوست و با آیتالله سیستانی و, نیوهمشایر, اخبار سازمان های خواهان انتشار نام افسران پلیس که متهم شده اند سوء شناخته شده به عنوان “لوری لیست.” نیوهمپشایر قانون معاف این لیست از دولت موجود آزادی اطلاعات ،

در سال گذشته دولت قاضی دستور آزادی این فهرست که شامل نام برخی از 260 پلیس اما جمهوری خواه فرماندار Sununu و اجرای قانون مقامات به دادگاه تجدید نظر این حکم در زمان. در ماه گذشته هر یک به نظر می رسد تجدید نظر در این مخالفت و فرماندار اعلام تشکیل یک کمیسیون به توصیه اصلاحات “به منظور افزایش شفافیت و پاسخگویی و روابط اجتماعی در اجرای قانون است.”

به عنوان خانم Gericke woos رای دهندگان در منطقه – کمپین شعار “حفاظت از کوچکترین اقلیت فرد … شما!” – او شده است heartened برای دیدن پلیس پاسخگویی در نهایت تبدیل به یک مسئله ملی پشتیبانی شده توسط آرایه ای از دیدگاه سیاسی.

“به عنوان یک آزادیخواه و به عنوان کسی که کار می کرد در برابر گسترش دولت پلیس برای چنین مدت زمان طولانی آن را مرتب کردن بر اساس بیایید ببینید که اگر آن اتفاق می افتد’ نوع از چیزی که” او می گوید. “اما حداقل آن را احساس می کند مانند پیشرفت است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de