چرا رشد در تغذیه دارایی نمونه کارها متوقف ماند

تغذیه مقامات از جمله رئیس جروم پاول به احتمال زیاد به تشدید مذاکرات در ماه جولای 28-29 نشست بر چگونگی حمایت از اقتصاد است.

عکس: Tasos Katopodis/مطبوعات استخر

فدرال رزرو دارایی های خرید توسط مصرف شکستن تابستان پس از صعودی در بهار اما این بدان معنا نیست که از بانک مرکزی گرفته شده خود را برای حمایت از بازار یا اقتصاد.

فدرال رزرو منابع از اوراق قرضه و وام و سایر دارایی های رسیده $7 تریلیون دلار در ماه ژوئن تا از $4.2 تریلیون دلار در مارس بازتاب های متعدد مالی-کمک برنامه های راه اندازی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

تحلیلگران کاهش برآورد خود را از رشد بیشتر به کمتر منعکس تقاضا برای اورژانس اعتباری به عنوان شرایط بازار را بهبود بخشد و از آنجا که جدیدترین برنامه های وام دهی اثبات سخت تر و یا هزینه ای برای استفاده از.

اقتصاددانان مورد بررسی توسط وال استریت ژورنال در این ماه پیش بینی شده بانک فدرال دارایی نمونه کارها و یا ترازنامه پایان سال در $8.7 تریلیون مقابل خود را ممکن است برآورد $9.3 تریلیون.

مکث در سبد رشد همزمان با یک سیاست گذار در تغذیه. مقامات در ماه جولای 28-29 جلسه به احتمال زیاد به تشدید مذاکرات بر سر نحوه حمایت از اقتصاد پس از بحران اولیه-مبارزه فاز است که با تمرکز بر ثبات بازار است که رفت و بلا استفاده در ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر طرح میتوانست به ایالات متحده و تجارت جهانی.

فدرال ریزرو برنامۀ خرید سرمایه می افتد به سه دسته. اولین کلاسیک است وام دهنده از آخرین چاره تابع: بانک مرکزی آب گرفتگی کمک های مالی کوتاه مدت بازار—لوله کشی مدرن مالی—با وام.

کاهش سرعت در تغذیه نمونه کارها رشد نشان دهنده این فشارها محو شدن. بانک مرکزی در این ماه تا به حال هیچ takers برای کوتاه مدت وام های یک شبه به نام خرید مجدد توافق نامه را از بیش از $440 میلیارد دلار در ماه مارس است. ترتیبات که در آن تغذیه آشنایی دلار در خارج از کشور از طریق ارز “معاوضه” با خارجی بانک مرکزی کاهش یافته است به $122 میلیارد دلار در هفته گذشته از $449 میلیارد دلار در ماه مه.

دوم, تغذیه در پا به عنوان یک بازار ساز از آخرین رفت و آمد مکرر با خرید Treasurys و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار در هنگام آتش فروش از این به طور معمول supersafe دارایی غرق وال استریت نمایندگی مجاز و فروش. فدرال رزرو به خرید 2.5 تریلیون دلار در Treasurys و وام مسکن از ماه مارس حسابداری برای بسیاری از نمونه کارها گسترش است.

این کاهش سرعت خرید اما هنوز خرید در نرخ بیش از 1 تریلیون دلار در سال است که به معنی دارایی نمونه کارها خود را حفظ خواهد کرد در حال رشد است.

سوم بانک مرکزی backstopped آرایه ای از بازارهای اعتباری مداخلات آورده است که مقامات به خوبی گذشته بانک مرکزی آسایش در منطقه است. فدرال رزرو خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ وام به کسب و کارهای کوچک و بدهی های کوتاه مدت از شهرستانهای استان و کشور با خزانه داری ارائه تقریبا 200 میلیارد دلار برای پوشش ضرر و زیان است.

“آلن گرینسپن از سال 1995 به رسمیت نمی خواهم یک مقدار زیادی از آنچه که بانک فدرال در حال انجام است” کنایه آمیز سابق بن برنانکی در یک وبینار در اوایل این ماه با اشاره به سلف خود است.

تحلیلگران ترازنامه پیش بینی کاهش یافته است چرا که این دسته سوم از وام در حال سقوط کوتاه از انتظارات است. این برنامه اجازه می دهد تا برای نزدیک به 3 تریلیون دلار در قرض گرفتن. فدرال رزرو بانک تا کنون تمدید $104 میلیارد دلار است.

در برخی موارد مانند خیابان اصلی برنامه اعطای وام به کوچک و متوسط کسب و کار پایین جذب نشان دهنده عوارض فدرال رزرو و خزانه داری مواجه می شوند راه اندازی برنامه و فریبنده بانک ها و وام گیرندگان برای استفاده از آن. برای دیگران پایین تر حجم منعکس کننده موفقیت صرف اعلام بانک فدرال backstops تا به حال در ترغیب سرمایه گذاران خصوصی را به خرید دارایی.

“به دنبال در مقدار از وام های فدرال رزرو در حال ساخت است اشتباه اندازه گیری از موفقیت” گفت: تیفانی Wilding یک اقتصاددان در اقیانوس آرام شرکت مدیریت سرمایه گذاری. اگر فدرال رزرو برنامه های اعتباری به “ظرفیت کامل و سپس آن را به معنی شرایط بدتر شده است.”

بازار بدهی شرکت های بزرگ بهترین مثال است. سرمایه گذاران خصوصی را خریداری رکورد حجم از شرکت های صدور این سال از جمله برای شرکت های بیش از حد خطرناک برای واجد شرایط برای تغذیه پشتیبانی می کند. “بازار بسیج قبل از آنها صرف یک دلار” گفت: جی پی مورگان چیس اعتبار استراتژیست اریک Beinstein. “این خانه اجرا شود.”

فدرال رزرو در دو برنامه برای اوراق قرضه شرکت های بزرگ—یکی برای شرکت های بزرگ به موضوع بدهی های جدید و یکی که اقدام به خرید بدهی های موجود خود را. یکی از اولین دیده نشده و هر گونه استفاده و تحلیلگران مطمئن نیستید که آن را تا کنون به دلیل بهبود شرایط بازار و پتانسیل ننگ مرتبط با استفاده از آن.

تغذیه مقامات تغییر دوم در یک ماه گذشته گفت: آنها می خواهم به خرید اوراق قرضه فرد از شرکت های واجد شرایط که آیا یا نه شرکت خواسته تغذیه به انجام این کار. بانک فدرال گفته بود آن را خواهد خرید بدهی از شرکت هایی که به اتمام پیچیده مراحل ثبت نام مطابق با الزامات وضع شده توسط کنگره است.

“به عنوان هفته گذشت روشن شد این گواهینامه مورد نیاز خواهد بود موانع” آقای Beinstein گفت. بانک فدرال وصله پینه کردن sidestepped که روند و این امکان را برای مقامات “به دنبال از طریق در آنچه که آنها در ابتدا گفت: آنها را انجام دهد.”

در ضمن جداگانه برنامه وام برای دولت و دولت های محلی تا به حال تنها یک گیرنده است. ایالت ایلینویز به فروش می رسد $1.2 میلیارد دلار از بدهی های ماه گذشته در یک رای بیش از 1 درصد کمتر از نرخ که در آن قبلا قادر به دسترسی به بازار در ماه مه.

اوراق قرضه شهرداری استراتژیست می گویند که آنها نا امید شده توسط درجه که فدرال رزرو قرار است این برنامه به عنوان یک backstop. “قیمت گذاری بسیار بالا است گفت:” تام Kozlik در تپه اوراق بهادار. “این مجموعه تا به چیزی نزدیک به آنچه ما در حال حاضر در شرکت های بزرگ بازار است.”

بیشتر در اقتصاد

  • بهبود اقتصادی در راه است اما مبارزه با شعلهور شدن است کلید ژوئیه 19 سال 2020
  • همه گیر آزمون نقش آموزش عالی به عنوان رکود اقتصادی بافر 12 جولای سال 2020
  • نمی دانم چقدر محرک مورد نیاز است ؟ قرار داده و آن را بر روی خلبان اتوماتیک برخی می گویند 5 جولای سال 2020

رئیس فدرال رزرو دالاس رابرت کاپلان گفت: این برنامه نباید قضاوت در حجم وام. آن را “به دست آورد بسیاری از آنچه ما در نظر گرفته شده بود که برای کمک به اطمینان حاصل شود که muni بازار تابع” او گفت:. تداوم این ویروس نشان می دهد تغذیه مقامات به احتمال زیاد به گسترش برنامه های متعددی که در حال حاضر مجموعه ای به اجرا تا سپتامبر. 30.

از آنجا که نرخ بهره کوتاه مدت دوخته نزدیک به صفر و نرخ بلند مدت هستند و در همه زمان پایین فدرال رزرو کمتر اتاق برای تحریک اقتصاد با آن سعی کردم-و-آزمایش روش. اگر زمان رکود عمیق تر شده است و دیگر برنامه های اعتباری ارائه یک برنامه به طور بالقوه ابزار قدرتمند جدید.

آن یکی که نیاز به مقامات خزش همیشه دورتر از منطقه راحتی خود را.

مربوط تصویری

اقتصاددانان به مدت طولانی استفاده از حروف الفبا مانند V و U برای توصیف اقتصادی بهبود. اما coronavirus رکود بسیار متفاوت از گذشته رکود که اقتصاددانان آینده با اشکال جدید برای توصیف پتانسیل بازیابی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

نوشتن به نیک Timiraos در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de