را سخت می بیند

هنگامی که صحبت از سبک رهبری او می شود، آنگلا مرکل صدراعظم آلمان مدت هاست که ترجیح می دهد بیش از قدرت به ارزش ها تکیه کند. او می گوید: «شما نمی توانید وظایف را با کاریزما حل کنید.» و نه در مورد آلمان پس از جنگ، با نیروی نظامی. ارزش هایی مانند حاکمیت قانون و احترام به مخالفان او علامت تجاری اوست. اين روش خانم مرکل را به تحسين شده ترين رهبر دمکراتيک جهان کرده است. و در حالی که او آماده ترک سیاست در سال ۲۰۲۱ می شود، رهبری او بیش از هر زمان دیگری در تقاضا است.

امسال در اروپا و در امتداد مرزهای آن، بحران پس از بحران قدرتمندترین زن جهان را آزمایش کرده است. هنگامی که ویروس کرونا رخ داد، او آن را به عنوان «بزرگترین چالش» در تاریخ اتحادیه اروپا دید و رویکردی فراگیر و محکم را در سراسر قاره هماهنگ کرد. سپس هنگامی که آمریکا از سازمان بهداشت جهانی خارج شد، آلمان خلاء را با بودجه جدید برای آژانس پر کرد.

هنگامی که ترکیه مرزهای دریایی یونان عضو اتحادیه اروپا را بر سر حقوق نفت به چالش کشیدند – تهدید جنگ بین دو عضو ناتو – او مذاکرات اجباری بین دو همسایه را انجام داد. هنگامی که روسیه نقش نظامی خود را در لیبی بالا برد، با ولادیمیر پوتین رهبر روسیه تلفنی بود تا خشونت ها را فرونشاند.

هنگامی که اتحادیه اروپا برای خارج کردن اروپا از رکود همه گیر خود نیاز به قرض گرفتن پول داشت، آلمان بیزاری خود را از بدهی کنار گذاشت و همان طور که خانم مرکل گفت تصمیم گرفت خود را «در کفش های فرد دیگر قرار دهد و مشکلات را از دید دیگری در نظر بگیرد.»

او با آقای پوتين خواستار شفافيت و پاسخگوئی در مورد مسموميت مشکوک الکسی نوالنی منتقد کرملين شده است. آلمان به عنوان مدافع حقوق بشر، آقای نوالنی را به یک بیمارستان برلین منتقل کرد، تأیید کرد که در واقع مسموم شده است، و به او پیشنهاد پناهندگی داده است.

پس از یک انتخابات تقلبی در بلاروس، آلمان برای شفافیت در شمارش آرا فشار آورد و آماده اعمال تحریم های اقتصادی در صورتی شد که رژیم دیگر معترضان طرفدار دموکراسی را بکشد. خانم مرکل به آقای پوتين هشدار داده است که از زور در بلاروس استفاده نخواهد کرد. او همچنین در حفظ تحریم ها بر مسکو به دلیل الحاق کریمه در سال ۲۰۱۴ از اوکراین محکم ایستاده است.

او برای تمام وسوسه های غرب با روسیه گفت: «ما باید به صحبت کردن ادامه بدهیم.» او ۲۸ اوت به خبرنگاران گفت.

آلمان حتی در حالی که با آن مخالف است، مدام به روسیه احترام نشان می دهد. خانم مرکل به ساخت خط لوله گاز از روسيه پايان داده است. و در اقدامی بیشتر به سمت آشتی، آلمان در حال تأمین بودجه یک مرکز در سن پترزبورگ برای شهروندان هر دو کشور است تا خاطرات خود را از جنگ جهانی دوم ثبت کنند و با هم در مورد آن ها صحبت کنند.

الیزابت براو از موسسه خدمات سلطنتی یونایتد که یک فکر دفاعی و امنیتی بریتانیایی است، در ماه آوریل نوشت: «جهان باید از آلمانی ها تشکر کند – و از آنها رهبری جهانی بیشتری بخواهد.» درست به سبک خود، خانم مرکل احتمالا چنین قدردانی نمی خواهد. اون خيلي سرش شلوغه که تو اروپا و همسايه هاش خوب کار کنه

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو