چرا ایرانیان لرزاند توسط خودکشی یک نقطه انگشت در رهبران

دهه پس از انقلاب اسلامی سال 1979 قدرت را به نام “عدالت اجتماعی” و “مظلوم” ایران در حال مبارزه با افزایش خودکشی دیده می شود به عنوان یک بارومتر همیشه در حال گسترش شکاف بین رهبری سیاسی و جامعه است.

شتاب یک روند بلند مدت اقدام به خودکشی کرده اند پریدم 23 درصد در سه ماه گذشته است. تماس به عمل شده اند گالوانیزه با موارد اخیر که به نظر می رسد طراحی شده برای ارسال دراماتیک پیام نیاز به سهولت ناامیدی. در روز در ماه گذشته به عنوان مثال سه بسیار عمومی خودکشی گریبانگیر ایران با تصاویر گرافیکی رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی.

“ناامیدی است که نیروی محرکه تقریبا تمام اقدام به خودکشی من شده اند با خرید و فروش می گوید:” یک مددکار اجتماعی در غرب ایران است که آموزش دیده برای کمک به مردم با افکار خودکشی. “نکته مهم در اینجا این است که موارد جدید عمدتا به منظور ارسال یک پیام از انتقام در برابر کسی یا چیزی می گوید:” مددکار اجتماعی. “آنها نشان ماکروسکوپی شرایط ناامیدی که به طور فزاینده ای فلج کننده بخش های خاصی از جامعه است.

“این در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی زیرا کسانی که به دنبال کت و شلوار احساس” بله ما می توانیم ارسال همان پیام است. … حداقل کاری کنیم این راه است.””

لندن

اولین زخمی کهنه و سپس پرداخت نشده گارد امنیتی پس از آن کودک گرسنه.

قدرتمند تصاویر از ناامیدی آمد یکی پس از دیگری ایجاد نصب امواج شوک برای ایرانیان که ممکن است فکر خود را inured به قصه های از سر استیصال و فقر و سیاسی احساس وحشت و نگرانی.

در عین حال در دهه های بعد از ایران انقلاب اسلامی 1979 قدرت را به نام “عدالت اجتماعی” و “مظلوم” و در میان تعمیق فروپاشی اقتصادی ایران در حال مبارزه با افزایش خودکشی دیده می شود به عنوان یک بارومتر همیشه در حال گسترش شکاف بین رهبری سیاسی و جامعه است.

شتاب یک روند بلند مدت اقدام به خودکشی کرده اند پریدم 23 درصد در سه ماه گذشته مشخص شده توسط “زنجیره خودکشی” و “هولناک تر روش [انجام] قبل از چشم های عمومی” نوشته جامعه شناس محمدرضا Mahboubfar در محافظه کار Jahan-e صنعت روزنامه.

مقامات می گویند که آمار رسمی تنها “نوک کوه یخ است.” اما تماس به عمل شده اند گالوانیزه با موارد اخیر که به نظر می رسد طراحی شده برای ارسال دراماتیک پیام نیاز به سهولت ناامیدی.

در روز در ماه گذشته به عنوان مثال سه بسیار عمومی خودکشی گریبانگیر ایران با تصاویر گرافیکی رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی به عنوان آنها اضافه شده به های اخیر سالانه تلفات بیش از 5000 ایرانیان زندگی خود را.

در یک اختلاف بیش از یک وام کوچک, جهانگیر آزادی, زخمی کهنه از سال 1980 جنگ ایران و عراق – تقریبا مقدس دسته از شهروندان در جمهوری اسلامی ایران – مجموعه خود را شعله ور در مقابل دفاتر بنياد شهيد و امور جانبازان در غرب ایران است.

روز بعد پس دیر پرداخت حقوق و دستمزد عمران Roshani-مقدم نگهبان برای شرکت نفت, آویزان خود را از crossbeams متصل به مخزن فلزی در میدان نفتی.

“من هیچ چیز از چپ به تغذیه خانواده ام با من هیچ نان را به خانه” به او گفته رئیس خود را با توجه به همکاران در جنوب غربی ایران است. صحنه خشم ایرانیان در رسانه های اجتماعی برای آن تضاد مطلق فقر به صراحت کنار علیه ایران بسیار زیاد ثروت نفت.

و روز بعد از آن 11 ساله آرمین مرادی به خاک سپرده شد پس از به عمد صورت با مواد مخدر تحت فشار قرار دادند تا “فقر فقر و سرخوردگی” با توجه به ظهور امام جامعه از دانشجویان در برابر فقر است. در خانه اش غذا بود “اساسا غیر موجود” با اثری از “ظروف یا قاشق.”

پیام “انتقام”

این موارد ثابت نگران کننده حتی برای ایرانیان استفاده می شود به اخبار بد شده اند که ثروت سال وطنی اقتصادی misrule تشدید با تا کنون-بیشتر-متناوب تحریم های ایالات متحده و در حال حاضر اختلال در COVID-19 بیماری همه گیر.

از اواخر سال 2017 امواج خشمگین در اعتراض به پایین و عدم پرداخت حقوق افزایش قیمت ها و فساد باید تبدیل به یک ویژگی زندگی ایرانی. بنابراین باید کشنده سرکوب است که صدها نفر مرده.

“ناامیدی است که نیروی محرکه تقریبا تمام اقدام به خودکشی من شده اند با خرید و فروش می گوید:” یک مددکار اجتماعی در غرب ایران که خواسته نمی شود شناخته شده است.

“نکته مهم در اینجا این است که موارد جدید عمدتا به منظور ارسال یک پیام از انتقام در برابر کسی یا چیزی می گوید:” مددکار اجتماعی که آموزش داده شده است در برنامه دولت برای کمک به دیگران در مقابله با افکار خودکشی.

“در [کهنه] خودسوزی مرد احتمالا فکر کردم خوب با انجام این کار من پایان زندگی من, اما حداقل من می تواند ارسال یک بزرگتر پیام به کل کشور,’,” او می گوید. “جدید خودکشی در حال تبدیل شدن به قوی تر و نمادها است. آنها به سادگی فایل های شخصی. آنها نشان دهنده ماکروسکوپی شرایط ناامیدی که به طور فزاینده ای فلج کننده بخش های خاصی از جامعه است.

“این در حال تبدیل شدن به یک اپیدمی زیرا کسانی که به دنبال کت و شلوار احساس” بله ما می توانیم ارسال همان پیام است. … حداقل ما چیزی را در این راه'” می افزاید: مددکار اجتماعی. آن را در مورد “باعث برخی از احساس گناه در مورد علاقه فرد یک پدر و مادر یک رئیس اما مهمتر از همه – و در یک مقیاس بزرگتر – مقامات در سیستم حاکم.”

مقامات ایرانی به نظر می رسد که پیام را به یک نقطه.

طرح پیشگیری از

ملی طرح پیشگیری از خودکشی اعلام شد در ماه دسامبر توسط احمد Hajebi های وزارت بهداشت, مدیر, که, گفت که گسترش برنامه های تحقیقاتی و کاهش دسترسی به معنای خودکشی است. در ماه فوریه او به خبرنگاران گفت: “ما نیاز به کنترل روند رو به افزایش.”

پلیس اعلام کرد در ماه گذشته است که موانع شیشه ای می تواند نصب شده بر روی بسیاری از سیستم عامل در تهران وسیع سیستم مترو برای جلوگیری از مردم از پرتاب خود را در مقابل قطار.

در حال حاضر خودکشی تدریس خصوصی در خانه – که مقامات اعتباری با جلوگیری 8,500 مرگ و میر در سال 2017 به تنهایی – در خدمات. پلیس و دیگر ایران اولین پاسخ دهندگان نیز زمینه تیم های آموزش دیده برای جلوگیری از خودکشی و بزرگ دولت و سازمان های خیریه انجام کارگاه های آموزشی در مشاوره تاکتیک و پیشگیری از خودکشی.

اما مقامات ثبت 5,143 خودکشی مرگ و میر در ایران به پایان رسید که در مارس 8% افزایش نسبت به سال قبل است. این “نرخ رشد در دهه گذشته افزایش جدی زنگ خطر” و نیاز به عمل “با ضرورت و فوریت” مسعود دبير-پاشا معاون مدیر در سازمان پزشکی قانونی گفت: در اواخر ماه ژوئن.

در گزارش خود که در آن زمان آقای Mahboubfar این جامعه شناس هشدار داد که “زنجیره خودکشی” یک “گسترده لرزش” است که می تواند به سرعت منجر به “ناآرامی های گسترده تر از آنچه که ما شاهد در سال های اخیر است.”

که تمایلات بازتاب داشته است به طور گسترده ای به خصوص در میان با مشخصات بالا با فساد کمپین است که تأکید بسیاری از چگونه اسلامی است منحرف شده از روز های اولیه آن زمانی که آیت الله خمینی اعلام کرد: “تنها کسانی که طعم فقر و محرومیت و ظلم و ستم خواهد با ما بماند به پایان است.”

خروش مردم فقیر کشتن خود بیش از مقدار نسبتا کمی از پول می آید “وقتی صحبت از تقلب در موارد که در آن ما نمی توانیم حتی شمارش رقم ایم” طرفدار اصلاحات روزنامه نگار احسان سلطانی. “اجازه دهید نگه داشتن این روز در ذهن ما روز هنگامی که تماس از بی بضاعت کاهش یافت و در گوش های ناشنوا [رهبران].”

فرسایش شبکه های ایمنی

که نابرابری در حال رشد بوده است به خصوص احساس جانبازان اشغال بالا وضعیت در ایران اما دیده می شود دولت خود را-پشتیبانی از شبکه های ایمنی ساییده شدن برای سال. در تابستان گذشته و سقوط در چهار جداگانه حوادث سه جانبازان و پسر از یک جنگ “شهید” از حرم شهر قم سوخته خود را به مرگ.

ملی به روایت تصویر می کشد آنها را “نه فقط جانبازان جنگ اما مدافعان واقعی انقلاب است. بنابراین هنگامی که آنها باز کردن دهان خود را و شروع به نقد در راه آنها فراموش می توان آن را بسیار محکم می گوید:” نرگس Bajoghli یک ایران متخصص در مدرسه پیشرفته مطالعات بین المللی در دانشگاه جانز هاپکینز در واشنگتن که اشاره می کند که نگرانی ها در مورد افزایش جانباز خودکشی به قدمت یک دهه یا بیشتر.

“بخشی از آن است که آنها نمی باید توانایی دیگر را برای خانواده خود فراهم” یک واقعیت است که “ایجاد بیشتر و بیشتر اضطراب و ناامیدی می گوید:” خانم Bajoghli نویسنده کتاب “ایران دوباره قاب: نگرانی از قدرت در جمهوری اسلامی است.”

در نتیجه او می گوید: به خصوص برای جانبازان وجود دارد هیچ چاره ای جز “به بیرون رفتن به خیابان و شروع به التماس – و نه فقط قابل قبول به آنها را به عنوان یک احتمال به دلیل نقش خود را [به عنوان] مدافعان انقلاب است.”

عباس عبدی بود که در میان دانش آموزان که در زمان دیپلمات های آمریکایی گروگان گیری در سال 1979 اما بعد تبدیل به یک ناظر انتخابات و رژیم منتقد که مدتی در زندان خودکشی بزرگ گسترده تر شکست.

“وجود دارد هیچ درک مناسب از خطرناک بالقوه به عنوان مقامات محلی بیشتر نگران … خرید اینترنتی از ردیابی ریشه های آنچه که رهبری به آن تراژدی” آقای عبدی نوشت: در اصلاح طلب در روزنامه اعتماد در اواسط ماه ژوئن.

او یادداشت طنز از جانبازان جنگ و “بی بضاعت کارگران” اقدام به خودکشی – با وجود انقلاب انجام شده در “نام مظلوم” – “در زمانی که دیگران در بالا رده در حال سوء استفاده از قدرت و دریافت عظیم رشوه. … چگونه می تواند مانند یک سیستم ادعای قانونی?”

که ارزیابی است هیچ تعجب به یک روزنامه نگار حرفه ای در تهران که ثبت زیان تاثیر افزایش قیمت و در حال حاضر این بیماری همه گیر در ایران در بافت اجتماعی.

“اگر شما یک جانباز [“خود sacrificer” veteran] خود را به آتش; اگر شما یک کارگر خود را آویزان در نفت و گاز منطقه است; آن است که نمادی از فقر و بدبختی در کنار ثروت – ثروت که مردم باور است نه صرف [آنها را] و فرستاده شده است به کشورهایی مانند سوریه و لبنان و فلسطین می گوید:” روزنامه نگار.

“مردم خوشحال هستند در ایران. آنها هیچ امیدی برای آینده,” او می گوید. “من فکر می کنم این تعداد خودکشی یک پیام به [آیت الله] خامنه ای در این پیام که می گوید:” ما می خواهیم به یک زندگی عادی و نه بیشتر.””

این روزنامه نگار به یاد می آورد یک مکالمه در یک تاکسی در هفته گذشته زمانی که راننده پرسید: یک زن جوان چگونه او انجام شد.

“ما همه مرده” 21 ساله پاسخ داد. “هیچ کار بدون پول و بدون امیدواریم که پس از این زندگی است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de