توسط Arvind Sharma

ما هم جزو صحبت از MK گاندی سهم به هند و جهان است. گاندی متعهد شد به Ahimsa غیر خشونت است. اهمیت واقعی خود را پدیدار می شود هنگامی که ما متوجه است که گاندی به حال هیچ علاقه ای به آزادی هند از بریتانیا حکومت اگر آن را به دست آورد غیر خشونت آمیز. این همچنین سازگار با گاندی اصرار که سیاست تمایل به مقابله با به پایان می رسد در حالی که رویکرد خود را به سیاست متمرکز بر این معنی است که این به پایان می رسد به دست آورد.

هند کشور پرداخت آن ادای احترام به MK گاندی چرا که او رهبری آن را به آزادی است. مردم خوشحال بودند که خود را به پایان می رسد به دست آمد اگر چه نه در اندازه کامل به دلیل پارتیشن … پس از پایان جنگ جهانی دوم, تصاویر از انواع رهبران ملی در polychromes که به نظر می رسد در مغازه های مختلف از panwallas انجام تصاویر نه تنها از مهاتما گاندی و پاندیت جواهر لعل نهرو بلکه از Netaji Subhas چاندرا بوز. سرخپوستان می خواستم در استقلال با هر وسیله ای; گاندی می خواست آن را تنها از طریق غیر خشونت آمیز.

این نیز ممکن است توضیح دهد که چرا گاندی تحت حمله این روزها برای داشتن دنبال بخشش برای بسیاری از انقلابیون که به دار آویخته شدند توسط انگلیسی ها در طول مبارزه. نیز وجود دارد که سوال از خشونت از تجزيه و گفته گاندی کمتر از صمیم دل تلاش برای جلوگیری از آن. تلخی بعضی از مردم احساس نسبت گاندی در مورد این مسائل نیز می توان به نگرانی بیشتر با پایان می رسد و نه معنی. این ملی ارزیابی گاندی از این رو است که به عنوان صریح به عنوان بین المللی است.

زمانی که ما نگاهی به زندگی و کار از گاندی از یک چشم انداز جهانی, پس از آن ما متوجه است که گاندی سهم به تاریخ بشر ممکن است جهانی در حوزه, و نه فقط ملی است.

ظهور دولت بود یک رویداد مهم در تاریخ گسترده ای از تکامل بشر است. این است که انسان تصمیم گرفت که آنها را حل و فصل نیست شخصی خود تفاوت با توسل به خشونت اما اجازه دولت انجام این کار از طریق غیرشخصی حکومت قانون است. آنها می تواند در نتیجه جلوگیری از هرج و مرج خصوصی vigilantism و انتقام جویی. در گاندی شرایط چنین توسعه نمایندگی یک پیروزی غیر خشونت بیش از خشونت است.

گاندی سهم بزرگی در این زمینه بود و او اصرار که فقط به عنوان سازمان ملل و جوامع را انتخاب ترجیح می دهند به عدم خشونت و جنایت در این راه در یک زمان و بشریت باید در حال حاضر گام بعدی و حل و فصل آن نیز از این پس حل اینتر-ملی و درون-اجتماعی درگیری (به عنوان میان کارگران و سرمایه داران) تنها از طریق غیر خشونت آمیز مانند حاکمیت قانون و نه از طریق جنگ و خشونت است. او متقاعد شده است که چنین اقدامی خواهد طلیعه عصر جدید پیش بینی نشده بالقوه برای انسان خوب بودن فقط به عنوان در صعودی خشونت در برخورد با ما شخصی و خانوادگی و اجتماعی درگیری های عصر جدید بوده است طلیعه قرن ها پیش زمانی که این قانون برای اولین بار معرفی شد. که جاودانه در سراسر جهان تعامل با گاندی است که شاید ناخودآگاه به رسمیت شناختن انسانیت را ناخودآگاه اشتیاق برای چنین نتیجه.

برای گاندی سوال از دنبال پس از کار خود را به صورت ملی یا بین المللی نیست بوجود می آیند, برای, در, اصرار دارد که آزادی مبارزه بود برپا غیر خشونت او بود و ترکیب این دو در زندگی خود را. شاید جهان ممکن است درک اهمیت واقعی خود را به میزان بیشتری نسبت به ما. ما برای مراقبت از هند, گاندی, برای مراقبت در جهان است.

نویسنده و استاد مدعو در Nalanda دانشگاه نویسنده گاندی: یک روحانی بیوگرافی

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو