چرا هند موارد در حال افزایش است به چندین قله

در فقط سه هفته به هند رفت و از جهان ششم بدترین کشور آسیب دیده توسط coronavirus سوم با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. هند شکننده نظام سلامت آمار در طی یک دقیق monthslong مستند اما هنوز هم می تواند تحت الشعاع نمایی افزایش عفونت.

اینجا جایی است که هند می ایستد در نبرد خود را در برابر ویروس:

ثابت صعود چند قله

هند شمارش 793,802 عفونت و بیش از 21,600 مرگ و میر با موارد دو برابر شدن هر سه هفته. این تست بیش از 250 ، 000 نمونه روزانه پس از ماه از کندی اما کارشناسان می گویند این کافی است برای یک کشور نزدیک به 1.4 میلیارد نفر است.

“این همه چیز در مورد” اوج “نادرست است دیو چون ما نمی خواهد که یک اوج در هند اما یک سری از قله” گفت: Dr Anant Bhan یک اخلاق زیستی و بهداشت جهانی محقق. او با اشاره به این که سرمایه از دهلی و هند سرمایه مالی بمبئی در حال حاضر دیده می شود, موج, در حالی که عفونت در حال حاضر شروع به گسترش به شهرهای کوچکتر به عنوان دولت کاسته محدودیت. واقعی تلفات خواهد بود ناشناخته او گفت: مگر هند ساخته شده تست بیشتر در دسترس است.

مشکوک داده

وزارت بهداشت روز پنجشنبه گفت که هند انجام شد “نسبتا خوب” مدیریت Covid-19 با اشاره به 13 مرگ و میر به ازای هر 1 میلیون نفر در مقایسه با حدود 400 در ایالات متحده و 320 در برزیل. اما شناخت واقعی و میر در هند است “کاملا غیر ممکن است” از آنجا که وجود دارد هیچ گزارش ساز در بسیاری از مکان برای هر نوع از مرگ گفت: DrJayaprakash Muliyil متخصص اپیدمیولوژی در این مسیحی کالج پزشکی در وللر شده است که ارائه مشاوره به دولت است.

داده های رسمی نشان می دهد که 43 درصد از افرادی که فوت کرده اند از coronavirus شدند بین سنین 30 و 60 اما تحقیقات جهانی نشان می دهد که این بیماری به خصوص کشنده به افراد مسن نشان می دهد به Muliyil که بسیاری از ویروس مرگ و میر در میان مسن سرخپوستان “نمی توانید برداشت” یا شمارش ویروس مرگ و میر اعداد.

“هیچ مرکزی هماهنگی”

در هند بهداشت عمومی است موفق در سطح دولت و برخی موفق شده اند بهتر از دیگران است. جنوب ایالت کرالا هند که در آن برای اولین بار سه ویروس موارد گزارش شده برگزار شده است تا به عنوان یک مدل. آن را جدا شده از بيماران اولیه ترسیم و قرنطینه مخاطبین و تست شده به شدت. در مقابل دهلی دولت که شامل سرمایه های ملی شده است به شدت برای عدم انتقاد به پیش بینی افزایش موارد در هفته های اخیر به عنوان مستند اقدامات کاسته. بیماران فوت کرده اند پس از تبدیل به دور از Covid تعیین شده بیمارستان که گفت: آنها در ظرفیت. آن را به رهبری وزارت به مداخله و اختصاص 500 واگن به عنوان موقت بيمارستان.

اما به عنوان پایتخت سراسیمه به التماس های جدید تخت مقامات اعتراف است که آنها نگران عدم آموزش دیده و با تجربه کارکنان مراقبت های بهداشتی. با توجه به Jishnu Das, یک استاد اقتصاد در دانشگاه جورج تاون وجود دارد “هیچ مرکزی هماهنگی” به حرکت می کند مراقبت های بهداشتی کارکنان از یک کشور به کشور دیگر افشای هند نسبی عدم توانایی در استفاده از اطلاعات برای هدایت تصمیم گیری های سیاست.

“این یک چیز بزرگ است که ما در حال یادگیری از این بیماری همه گیر است که در آن طول می کشد هر گونه ترک در سیستم های ما و این درایوهای قلم به آنها. پس از آن دیگر هیچ کرک آن یک شکاف بزرگ,” Das گفت.

نقش هند در مبارزه جهانی

هند هفت واکسن در مراحل مختلف کارآزمایی بالینی از جمله یکی از بهارات بیوتکنولوژی که هندی شورای تحقیقات پزشکی متعهد شده اند که نتایج حاصل از آزمایشات انسانی توسط Aug. 15 روز استقلال کشور. بالا تحقیقات پزشکی بدن به سرعت عقب نشینی اما صرف نظر از این که آیا هند در بالا می آید در مسابقه جهانی برای واکسن این کشور خواهد شد و نقش مهمی در جهان مایه کوبی علیه Covid-19.

سرم موسسه هند در مرکزی هند در شهر پونا بزرگترین واکسن تولید کننده. هند باعث می شود حدود 1000 هواکش و 600,000 تجهیزات حفاظت شخصی کیت در هر روز با توجه به دولتی فکر می کنم تانک Niti Aayog, ساخت آن را به دومین کیت ساز در جهان پس از چین است.

اقتصادی منحنی

اگر چه هند حریم هوایی باقی می ماند بسته به خطوط هوایی تجاری از خارج از کشور, اقتصاد هند تا حد زیادی بازگشایی شد. فعالیت های مصرف کننده است و بازگشت به قبل از همه گیر سطح اطلاعات دولت نشان داد و کارگران کارخانه ها که فرار شهرستانها که هند تحمیل آن مستند مارس 24 شروع به بازگشت ترغیب در برخی موارد توسط کارفرمایان ارائه رایگان اتاق و هیئت مدیره.

نخست وزیر نارندرا استفاده کرده است بحران بهداشت و درمان همراه با یک بن بست نظامی با چین بیش از یک مناقشه مرزی منطقه به تجمع این کشور در اطراف این ایده از یک “متکی هند” که در خانه رشد صنایع پدیدار خواهد شد قوی تر است. تصویب رتبه بندی که ما ناظر انتخابات صبح مشورت برآورد در 82 درصد نشان می دهد بسیاری از سرخپوستان با او هستند حتی پس از شتابزده مستند باعث یک بحران انسانی با هزاران نفر از کارگران مهاجر در حال فرار با پای پیاده به سمت خود natal روستاها و به عنوان دو دولت بالا دانشمندان در خط مقدم مبارزه با کروناویروس پله پایین در هفته های اخیر. با کروناویروس ابدا مصاحبه در هند چگونه مودی کرایه به عنوان عوارض از عفونت و مرگ و میر همچنان رو به افزایش است که هنوز معلوم نیست.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im