اورشلیم

اسرائیل حل و فصل فعالیت در کرانه رسید پیش رو در سال 2019 یک گروه ناظر گفت: در گزارش سهشنبه حفظ یک سرعت سریع است که کشیده شده قدرت از سیاست دوستانه از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

سلام در حال حاضر یک گروه نظارت که مخالف شهرک سازی گفت که اسرائیل به طور متوسط سالانه نرخ ساخت و ساز افزایش یافته است 25% از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در سال 2017.

شاید بیشتر به طور قابل توجهی نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو, دولت سال گذشته به تصویب طرح ساخت هزاران خانه جدید تخمگذار زمینه را برای یک افزایش شدید در ساخت و ساز در سال آینده. که شامل یک انفجار در برنامه های جدید برای حل و فصل پروژه های تایید شده در اوایل این سال است.

“به نظر من آنها در حال تلاش برای استفاده از پنجره فرصت است که آنها را تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که دانستن آن ممکن است تغییر در چند ماه” گفت: Hagit Ofran یک محقق برای این گروه است. “وجود دارد هیچ گونه حمایتی دولت برای شهرک قبلا همیشه.”

بسیاری از جهان در نظر کرانه های گرفته شده توسط اسرائیل در سال 1967 خاورمیانه جنگ به سرزمین های اشغالی و شهرک سازی اسرائیل غیر قانونی و موانع به صلح است.

در یک استراحت از او خواه و دموکرات پیشینیان آقای ترامپ گرفته است بسیار نرمتر خط به سمت شهرک.

احاطه شده توسط یک گروه از مشاوران نزدیک به حل و فصل جنبش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد در سال گذشته است که آن را در نظر نمی شهرک به غیر قانونی تحت قوانین بین المللی. سپس در ژانویه او پرده برداری از سرگرفته خواهد شد که پیش بینی قرار دادن بخش های بزرگی از غرب بانک از جمله تمام شهرک های تحت دائمی اسرائیل کنترل.

فلسطینی ها با حمایت بین المللی گسترده ای به دنبال همه از کرانه غربی و شرق اورشلیم نیز دستگیر شده در سال 1967 به عنوان بخش هایی از یک آینده دولت مستقل.

با حدود 500000 مهاجران در حال حاضر زندگی در کرانه باختری و بیش از 220000 بیشتر در شرق بیت المقدس فلسطینی ها می گویند شانس ایجاد یک دولت در این منطقه به سرعت رو به کاهش. آنها را رد کرده و مغلوب ساختن پیشی جستن از سرگرفته خواهد شد گفت: این امر خاموش کردن هر گونه باقی مانده امید استقلال.

با توجه به صلح در حال حاضر آمار و ارقام اسرائیل شروع به ساخت و ساز در 1,917 خانه های جدید در کرانه سال گذشته است. مشخص شده است که شیب اندکی از 2,100 ساخت و ساز آغاز شده در سال 2018 است. اما به طور کلی اسرائیل را آغاز کرده است ساخت و ساز به طور متوسط از 2,267 دفاع کرد گرفته شد و خانه در هر سال پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار در مقایسه با میانگین سالانه 1,807 واحد در طول دولت اوباما. ساخت و ساز پراکنده در سراسر غرب بانک از جمله شهرک کوچک درون خاک است.

جدید که سالانه ساخت و ساز می تواند خانه تقریبا اضافی از 9000 نفر در سال در شهرک مبتنی بر صلح در حال حاضر برآورد چهار نفر در یک خانواده است.

حمله اسرائیل به قانون شهرک باید از طریق چند مرحله از برنامه ریزی بوروکراتیک قبل از ساخت و ساز آغاز می شود.

با توجه به صلح در حال حاضر اسرائیل در سال گذشته پیشرفته برنامه ای برای ساخت نزدیک به 8,457 خانه های جدید با قرار دادن آنها در مسیر به طور بالقوه می تواند ساخته شده است در سال های آینده از 5,618 واحد در سال گذشته و 6,742 در سال 2017.

در مقایسه با اسرائيل پیشرفته برنامه برای کل 4,611 خانه های جدید در طول دو سال پایانی ریاست جمهوری باراک اوباما زمانی که روابط خود را با آمریکا تیره و تار شد.

سلام در حال حاضر جمع آوری اطلاعات خود را از منابع رسمی اسرائیلی و با انجام عکاسی هوایی از شهرک. اسرائیل و فلسطینیها گروه با استفاده از مجموعه های مختلف از اقدامات نیز گزارش داد رشد جمعیت مهاجر در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

ادد Revivi شهردار حل و فصل افرات و رئیس خارجی ایران از Yesha مهاجر شورا گفت که “هیچ راز” که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است تحمل بیشتری از ساخت و ساز.

آیا هزاران واحد در خط لوله ساخته شده است گفت: بستگی دارد که منجر به اسرائیل در کنار دولت و چه کسی برنده انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در نوامبر است.

“اگر ما هنوز همان بازیکنان نتانیاهو و مغلوب ساختن پیشی جستن, من پیش بینی این ارقام را ببینید در سال 2020 و یا با دقت بیشتری 2021 خواهد بود در واقع بالاتر از 2019,” او گفت:.

آقای نتانیاهو برای مبارزه با او زندگی سیاسی در زمان یک تعداد طرفدار حل و فصل گام در حالی که مبارزات انتخاباتی برای انتخاب مجدد در اوایل این سال است.

بلافاصله پس از آقای ترامپ خود پرده برداری از سرگرفته خواهد شد آقای نتانیاهو قول داد برای شروع الحاق شهرک. زمانی که کاخ سفید خودداری کردند و او تحت فشار قرار دادند به جلو سراسیمگی از حل و فصل جدید قصد دارد به عنوان او تلاش برای تهیه کردن به او سخت-خط پایه است.

در طول دو ماه اول این سال اسرائیل تحت فشار قرار دادند پیش رو برنامه های اضافی 7,500 خانه – نزدیک به نیمی از آنها در حساس “E1” در منطقه با توجه به صلح در حال حاضر.

توسعه آن منطقه jutting به کرانه غربی و شرق اورشلیم را مانع فلسطینی به امید ایجاد یک دولت پیوسته. اسرائیل قبلا خودداری از ساختمان در E1 به دلیل مخالفت با قبل از دولت آمریکا. اسرائیل نیز منتقل جلو با طرح ساخت بیش از 1500 واحد در ستیز منطقه شرق اورشلیم.

با وجود این مراحل آقای نتانیاهو و آمد به عنوان 2 مارس انتخابات به پایان رسید در بن بست. آقای نتانیاهو از رقیب Benny Gantz در حال حاضر در تلاش برای تشکیل کشور و دولت آینده اما همچنین به نظر می رسد به صورت طولانی شانس موفقیت است. اگر نه انسان می تواند به سنگ فرش با هم ائتلاف حاکم در این کشور می تواند شیرجه رفتن به یک چهارم متوالی انتخابات قرار دادن آقای نتانیاهو آینده به سوال به عنوان او آماده برای رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی.

آقای تهمت آینده در ضمن نیز به طور ناگهانی در سوال زیر را گسترده انتقاد از آهسته ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس بحران است.

این ویروس همچنین می تواند نقش مهمی در رشد شهرک سازی در ماه های آینده. یک رکود اقتصادی به عنوان مثال به طور بالقوه می تواند آهسته و تقاضا در بازار مسکن اسرائیل از جمله در شهرک.

در کرانه باختری نیز وجود دارد خطرات ناشی از اسرائیلی ها و فلسطینی ها – که تحت پوشش دو نوع متفاوت از سیستم های بهداشتی و دولت آینده با هم. آقای Revivi را حل و فصل برای مثال در کنار فلسطینی در شهر بیت لحم و ساکنان اغلب در تماس با یکی دیگر. هزاران نفر از فلسطینی ها از جمله کارگران ساختمانی کار در شهرک.

“با تمام پتانسیل ابتلا به این ویروس همه اینها تبدیل به یک مقدار بیشتر مربوط به مسئله ای است که نیاز به بحث مشخص بر تصمیم و قطعا پس از عمل” آقای Revivi گفت.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im