چرا اوباما از قانونگذاران می خواهند اقدام روسیه-افغانستان اینتل در حال حاضر

واشنگتن

هشت قانونگذاران جمهوریخواه کنگره با حضور در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی در مورد مواد منفجره این اتهام که روسیه مخفیانه ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان – هوش کاخ سفید اصرار رئیس جمهور خود را به حال شده است به طور کامل خوانده است.

اعضای کنگره در هر دو حزب به نام برای کسب اطلاعات بیشتر و عواقب آن برای روسیه و رئیس جمهور آن ولادیمیر پوتین و هشت دموکرات ها بود در جریان این موضوع صبح روز سه شنبه یک روز پس از گروگانگیری جلسه. هنوز کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany اصرار آقای ترامپ نشده بود در جریان یافته چرا که آنها تا به حال تایید شده است.

کاخ سفید به نظر می رسید به تنظیم غیر منتظره ای بالا نوار برای آوردن اطلاعات به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از آن است که نادر برای هوش به تایید بدون سایه ای از شک قبل از آن ارائه شده است به ارشد دولت تصمیم گیرندگان. خانم McEnany کاهش یافته است به همین دلیل است که استاندارد های مختلف از اعتماد به نفس در هوش اعمال جلسه نمایندگان مجلس از آوردن این اطلاعات به رئیس جمهور.

جمهوری خواهان بودند که در جلسه روز شنبه با بیان هشدار در مورد روسیه فعالیت در افغانستان است.

تشکر. مایکل McCaul این عضو ارشد کمیته روابط خارجی مجلس و نماینده کنگره آدم Kinzinger شد و در این جلسه به رهبری مدیر اطلاعات ملی جان Ratcliffe, کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع و مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین. آقای McCaul و آقای Kinzinger در بیانیه ای گفت که قانونگذاران گفت: “وجود دارد که در حال انجام بررسی به منظور تعیین دقت این گزارش است.”

“اگر هوش بررسی روند تایید این گزارش ما به شدت تشویق دولت به اقدامات سریع و جدی اقدام به برگزاری پوتین رژیم پاسخگو” گفتند.

Rep. لیز چنی R-Wyo., و تگزاس در کنگره مک Thornberry بالا جمهوریخواه در کمیته نیروهای مسلح مجلس گفت: “پس از جلسه امروز با مقامات ارشد کاخ سفید با مقامات ما باقی می ماند در مورد فعالیت در افغانستان از جمله گزارش می دهد که آنها باید هدفمند نیروهای ایالات متحده.”

سناتور بررسی و طبقه بندی اسناد و مدارک مربوط به اتهامات پنج شنبه شب. اطلاعات آنها را دریافت قبلا شناخته شده به گفته یکی از دستیاران که مجاز به بحث در مورد این موضوع علنی و در صحبت خواست نامش فاش نشود.

در سی ان ان مجلس نانسی پلوسی, تایید زمان دموکراتیک توجیهی اما گفت: “این هیچ جایگزینی برای آنچه که آنها را مدیون کنگره ایالات متحده است.” او گفت که “این جدی به عنوان آن می شود.”

او این باورند که آقای ترامپ نبود جریان “از آنجا که آنها می دانند که آن را می سازد او بسیار ناراضی بود و تمام جاده ها به عنوان شما می دانید که منجر به پوتین. و به او بگویید پوتین آنها چه می دانست؟”

هوش ارزیابی آمد میان آقای تهمت فشار برای خروج آمریکا از افغانستان است. آنها پیشنهاد روسیه پیشنهادهای به داعش به ایالات متحده و طالبان مذاکرات برای پایان دادن به طولانی مدت در جنگ. ارزیابی شد و برای اولین بار منتشر شده توسط نیویورک تایمز و سپس تایید به آسوشیتد پرس آمریکا و مقامات اطلاعاتی و دو نفر دیگر با آگاهی از این موضوع است.

جمهوری خواه ایالت John Cornyn دوشنبه به خبرنگاران گفت: “من فکر نمی کنم آن را باید تعجب به کسی که طالبان در تلاش برای کشتن آمریکایی ها و روس ها تشویق شده اند که اگر نه ارائه به معنی را که اتفاق می افتد.”

او اضافه کرد: “هوش کمیته توجیه شده است که برای ماه می باشد. بنابراین نانسی پلوسی است [دموکرات سنا رهبر] چاک شومر. بنابراین این … بیشتر نشت و تعصب.”

در حالی که روسیه دخالت در افغانستان نیست جدید گفته مقامات روسی فعالان شد تهاجمی تر در تمایل خود را برای عقد قرارداد با طالبان و اعضای شبکه حقانی یک گروه شبه نظامی در تراز وسط قرار دارد با طالبان در افغانستان و تعیین یک سازمان تروریستی خارجی در سال 2012.

جامعه اطلاعاتی شده است تحقیق مارس 2019 حمله آمریکایی کاروان که به کشته شدن سه تفنگداران دریایی ایالات متحده پس از یک اتومبیل تقلب با مواد منفجره حامل خود را در نزدیکی وسایل نقلیه زره پوش به عنوان آنها سفر به پایگاه هوایی بگرام که بزرگترین ارتش ایالات متحده و نصب و راه اندازی در, افغانستان, مقامات گفت: AP.

سه نفر دیگر از ایالات متحده خدمات اعضای زخمی شدند در این حمله همراه با یک افغان پیمانکار است. طالبان مسئولیت این حمله را بر روی توییتر. مقامات AP به صحبت کرد نیز گفت: آنها به دنبال از نزدیک در حملات خودی – گاهی اوقات به نام “سبز بر آبی” حملات – از سال 2019 به تعیین اگر آنها نیز مربوط به روسیه گرفته شده است.

یک مقام مسئول گفت: دولت در مورد چندین بالقوه پاسخ اما کاخ سفید هنوز به اجازه هر مرحله.

مقامات اطلاعاتی گفت: AP که کاخ سفید برای اولین بار آگاه شد از اتهام روسی نعمت در اوایل سال 2019 – یک سال زودتر از قبلا شده بود گزارش داد. ارزیابی قرار گرفتند در یکی از آقای تهمت نوشته شده روزانه جلسات در آن زمان و پس از آن-مشاور امنیت ملی جان بولتون گفت: همکاران او در جریان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع. آقای بولتون کاهش یافته است به نظر و کاخ سفید نمی پاسخ به سوالات در این زمینه است.

این مقامات اطلاعاتی و دیگران با آگاهی از این موضوع اصرار بر گمنامی به بحث بسیار حساس و مهم است.

کاخ سفید شورای امنیت ملی نمی تایید ارزیابی اما گفت که ایالات متحده دریافت هزاران نفر از اطلاعاتی گزارش های روزانه که مشمول دقیق موشکافی.

آیات بازیگران جدید شک در کاخ سفید را به تلاش برای فاصله آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از هوش ارزیابی. AP گزارش روز شنبه که نگرانی ها در مورد روسیه نعمت نیز در دوم نوشته شده ریاست جمهوری جلسه توجیهی روزانه در این سال و در آن زمان مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین تا به حال موضوع مورد بحث با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. آقای اوبراین را انکار می کند و انجام آن است.

روز دوشنبه آقای اوبراین گفت که در حالی که هوش مورد ارزیابی روسی نعمت “را نه تأیید شده است” به دولت “است که آماده شدن باید وضعیت حکم عمل است.”

آقای تهمت دموکراتیک انتخابات رقیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با استفاده از آنلاین جمع آوری کمک های دوشنبه به چکش رئیس جمهور برای یک “خیانت” از سربازان آمریکایی در حمایت از “شرم آور کمپین تعویق انداختن و debasing خود را قبل از پوتین.”

“من بیزارند” آقای بایدن گفت: خیرین به عنوان او به یاد می آورد خود را در اواخر پسر کمال را خدمت نظامی. خانواده های اعضای خدمات آقای بایدن گفت: “هرگز نباید به نگرانی آنها را به صورت یک تهدید مانند این: فرمانده چشم پوشی.”

در مورد گزارش ادعا نعمت آقای پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov گفت: “این ادعا دروغ است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP نویسندگان جیمز لاپورتا; Deb Riechmann در واشنگتن; Deepti Hajela در نیویورک; و ولادیمیر Isachenkov در مسکو در کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>