در رکورد 160-دقیقه سخنرانی وزیر دارایی اتحادیه Nirmala Sitharaman ارائه بودجه برای سال مالی 2020-21 ساخته شده است که تمام صداهای اما فاقد یک جامد طرح اقدام است. این Sensex سقوط بیش از 1000 امتیاز در درون روز تجارت. وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اختصاص داده 69,000 تومان کرور روپیه شامل 6,400 تومان کرور روپیه برای Jan Arogya Yojana به بهداشت و درمان در بودجه سال 2020 است. این نشانه افزایش از سال گذشته زمانی که به او اختصاص داده Rs 62,659 کرور. متاسفانه این موضوع به اندازه کافی نخواهد بود و هند باید صرف حداقل 2 درصد از تولید ناخالص داخلی در, بهداشت و درمان, اگر آن را می خواهد به بهبود وضعیت کلی بیمار از بخش.

با توجه به لانست 24 لاخ سرخپوستان مرگ قابل درمان شرایط هر سال بدترین وضعیت را در میان 130 سازمان ملل. در حال حاضر جهان دوم-پرجمعیت ترین کشور هند به حساب 20% جهانی بار بیماری با مرگ و میر نوزادان از 40 مرگ در هر 1000 تولد زنده. بیشتر هندی ها می میرند از بی کیفیت مراقبت از با توجه به عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی. هند اضافه شده 450 میلیون نفر در طول 25 سال به سال 2016 یک دوره که در طی آن بسیاری از مردم در فقر زندگی می کنند به نصف کاهش یافت. این دوره افزایش رفاه مشخص شده است یک “دو بار بیماری”, ادامه افزایش بیماری های مسری و یک جهش در غیر واگیر یا “شیوه زندگی” بیماری که برای اختصاص نیمی از تمام مرگ و میر در سال 2015 از 42 درصد در 2001-03.

چهل و شش میلیون کودک باقی می ماند توقف در هند و 25.5 میلیون تعریف شده به عنوان هدر رفته, معنی آنها نمی به اندازه کافی وزن برای قد خود را. خطرات کوتاه قدی نیست همیشه مطابق با اقتصادی یا واقعیت های سیاسی یک کشور است. هند یک کشور تحت یک رونق اقتصادی می آید به نزدیک دوم در کودکان مبتلا به کوتاه قدی پس از سودان جنوبی یک کشور که در ادامه به صورت قابل توجهی اقتصادی موانع. نزدیک به 40 درصد از کودکان هندی در حال توقف به دلیل عدم تغذیه مناسب. این کشور خطرات از دست رفته را بر منافع فردی سود سهام — رشد اقتصادی است که در نتیجه از تغییرات در ساختار سنی از جمعیت کشور.

دادگاه عالی اعلام کرده است بهداشت و درمان به عنوان یک حق اساسی در قانون اساسی. اما تاریخی هزینه های عمومی از بیش از یک درصد از تولید ناخالص داخلی در بهداشت و درمان تضمین کرده است که بهداشت و درمان کشور و نیاز باقی مانده است محروم و سمت چپ برای بخش خصوصی به خدمات. این جنبه اساسی از مراقبت های بهداشتی اولیه — بهداشت و درمان در قتلگاه است. وجود دارد تنها یکی از اصلی مرکز بهداشت و درمان (اغلب سرنشین دار توسط یک دکتر) برای بیش از 51,000 مردم در کشور است.

هند از 50,00,000 پزشکان به انجام برسانند که هنجار از 1:1000 دکتر-نسبت جمعيت. به عنوان بسیاری از آنجا که 90 درصد از مردم در هند — اگر آنها هر گونه مراقبت های بهداشتی در همه — به دولت-اجرای بیمارستان که در آن مراقبت رایگان است اما بسیار کمتر پیچیده است. میزان مرگ و میر بسیار بالاتر در بيمارستان های دولتی نسبت به خصوصی آنهایی که به دلیل بیماران به طور متوسط فقیرتر دچار سوء تغذیه و وارد بیمارستان در مراحل بعد از بیماری. تعداد بسیار کمی دریافت مراقبت های پیشگیرانه. ترکیبات این موضوع حیرت انگیز از 70 درصد از جمعیت هند هنوز ساکن در مناطق روستایی و بسیار محدود دسترسی به بهداشت و درمان ارائه دهندگان.

خارج-از-جیب (OOP) هزینه های بهداشت و درمان سوار 55 میلیون سرخپوستان–بیش از جمعیت کره جنوبی و اسپانیا یا کنیا–به فقر در 2011-12 و از این 38 میلیون نفر (69%) فقیر شد با مصرف دارو به تنهایی بر اساس یک مطالعه جدید. در هند و سرپایی مراقبت از بزرگترین کمک کننده به OOP صرف. بالا کردن از جیب هزینه در هند بنیادی از این واقعیت است که 76 درصد از سرخپوستان ندارد بیمه بهداشت و درمان. 7 درصد از سرخپوستان سقوط به زیر خط فقر فقط به دلیل بدهی با توجه به هزینه های بهداشت و درمان. این رقم تغییر نکرده در یک دهه. به عنوان یک نتیجه در حدود 23 درصد از بیمار نمی توانیم بهداشت و درمان.

دولت باید با افزایش تولید ناخالص داخلی صرف در تاریخ همتراز با دیگر کشورهای در حال توسعه وجود دارد برآورد کمبود 160,000 اضافی تخت بیمارستان. وجود دارد تنها 0.65 پزشکان 1.3 پرستاران و 1.3 بیمارستان تخت به ازای هر 1000 نفر در کشور است. مورد نظر مورد نیاز توسط 2034 برای هر 1000 نفر است 2.5 پزشکان و پرستاران 5 و 3.5 تخت – و برای رسیدن به این استاندارد سرمایه گذاری در حدود $245 میلیارد مورد نیاز خواهد بود. بیمار به پزشکی تخت نسبت است که احتمالا حتی بیشتر بی پایان وجود دارد تنها 1.3 تخت در دسترس برای هر 1000 نفر به طور قابل توجهی زیر که تعریف معیار از 3.5 تخت به ازای هر 1000 نفر است. هند زیرساخت های بهداشت و درمان به حداقل می گویند است که به شدت سبب شیوع.

با توجه به یک مطالعه 2015 توسط PricewaterhouseCoopers (PwC) در این کشور خواهد شد نیاز به 3.5 میلیون تخت از 3 میلیون پزشکان و 6 میلیون پرستاران 2035. این به این معنی بالقوه سرمایه گذاری حدود 245 میلیارد سنتی, بهداشت و درمان تحویل زیرساخت بیش از دو دهه آینده است.

ملی سلامت مشخصات 2018 سالانه گزارش منتشر شده توسط اداره مرکزی سلامت هوش گوید که با توجه به عدم تمرکز بر پیشگیری سرطان در هند بیش از 70 درصد از سرطان ها تشخیص داده می شود تنها پس از رسیدن به مرحله سوم و یا چهارم که درمان سخت تر است و کمتر به احتمال زیاد به موفقیت است. در نتیجه درمان با نرخ پایین مرگ و میر بالا است و درمان پیشرفته سرطان هزینه های سه-چهار برابر بیشتر از درمان سرطان در مراحل اولیه. جای تعجب کوچک پس از آن که هند تعدادی از سرطان های مربوط به مرگ و میر در میان جهان بالاترین. در سال گذشته 784,821 مردم تسلیم به سرطان در کشور است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im