به همین دلیل است که چیزهای عجیب و غریب و محبوب در رسانه های اجتماعی است ؟

وجود دارد هیچ چیز عجیب و غریب در مورد ما دمدمی رسانه های اجتماعی رفتار!

آیا شما تعجب می کنم که چرا عجیب ترین, ترین بعید است memes, فیلم ها و کباب ترین wildly محبوب در اینترنت ؟ چرا از آن است که یک دختر پر زرق و برق sipping چای دو پاس اما یک زن نشسته بر روی زمین و slurping چای از یک جراحی شیشه ای و بین المللی احساس ؟ چرا خوش تیپ به خوبی باب روز مرد ورزش خوب است به تماشای یک ریزش مو چاق و چله, استاد چرخش شدید به بالیوود ضربان مطلق شورش? ساده ترین جواب این است که دومی بیشتر واقعی و relatable. هر چند که نمی توان تنها توضیح.

معروف بودن در اینترنت است و نه وابسته به چگونه با استعداد خوش شانس یا سختکوش هستید. نه هر pout, چشمک, تلنگر مو و یا نشان دادن عضله می کند احساس را! موفقیت فقط یک اتفاق امروز. و عجیب و غریبتر و بیشتر بعید است کاندیدا بیشتر احتمال پیروزی. مردم عشق خنده و درام. آنها همچنین عشق پرتاب و پذیرش چالش های برخی و نه خطرناک ، آن را سرگرم کننده و یک راه آسان به ماندن متصل.

اما ما نیز عاشق خندیدن به درد مردم و شکست! جوانان و همه کسانی که به ‘شکست’ ویدئوها از مردم در حال گرفتن صدمه دیده است و به طور کلی ساخت یک احمق از خود را دارند. آلمانی ها به این پدیده Schadenfreude — احساس خوشبختی و شادی در بدبختی دیگران! احساسات است که با وضوح بیشتری نمایش داده می شود در کودکان; بزرگسالان قادر به پنهان کردن آن بهتر است. یا حداقل بودند تا اینترنت ما ضربه! تلویزیون نشان می دهد مانند Roadies و Bigg Boss رشد در این و نه سادیستی پدیده که در آن مخاطبان از آن لذت ببرید در هزینه از شرکت کنندگان در پایان دریافت بیشترین خشونت در رفتار.

پس چرا باید آن را تعجب ما زمانی که مضحک ترین و عجیب و غریب نمونه ها در رسانه های اجتماعی تبدیل به محبوب ترین? آن است که عجیب و غریب لهجه های کلیدی صداها و آهنگ, بد, رقص, و چهره های خنده دار که سنگ اینترنت. همه آنها واقعی است که در هنگام ارائه در صحنه جهانی به نظر می رسد عجیب و غریب!

و جالب است که این ‘جادویی’ مردم فقط بودن خود را; آنها حتی نمی سعی کنید برای رسیدن به موفقیت و احتمالا فقط به عنوان شگفت زده محبوبیت خود را! ‘چای peelo عمه’ Somwati Mahawar هرگز در وحشی ترین رویاهای تصور او را تبدیل به یک حس بین المللی با چای کی chuski و دعوت “هی Fraandz چای peelo!”

این ‘رقص عمو’ استاد Sanjeev Shrivastav شده بود غرقه شدن خود را برروی حرکت برای بیش از 30 سال که ناگهان او احساس اینترنت! مردم در ارتباط با و roared با خنده در Somwati را ساده سادگی Dhinchak Pooja بد صدا و نفرت انگیز, رقص, Faraaz عجیب و غریب بذله گو و Sanjeev نامحدود شور! آن را فقط سرگرم کننده خوب است برای دیدن واقعی مردم چیزهای واقعی برای جهان به سازمان دیده بان!

هیچ کس به نظر می رسد به ترک خورده اند این, اینترنت, فرمول موفقیت. هیچ کس هیچ ایده چرا چیزی می شود یک الگوی رفتاری و یا ویروسی می رود. عجیب و گاهی اوقات آن را فقط به برخی از لنگ چیزهای که اژدر به موفقیت!

و بنابراین مردم سعی در نگه داشتن چیزهای عجیب و غریب به امید شکستن اینترنت در حالی که مخاطبان می تواند به توقف خنده, عشق, نفرت, و در عین حال صحبت کردن در مورد و مربوط به حال حاضر موفق ‘weirdos’!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de