چرا هند و جهان هرگز نمی تواند اعتماد چین تا آن را تبدیل به یک دموکراسی

من با اطمینان می دانیم که همانطور که من نوشتن این چین است که موضع گیری در مورد مشارکت با هند است اما همه وضعیت. در حال حاضر چین تحت فشار بسیار زیاد و هیچ کس در جهان متمدن همیشه می توانید درک چگونه آن را بازی در یک کشور است که برداشت ارگان از زندگی سیاسی مخالفان; نه بازی های برگزار شده توسط قوانین بین المللی بر اساس سفارش; برداشت سلیمان در سراسر دریای جنوب چین توسط faking نقشه و فقط اعلام این است که ما از دوران باستان; و ساخت سازمان تجارت جهانی WHO و سازمان ملل متحد سخنگوی حزب کمونیست چین, (CCP).

چین ساخته شده خود را امپراتور برای زندگی زمانی که او سیستمیک پاکسازی نه تنها CCP از میلیون ها نفر از اعضای آن بلکه افسران نظامی و سران PLA – ارتش آزادی بخش. او حتی به مبارزه طلبیده ده سال حکومت از سر CCP.

بنابراین همه چیز را که اتفاق افتاده است در سال 2020 و قبل از اینکه به طور مستقیم می تواند منسوب به او است.

از منابع رسانه ای در داخل و خارج از چین من می توانم تایید زیر:

همانطور که من نوشتن این چین است که رفتن را از طریق برخی می گویند بدترین سیل در 80 سال است. حتی خود سه دره سد تحت تاثیر قرار شده است به عنوان به خوبی به عنوان صدها نفر از شهرها و شهرستانها هر دو جریان و پایین دست. شهر ووهان محل که در آن ویروس پدید آمده از آب گرفتگی است اما شاید نه بالا افزایش مناطق به عنوان بسیاری از شهرهای کوچکتر و روستاها در نزدیکی آن است. چندین سد و سدها شکسته شده و به سیل روستاها و شهرهای کوچک برای صرفه جویی در شهرستانها بزرگ است.

چین است که شاید بزرگترین ترور تامین کننده مالی که جهان نادیده گرفته شده است. آن را نگه داشته است خود را به مسلمانان در اردوگاه های کار اجباری که به سختی به تروریست ها اما از آن ساخته شده است که معاملات با طالبان و پاکستان به ترویج تروریسم برای پول و برای دسترسی به منافع خود.

این واقعیت که چین قرار است یک میلیون مسلمانان بی گناه در یک اردوگاه کار اجباری به re-آموزش آنها در برابر اسلام و حتی در حالی که جهان به رسمیت شناخته شده تروریستی – مسعود ازهر – پاس رایگان استراتژیک در برابر کشورهایی مانند آمریکا و فرانسه و هند و انگلستان به همراه چندین نفر دیگر صرفا به تصویر می کشد بی اعتنایی آنها برای سازمان ملل متحد و سازمان کشورهای جهان و حکومت قانون است. آن را نیز برجسته زشت کوچک از یک دولت مشتاق به یک قدرت فوق العاده.
این خواهد بود که تنها دلیل آنها را مسدود مسعود ازهر سر از یک اسلامگرای گروه تروریستی مسئول حمله به هند مجلس یک پایگاه ارتش و کشتار ده ها تن از نیروهای امنیتی ما از بودن نام جهانی تروریستی حتی در حالی که آنها در زندان یک میلیون مسلمانان بی گناه است. چین را تشویق می کند ترور در خارج از مرزهای خود و پرداخت کردن طالبان برای تضمین آن 60 میلیارد دلار دارایی در پاکستان است.

جالب آن بود که هند برای اولین بار نخست وزیر نهرو را به لجاجت در اوایل سال 1950 به صندلی آن شد که ارائه شده در شورای امنیت سازمان ملل به چین است که فراموش نشدنی ما و جهان تا به امروز است. متاسفانه, آن را آسان تر به از بازگشت هنگامی که نهرو چشم انداز بود که از یک رهبر جهانی است که فکر خود را به عنوان جهان سوم حامی کشورهای تراز وسط قرار دارد در برابر کشورهای توسعه یافته است. او به عنوان یک Fabian سوسیالیستی خود را تراز وسط قرار دارد با اتحاد جماهیر شوروی به جای دموکراتیک قدرت های غربی است که پس از جنگ جهانی دوم تا به حال طرح مارشال و حتی سرمایه گذاری برای ساخت آلمان و ژاپن.

در مورد هند نهرو رفت با چین به میزان گفتن خواهر خود را که فرستاده شد به عنوان سفیر به آمریکا و به او نوشت که آمریکا می خواست هند در شورای امنیت سازمان ملل متحد “نیست و در هزینه از چین!” من نوشته شده در مقالات قبلی من در این سایت از چه نهرو شیفتگی و افتضاحات با چین هنوز هم هزینه با ما حتی در سال 2020 است.

ترسناک جنبه از کل این قسمت این است که چین انجام خواهد داد هر چه طول می کشد برای تبدیل شدن به یک قدرت جهانی. به سلاح های کشتار جمعی به دو هیولا که آنها را برای سال پشتیبانی آشکارا و پاکستان و کره شمالی که آشکارا و مخفیانه استفاده شده است برای ترساندن و محدودیت های جامعه بین المللی و سازمان ملل متحد. من می تواند تضمین کند که نه پاکستان و یا کره شمالی خواهد داد تا خود را به سلاح های کشتار جمعی تا چین می خواهد آن را بیش از حد. چین نه تنها فعال این کشورهای فقیر برای به دست آوردن آنها خواهد شد اما مطمئن شوید که آن را با استفاده از آنها به عنوان یک تهدید برای جهان متمدن.

این واقعیت گرفته نشده به اندازه کافی به در نظر گرفتن زمانی که سازمان ملل سعی کنید و بحث را به کره شمالی یا پاکستان برای تغییر رفتار است. چرا باید این سرکش سازمان ملل بدهد تا هر چیزی که چین استوار پشت سر آنها در صلح و جنگ.

در واقع پاکستان و کره شمالی رفتار بسیار شبیه به آن مربی چین —آنها دروغ و تقلب و فریب و خرید زمان هنگامی که مواجه فقط برای تقویت دست خود را.
این هرگز تغییر خواهد کرد و چرا ما انتظار داریم آن را به? این ملت که هرگز تا به حال حکومت قانون و یا حقوق بشر و فعال ایدئولوژی به حفظ جمعیت خود dumbed پایین. آن است که آیا ترور در پاکستان و یا کمونیسم در چین یا دیکتاتوری, دیکتاتوری در کره شمالی, ما را فریب دهد خودمان را به فکر می کنم آنها تغییر خواهد کرد خود به خود. تنها تلاش در سراسر جهان برای تماس با آنها و گرسنگی خود را در تجارت و اقتصاد کار ممکن است.

پس از همه, حتی آمریکا نمی تواند پاکستان را تا محافظ و پرورش تروریست ها حتی پس از آنها اسامه بن لادن پناه توسط دولت در حفاظت شده منطقه نظامی. چین شده است سرقت فن آوری بالا از امریکا برای چندین دهه و پاکستان شده است پرورش گروه های تروریستی در برابر ارتش آمریکا در افغانستان و هند برای چندین دهه در حالی که کره شمالی شده است گرسنه مردم آن را به نگه داشتن در قدرت با کمک چین نیز برای سال جهان از نگاه دور.

امروز چین thumbed بینی خود را در فرانسه و انگلستان و امریکا است. به نظر می رسد تقریبا مخرب خود را به انجام این کار, اما من مطمئن هستم که آنها در میان آن در و ذهن بازی تا آستین خود را. یکی این است که جهان دارای یک حافظه کوتاه است. شاید دلیل دیگر این است که امریکا چیزی که یازدهم وعده داده شده اوباما در سال 2015 که
چین نمی خواهد militarize دریای جنوب چین و در عین حال جلو رفتم و آن را انجام داد و امریکا اجازه دهید آن اتفاق می افتد.

چین معتقد است که دموکراسی های کثیف هستند و تنها دیکتاتوری کار و در نتیجه آنها یک مزیت زمانی که آنها تک تفکر دنبال یک هدف برای تسلط بر جهان سیستم. پس از همه, یک رهبر جدید خواهد آمد تا در یک دموکراسی و نگرش او به خوبی می تواند متفاوت نسبت به چین و در نتیجه آن را می توانید نگه دارید برخلاف این سیستم و آن صبر کنید.

این است که خود را در دراز مدت برنامه بازی مگر اینکه کشورهای متحد علیه آن در تجارت بین المللی نهاد و آن را هولناک حقوق بشر. امروز ما می توانیم اضافه کردن چگونه مرگبار Coronavirus فرار از ووهان حتی در حالی که CCP دانست و آن را بسیار عفونی و به شدت مسری است. آنها بسته تا ووهان ساکنان به همه مسافرت داخلی اما اجازه پروازهای بین المللی به بقیه جهان.

امروز حزب کمونیست چین و یازدهم این است که دنیا را تهدید می کند در هر حوزه از حملات در شمال مرزهای هند به هر گوشه ای حتی 1000 کیلومتر دورتر از دریای چین جنوبی است. یازدهم را تصاحب در چین و موضع هژمونیک در جهان بیگانه نه تنها قدرت های غربی اما حتی چین چهارده کشورهای همسایه و کشورهای دیگر که حتی نمی باید یک مرز با چین است.

من می دانم که چینی استقرار تحت Xi Jinping گرفته شده بیش از حد بسیاری از دعوا علیه تاسیس بین المللی, منظور, هجوم, هر حکومت و تفکر آنها دور می تواند با آن برای سال های سال است که آنها موفق به انجام این کار برای دو دهه بوده است.

اما 2020 بوده است که در آن سال پس از عمدی گسترش یک ویروس مرگبار است که می تواند محدود شده است به ووهان تمام جهان بیدار است چگونه رفتارهاي بسته و رژیم فاشیستی می شود.

وجود خواهد داشت هرگز کسب و کار معمول با چین است. اگر شهروندان جهان برای گفتن داریم و به لطف رسانه های اجتماعی و اتصال به اینترنت و حتی چین و هیولا که آن را ایجاد کرده و تغذیه در آن حیاط خلوت مانند کره شمالی و پاکستان در حال حاضر ایران خواهد بود مشکوک و پرداخت قیمت از تحریم به عنوان یک منفور در جهان متمدن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de