“مادر! توالت! Mamaaa!”

این چهارمین روز از مستند و من 3 سال بار دیگر از خواب بیدار شده من در 6:20 صبح بعدی من 18 ماهه سرفه خودش بیدار.

من عاشق بچه ام. البته من انجام دهد. اما از آنجایی که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد که مدرسه لغو شد و ما اجازه داده می شود در خارج تنها برای مواد غذایی و یا بازدیدکننده داشته است پزشکی من پر شده اند با ترور من هرگز شناخته شده است. چی می خوام با بچه های من برای آینده با این حال بسیاری از روز ؟

با تشکر خوبی برای عرضه بی پایان از الگوهای رفتاری به اینترنت که بیشتر آن شامل برخی از نسخه های کودک حبس در حالی که پدر و مادر کار می کنند. دیدن آن را به اندازه کافی است که ما باید برای پیدا کردن راه هایی برای سرگرم کردن و آموزش کوچک ما شیاطین در طول این مدت تلاش اما ما نیز باید برای حفظ شغل ما است.

در حالی که من مخفی در حمام, تایپ, و من می دانم که در بسیاری از پدر و مادر مسن و کودکان باید آن سخت تر است. چگونه به توضیح ژرف دولت از جهان ؟ ما ایجاد یک نسل کامل از جوانه انجمن? همه من می توانید انجام دهید این است که ایمان به زندگی به حالت عادی بازگشت روزی که ما هنوز هم مانند هر دیگر در پایان.

پاریس

این 6:20 صبح. چهارمین روز کامل تحت مستند. در حالی که برخی از پاریسی خواهد بود با بهره گیری از یک فرصت دروغ-در – کار از خانه و یا در پرداخت ترک – من بیدار من 3 ساله که خواستار افزایش شدت.

“مادر! Mama! توالت! کولت!”

دقیقه بعد من 18 ماه شروع می شود سرفه خودش بیدار. من خیلی نگران او coronavirus (هر چند که می داند) که من ناراحت است. یک بار دیگر من حدود بعدی 12-15 ساعت را صرف با بچه های من.

من عاشق بچه ام. البته من انجام دهد. اما از آنجایی که رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی اعلام کرد که مدارس در فرانسه خواهد بود بسته به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و سپس روز بعد – که ما اجازه داده می شود از خانه های ما تنها برای مواد غذایی و یا بازدیدکننده داشته است پزشکی من پر شده اند با ترور من هرگز شناخته شده است. چی می خوام با بچه ها من 14 بعدی را به این حال بسیاری از روز ؟

تحت شرایط عادی شریک زندگی من و من با هدف به دست آوردن دختران ما از ما کوچک آپارتمان دو خوابه با 9 صبح روز مدرسه یا نه – مبادا آنها شروع به بالا رفتن از دیوار/پاره کردن محل. در حال حاضر آن را به نظر می رسد این است که همه چیز برای انجام وجود دارد.

خوشبختانه پدر و مادر در فرانسه می تواند نگاه به تجربه کسانی که در آسیا که در حال حاضر رنج می برد از طریق ماه از مستند ما را هدایت و یا گرفتن مشاوره از اسپانیایی ها و ایتالیایی ها که در حال زندگی در یک سورئال آینده هواپیما روز و یا هفته های آینده در زندگی خود در سلول: نگه داشتن یک برنامه. ایجاد زمان آرام. گرفتن برخی از هوای تازه در هر روز است.

چند روز اول chez moi پر شد با قطعنامه سال جدید-مانند شادی و سرخوشی. من کشف غول پیکر تکه مقوا از پشت گنجه و ایجاد یک روزانه “آموزش مدیره” آماده به کشتی سوار در شغل جدید به عنوان homeschool ، وجود برچسب برای هر روز از هفته و اعداد و حروف و من چاپ یک پشته از کودک نو پا فعالیت های ورق به بوت. آن را تمام می شود درست است.

کولت دیویدسون

این نویسنده کودکان و نوجوانان کار بر روی یک نشانه که “همه چیز خوب است” در حالی که زندگی می کنند و اجباری در خانه حبس با توجه به COVID-19 در پاریس.

در روز سه, برچسب, شد و هنوز هم در همان محل در هیئت مدیره یادگیری به عنوان روز قبل و مقالات بودند پراکنده در سراسر اتاق نشیمن. دختران هنوز هم در لباس خواب خود را در ساعت 10 صبح و بودند کسانی که برچسب حیوانات پوشش صندلی توالت?

من می توانید ببینید که من دو بار در هفته iPad حد است و بیرون رفتن از پنجره. من 3 سال است که در حال حاضر درخواست برای Peppa خوک هر شب قبل از شام و من بیش از حد خسته به گفتن ندارد.

با تشکر خوبی برای عرضه بی پایان از الگوهای رفتاری به اینترنت است که طیف وسیعی از احمقانه کاملا وخیم. بیشتر شامل برخی از نسخه های کودک, حبس, در حالی که پدر و مادر کار می شود آن را خوش بنیه آنها را در مقابل تلویزیون و یا کاملا به معنای واقعی کلمه قفل آنها را در یک قفس.

شما ببینید این کافی نیست که ما باید برای پیدا کردن راه هایی برای سرگرم کردن و آموزش کوچک ما شیاطین در طول این مدت تلاش اما ما نیز باید برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن شغل ما است.

دیدن که چگونه حمام است که آخرین سنگر و استحکامات از حریم خصوصی (زمانی که بچه ها در تلاش برای ضرب و شتم پایین درب) من انتظار دارم که مانند بسیاری از پدر و مادر فرانسوی خواهد بود با استفاده از این کوچک پناهگاه برای پاسخ به ایمیل های کار, برقراری تماس و ارسال و یا حداقل پاسخ در صلح به نمرات پیام WhatsApp از دیگر پدر و مادر در مستند بدبختی که سیل تلفن من.

این روزها WhatsApp و FaceTime فقط انحرافات; آنها زندگی محافظ به خصوص برای خانواده هایی با بچه های بزرگتر. اما جدا از گروه در گوشی, چت در میان دوستان و عزیزان آنها ارائه هیچ راه حلی برای tweens با جدی انرژی برای سوزاندن. در فرانسه حداقل ما مجاز دوره های کوتاه, هوای آزاد, ورزش هر روز. اسپانیایی ها می توانید سگ خود را برای پیاده روی اما نه فرزندان خود را.

“این واقعا پیچیده می گوید:” اموزش de Andres من شریک زندگی پسرخاله و پسر 8 ساله و دختر 13 ساله اش در لئون, اسپانیا. “چه چیزی شما را با این همه انرژی ؟ دختر من را دوست دارد به رقص اما پس از یک نقطه خاص او خسته می شود. سپس او را بازی او بچینید اما پس از 10 دقیقه از او خسته می شود. خیلی سخت بوده … من خسته هستم.”

اما پدر و مادر با فرزندان را به انجام بیش از فقط به نگه داشتن آنها را از لحاظ جسمی تحت کنترل; آنها همچنین باید مطمئن شوید که خود را مغز نیست به نوبه خود احساسات بیش از حد.

در فرانسه دولت وعده داده شده به ارائه کلاس های آنلاین اما عامل سقوط کرد روز اول. بسیاری از سالمندان دبیرستان هستند تاکید در مورد چگونه آنها را تصویب پایان سال امتحانات در افراد مانند ریاضی و زیست شناسی زمانی که آنها به سختی درک آنها را در کلاس درس. برای کودکان با سواد والدین, چالش های مرکب هستند.

در راه من از آن آسان است. دختران من در خطر از دست دادن یک بیت از فرانسه در حالی که آنها گیر کرده در خانه با دو غیربومی سخنرانان اما من نه در مورد آنها نگران سقوط در خواندن یا ریاضی به عنوان من می خواهم اگر آنها مسن تر.

و حتی اگر سرگرم کننده دو کودکان نوپا واقعا انرژی و تست کمی صبر من دارای آن مقایسه نیست به چالش عاطفی از پدر و مادر مسن با فرزندان مستند. دختران من به سادگی فکر می کنم آنها در تعطیلات طولانی و هیجان زده هستند آنها را وادار به صرف 24/7 با مامان و بابا.

و حتی اگر برخی از بهترین تلاش های ما – مانند از بین بردن پستانک یا با دختر من مسن تر به خواب رفتن در خود – به احتمال زیاد به سقوط توسط ایستگاه فرعی به عنوان مفاهیم ما از روال دریافت درهم من می دانم که آنها خواهید بود OK.

من لازم نیست که به توضیح است که یک ویروس کشنده است که به دلیل آنها نمی توانند به دیدن پدربزرگ و مادربزرگ خود و یا دوستان و یا نیاز به پاسخ به پرسش های وجودی مورد ژرف دولت جهان است. دختر من “چرا” بازی است و حتی شروع به نظر می رسد بسیار خوب مورد حق در حال حاضر – به جز زمانی که او می پرسد که چرا نیمی از مردم در خیابان هستند با پوشیدن ماسک های جراحی.

اگر آنچه اتفاق افتاده در آسیا است که هیچ نشانه ای ما می تواند در این وضعیت و در حالی که برای. همه من می توانید انجام دهید این است که ایمان داشته باشد که یک روز همه چیز به حالت عادی بازگشت. که من قادر خواهد بود به لمس دستگیره های درب آپارتمان ما پیچیده و در آغوش گرفتن دوستان خود را با رها کردن و یا حتی گرفتن دیگر بچه اسباب بازی در محله گودال ماسهبازی – بدون من تقلا برای ضد عفونی کننده دست.

من امیدوارم که همه ما را به نگاه کردن به این عجیب و غریب در بشریت تاریخچه و تحقق آن به ارمغان آورد به ما نزدیک تر – جوامع و خانواده ها است. من می دانم که من خوش شانس است که من در واقع مانند خانواده من است. بسیاری از کودکان و نوجوانان در اروپا و مستند را در صورت سوء استفاده گرسنگی و یا مسائل مربوط به سلامت روان. این یک یادآوری خوب در طول این سختی در هفته پیش رو است که ما باید به نوعی به یکدیگر به منظور زنده ماندن.

در این میان هر چند خدا رو شکر برای Peppa خوک.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

آموزش سئو