در سراسر بریتانیا, نظر تقسیم شده است بیش چشمگیر تصمیم هری دوک ساسکس به ترک خود عنوان سلطنتی در سفارش به اعتصاب خود با همسرش, مگان, the Duchess of Sussex. بسیاری از آنها با احتیاط از زن و شوهر جاه طلبی به لحاظ مالی و تجاری در تجاری خود را در “ساسکس سلطنتی” با نام تجاری.

اما چند شکی نیست که سرزده انگلیسی, پوشش رسانه ای از رابطه خود و به ویژه از مگان های سیاه و سفید ایالات متحده بازیگر نقش مهمی در فروپاشی. برای روزنامه های بریتانیا سلطنتی, اخبار و شایعات بی اساس به مدت طولانی رانده فروش و موجب ویراستاران به فشار محدودیت های حفظ حریم خصوصی و افترا قانون است.

مدافعان مطبوعات و حق مردم را برای دانستن آنچه را مالیات دهندگان بودجه خانواده سلطنتی است که تا به, می گویند این بررسی توجیه است. “رسانه های بریتانیا را در نگرش به خانواده سلطنتی است که ما [مالیات] پرداخت و شما بازی می گوید:” ایان موری مدیر اجرایی جامعه از سردبیران.

برای خواندن شایعات است به شیرجه رفتن به روزانه یک کف از حدس و گمان در مورد داخلی سلطنتی امور و دلیل واقعی چرا هری و مگان می خواستم. اما زن و شوهر در اظهارات خود بگویید کمتر چاپلوس داستان می گوید: برایان Cathcart, یک استاد در دانشگاه کینگستون. “از دیدگاه آنها این است که به طور کامل نادرست در مورد روزنامه نگاری و ناعادلانه روزنامه نگاری است.”

ویندزور انگلستان

به عنوان یک پدر بزرگ رابین برتون همدردی دروغ با ملکه الیزابت بریتانیا پادشاه که قلعه سلطنتی را خاکستری crenelated دیوار برچسبها بیش از این مرتب شهر.

حالا که هری و مگان دوک و دوشس ساسکس باید decamped به کانادا, ملکه نخواهد بود از دیدن خیلی از نوه اش و یا مورچه های بزرگ نوه می گوید: آقای برتون خود توصیف طرفدار سلطنت است که در شهر به دیدار مادر و نوزاد.

چنین شرم آور است که سابق Meghan Markle که ازدواج هری در سال 2018 نمی تواند انطباق با زندگی به عنوان یک سلطنتی بریتانیا او muses.

اما آقای برتون می بیند یکی دیگر از کاتالیزور در ناگهانی فراق که roiled کاخ ویندزور به سلطنت بریتانیا شناخته شده است. “من سرزنش مقالات برای همه بد تبلیغ” بازنشسته هواپیمایی مهندس می گوید. “آنها مردم را نابود کنند. آنها در ساخت آنها و آنها آنها را از بین ببرد.”

در سراسر این کشور از نظر تقسیم شده است بیش از هری چشمگیر تصمیم به ترک خود عنوان سلطنتی در سفارش به اعتصاب خود را با همسر خود. بسیاری از آنها با احتیاط از زن و شوهر جاه طلبی به لحاظ مالی و تجاری در تجاری خود را در “ساسکس سلطنتی” با نام تجاری.

اما چند شکی نیست که توده های نفوذی انگلستان پوشش رسانه ای از رابطه خود و به ویژه از مگان های سیاه و سفید ایالات متحده بازیگر نقش مهمی در فروپاشی. “رسانه ها که هرگز نمی, نوع, می گوید:” سالی پیرس یک بازنشسته انجام خرید خود را در ویندسور هفته گذشته است.

“شما بازی”

برای روزنامه های بریتانیا سلطنتی, اخبار و شایعات بی اساس به مدت طولانی رانده فروش و موجب ویراستاران به فشار محدودیت های حفظ حریم خصوصی و افترا قانون است. در حالی که روزنامه فروش رو به زوال هستند در اینجا به عنوان در بسیاری از کشورها یک کلاچ از شایعات حفظ نیش و پوست است که می آمیزد پرچم تکان دادن از فاکس نیوز با افراد مشهور-تعقیب دیوانگی از TMZ و حکومت خم غیرت ملی Enquirer.

مدافعان مطبوعات و حق مردم را برای دانستن آنچه را مالیات دهندگان بودجه خانواده سلطنتی است که تا به, می گویند این بررسی توجیه است. “شما می توانید به سادگی نمی تواند یک خانواده حاکم است که ما با سر اشاره کردن و تعظیم به می گوید:” ایان موری مدیر اجرایی جامعه از ویراستاران حرفه ای انجمن. “رسانه های بریتانیا را در نگرش به خانواده سلطنتی است که ما [مالیات] پرداخت و شما را به بازی. شما بازی بازی.”

برای خواندن شایعات است به شیرجه رفتن به روزانه یک کف از حدس و گمان در مورد داخلی سلطنتی امور و دلیل واقعی چرا هری و مگان می خواستم. اما زن و شوهر در اظهارات خود بگویید کمتر چاپلوس داستان می گوید: برایان Cathcart, یک استاد روزنامه نگاری در دانشگاه کینگستون. “آنها می گویند این است که در مورد آزار و دروغ در مورد. از دیدگاه آنها این است که به طور کامل نادرست در مورد روزنامه نگاری و ناعادلانه روزنامه نگاری,” او می گوید.

برخی از مطبوعات-ناظران می گویند این پوشش از هری و Meghan شده بود نسبتا محدود یک میراث از مرگ پرنسس دایانا در سال 1997 در حالی که در حال تعقیب از طریق پاریس توسط paparazzi. سردبیران روزنامه ها پس از آن سوگند یاد paparazzi عکس ها و خودداری از عکاسی بدون اجازه فرزندان خود هری و ویلیام.

جهانی مشهور از دیانا و رابطه عشق و نفرت با دوربین های کاملی ضمنی Faustian پیمان بین تاج و محبوب مطبوعات که آنها را نگه می دارد در چشم های عمومی و سواحل تا مشروعیت خود را در یک دموکراسی مدرن.

جان Stillwell,/رویترز/فایل

ملکه الیزابت (راست) پرنس هری, و Meghan, the Duchess of Sussex, ژست برای عکس در کاخ باکینگهام دریافت در لندن در تاریخ 26 ژوئن 2018.

“عزت سلطنت بود به لمس زرق و برق جوانان با مراسم از شکوه و جلال خیره کننده عکس-فرصت های پورنو, دولت, مناسبت ها و بی امان پمپ در سطح جهانی ارتقا یابد” سردبیر سابق روزنامه سیمون جنکینز نوشته در جدید دولتمرد.

در بازگشت از اعضای خانواده سلطنتی اغلب به پوزخند و تحمل آن زمانی که پوشش نامطلوب بود. برخی نیز با استفاده از مصاحبه های رسانه ای برای پیشبرد خود را با برنامه های معروف ترین در طول زناشویی تفکیک دایانا و پرنس چارلز وارث تاج و تخت است.

هنوز هم برای خانواده سلطنتی و افراد مشهور و همچنین مردم عادی باید وجود داشته باشد هیچ بهانه ای برای دروغ میفروخت با شایعات اصرار آقای Cathcart که مبارزه برای اصلاحات مطبوعات مقررات پس از سال 2011 رسوایی بیش هک گوشی. “هیچ مجوز برای انگلستان مطبوعات به چاپ نهفته است فقط به این دلیل که هر کس می گوید که آنها همیشه آن را انجام داده.”

دیانا میراث

زخمی از مرگ مادر او هری هرگز قبول این پیمان. وی از رسانه ها به صورت سرزده پوشش Meghan از جمله نژادپرستانه تهمت جناح راست مفسران. این زن و شوهر بعد از منع خبرنگاران از پسر خود را در مراسم تعمید ونامگذاری بچه و حاضر به شناسایی godparents.

تقاضای خود را برای حفظ حریم خصوصی رشد بیش از حد حتی به عنوان آنها به انتظارنشسته بودند تا تبلیغات خود را برای خیریه ظاهر می گوید آقای موری. هنگامی که آنها یک توله سگ جدید هری bristled که در مورد خواسته نام خود را. “این یک نمونه از یک فرد است که به جای پوست نازک می گوید:” آقای موری.

پنی Junor یک روزنامه نگار و نویسنده چندین سلطنتی زندگی نامه, از جمله یکی از هری می گوید: رسانه های انگلیس در ابتدا مورد ستایش قرار داد مگان به عنوان یک نفس هوای تازه. “همه او را دوست داشتم. مطبوعات در فکر او فوق العاده بود,” او می گوید.

برخی از بعدی انتقاد از زن و شوهر highhandedness محقق شده است او می گوید: هر چند نه همه آن را. هنوز هم او می گوید: روزنامه نیست واقعی خائنانی. “من نه دفاع از مطبوعات است. اما من باور نمی کنم آن است که یک کمپین علیه مگان,” او می گوید.

در اکتبر گذشته acrimony بین زن و شوهر و مطبوعات به آمار پایین زمانی که مگان شکایت ایمیل در روز یکشنبه روزنامه بیش از انتشار نامه او به او نوشته بود پدر جدا. این پرونده هنوز به دادگاه. در بیانیه ای در دفاع از طرح دعوی در دادگاه کمیاب توسط یک سلطنتی هری درو صریح و روشن موازی بین “قلدری” رفتار شایعات نسبت به مگان و تراژدی دیانا مرگ اخطار است که تاریخ می تواند تکرار می کنند.

“من دیده ام چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی من عشق است تا مشخصی به نقطه ای که آنها دیگر درمان می شود و یا دیده می شود به عنوان یک شخص واقعی است. من مادرم را از دست داده و در حال حاضر من سازمان دیده بان همسر من, سقوط قربانی به همان نیروهای قدرتمند,” او گفت:.

خانم پیرس سابق مدیر مدرسه می گوید: بسیاری از انگلیسی ها یاد چشم غمگین از هری و سپس 12 در مادرش مراسم تشییع جنازه و همدردی با او خصومت نسبت به خبرنگاران گفت.

“من به شدت متاسفم که این [جداسازی] اتفاق افتاد چرا که همه ما می خواهیم هری خوشحال می شود,” او می گوید.

“ما نژادپرست”

اما او نمی گسترش هر گونه همدردی با همسرش که او یک “زن بسیار ناراحت کننده” برای گرفتن هری دور از خانواده خود را. “او می دانست آنچه که او انجام شده بود. او کمی خیال باف. این بسیار غم انگیز است.”

در این لنز Meghan بازیگران در نقش والیس سیمپسون آمریکا divorcée که الیزابت عمو ادوارد هشتم در سال 1937 و پس از آن به عنوان خود را. مفسران ادعا می کنند که هری شیفتگی کور کرده او را به میراث سلطنتی و که آن را به پایان خواهد رسید در اشک.

اضافه شده به این جنسیتی کلیشه – Lady Macbeth دیدار Yoko Ono – یک نواخته شارژ بحث بر Meghan نقش تبدیل شده است که یک فرهنگی touchstone اینجا. سیاه و سفید بریتانیا را متهم سفید نر صاحب نظران از عدم به رسمیت شناختن خود تعصبات زمانی که آنها در انتقاد از او.

Unprompted خانم پیرس می گوید: “ما نژادپرست” با اشاره به این انگلستان به طور مشابه آقای برتون اصرار دارد که مسابقه را تا به چیزی برای انجام با توجه به شایعات درمان Meghan. یک شاهزاده خانم بود به سادگی یک بد جا برای یک زن حرفه ای. “این یک شغل است. من فکر نمی کنم او متوجه شد که او به.”

نمایش در فروپاشی بشکند همراه نسل خطوط. یک نظرسنجی انجام شده در هفته گذشته به صورت روزانه بیان داشت که در حالی که بیش از نیمی از بزرگسالان در سن 55 ساله و مسن تر گفت که هری تا به حال ساخته شده است یک اشتباه دادن تا خود را به عنوان سلطنتی کمتر از یک چهارم از کسانی که سن 18-34 به توافق رسیدند.

در میان انگلیسی, وای پشتیبانی برای royals تضعیف شده است. کمی کمتر از نیمی توافق کردند که سلطنت خوب برای انگلیس طبق همان نظرسنجی. در این نظرسنجی اکثریت از همه استرالیایی ها می گویند سلطنت خالص مثبت است.

در یک ایستگاه اتوبوس در سایه قلعه ویندزور قاسم الرحمان چک تلفن خود را. او یک راننده اتوبوس در حال انتظار برای گرفتن یک سوار به انبار و او زمان کمی برای رویال درام. “ما می دانیم که این فقط یک نمایش است. چه آنها در واقع انجام دهید ؟ ” او می پرسد.

او را به یکی از چند کاخ متعلق به تاج. “آنها نژادپرستان” او می گوید: با اشاره به Meghan را تجربه می کنند. جای تعجب نیست که هری می خواهد. “او می خواهد به صورت رایگان. شما نمی توانید او را اسیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im