چرا Sushant تراژدی تبدیل به یک دیوانه وار رسانه های اجتماعی سیرک ؟

این غم و اندوه برای Sushant مرگ نیز غم و اندوه برای بخشی از خودمان را که از دست داده است با او.

پس قرار ما به Sushant Singh Rajput خودکشی به عنوان یکی از کسانی که رمز و راز از زندگی است که نمی توان حل کرد ؟ Kangana Ranaut yells اعمال صالح از سرد Manali اطراف و سلمان خان می پردازد خدمات لب از پنول خانه رعیتی, Karan Johar خود و ‘بیدارباش’ و موکش بات تبدیل نهان و گفت Sushant بود “بسیار آشفته روح…”

شهروندان pounced در همه تهمت – جدید و قدیمی, واقعی و خیالی و کارگردانی مشترک خود را به خشم در بیچاره سر از مشاهیر تلاش برای دریافت بر روی توییتر ارابه موسیقی با یک روند هشتگ. یک ستاره خواهد بیان شوک و غم و اندوه بیش از جوان Sushant مرگ و زمین در چشم غیر منتظره طوفان! بسیاری نمی دانستند چه آنها رسید.

هیچ کس در امان ماند و هر کس نگاه با یک مشکوک چشم. Alia Bhatt شد ناودان برای یک قسمت از Koffee with Karan که در آن او کنایه آمیز او را به “ازدواج با رانبیر, قلاب تا با Ranveer Singh و کشتن Sushant”. برای یکی دیگر از KWK قسمت سونام کاپور بود ناسزا برای رفتن “چی ؟” بیش از Sushant نام. همه Sushant گذشته دختر دریافت سهم خود را از خشم. اتهام خویش و قوم پرستی در بالیوود و نکات از مشکلات مالی – همه در حال انجام هیستریک دور.

آنچه که در اینجا اتفاق می افتد? چرا حساس به خوبی انسان را تبدیل به تراژدی وار رسانه های اجتماعی سیرک ؟ قابل فهم است, واقعا. به اتهام تهمت و ضد تهمت پرواز هر کس فقط در تلاش برای ایجاد حس بی معنی فاجعه است. یک جوان خوش تیپ بازیگر خوبی انجام می دهند حرفه ای پس از سالها مبارزه جان خود را. چرا که او از انجام این کار ؟ چرا او را برای یک لحظه مکث توضیح برای کسانی که عاشق او ؟ چرا او احساس او نمی تواند حمل بر روی هر بیشتر ؟ چرا او چشم پوشی از عذاب او را ترک پشت ؟

چه برس میلیون ها قلب است که Sushant یکی از ما – نه به دنیا آمده و به اصل و نسب و نه کسی که فقط یک خوش شانس شکستن. یک پسر درب بعدی – که از توده, Sushant بود خود ساخته و هوشمند به بوت. بیشتر یک علم علاقه مندان! او برای آن و همه شاهد خود را آهسته و پیوسته راه نردبان. او افتخار ما.

یک داستان مانند Sushant را باعث می شود ما این باور را در خودمان و در امکان در آرزوی تبدیل شدن به واقعیت است. که اعتقاد بسیار ارزشمند برای ما است. و سپس هنگامی که یک مرد می شکند و می دهد تا در زندگی همه ما در برخی از مکان های بیش از حد.

و پس غم و اندوه برای Sushant مرگ نیز غم و اندوه برای بخشی از خودمان را که از دست داده است با او. این باور است که رویاها به حقیقت می پیوندند. Sushant به ما نشان داده که هر چیزی ممکن است سازگار با کار سخت و تمرکز شدید. اما در حال حاضر او نیز به ما نشان داده است که بسیار وجود دارد که نهان است و undealt با. آنقدر درد و تنهایی که تمام عشق و موردتوجه نمی تواند تسکین. رویاهای خرد بیش از حد…

بی نظیر غلیان احساسات غم و اندوه برای well-loved ستاره نیز در جایی هدایت یک از این سوالات و ترس است که او ما را ترک کرده است با…

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.