‘این فقط خسته کننده است که ما هرگز واقعا ثابت این مسائل برای شروع با’ گفت: شیلا Bair سابق رئیس FDIC.

عکس: اوان Agostini/آسوشیتد پرس

واشنگتن—در طول بحران مالی 2008 و زمانی که سرمایه گذاران شروع به فرار در ظاهر سنگ جامد کلاس از وجوه متقابل دولت آمریکا مداخله به بنیادی بازار وحشت.

هفته گذشته مقامات تا به حال به مرحله دوباره. فدرال رزرو در روز چهارشنبه راه اندازی جدید تسهیلات وام برای سرپا نگه داشتن پول-بازار صندوق های متقابل به عنوان بخشی از یک تلاش گسترده برای ایجاد ثبات در بازارهای roiled توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“این است که déjà vu” گفت: یونس جرثقیل سابق وزارت خزانه داری مقام رسمی در دولت اوباما. “در این مرحله سرمایه گذاران در پول بودجه فقط می تواند فرض کنیم که بانک فدرال در حال رفتن به backstop آنها.”

مداخله به ارمغان می آورد تجدید توجه به آنچه که برخی از فعلی و سابق تنظیم کننده می گویند یک مشکل تلاش برای تقویت انعطاف پذیری از صندوق های بازار پول پس از سال 2008 است. برخی از اقدام به رفع ممکن است حتی این بودجه بیشتر در معرض اجرا می شود که آنها می گویند.

“این فقط خسته کننده است که ما هرگز واقعا ثابت این مسائل برای شروع گفت:” شیلا Bair سابق رئیس فدرال بیمه سپرده Corp. که تنظیم بانک ها. “صنعت لابی در آمد و متقاعد رگولاتور به انجام اقدامات نصفه و نیمه. و ما را در سوپ ،

کمیسیون بورس و اوراق بهادار که تنظیم وجوه متقابل نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

در هفته قبل از تغذیه از پا در چهارشنبه دارایی های به اصطلاح نخست بودجه برگزار شده توسط سرمایه گذاران نهادی کاهش حدود 11 درصد به $546.01 میلیارد دلار با توجه به جرثقیل Data, LLC.

نخست بودجه یک منبع کلیدی تامین مالی کوتاه مدت برای بسیاری از شرکت های ایالات متحده از جمله بانک ها. بودجه خرید کوتاه مدت IOUs, شناخته شده به عنوان تجاری کاغذ است که صادر کنندگان استفاده از تامین مالی روز به روز عملیات.

برای سرمایه گذاران وجوه ارائه بازده بالاتر از حساب های پس انداز. بر خلاف حساب های پس انداز آنها در معرض خطر نوسانات بازار و نه بیمه توسط FDIC.

مجموعه ای دیگر از صندوق های بازار پول غذا به سرمایه گذاران خرده فروشی ممکن است به نظر می رسد عاری از خطر است زیرا آنها تبلیغ پایدار $1 قیمت سهم حتی اگر ارزش دارایی های اساسی ممکن است نوسان کمی.

در سال 2008 وحشت گرفت پس از $62.6 میلیارد رزرو اولیه صندوق برگزار شد که برخی از تجاری کاغذ صادر شده توسط ورشکستگی بانک سرمایه گذاری لیمن برادرز “را شکست باک” زمانی که قیمت سهم آن کاهش یافت و به زیر $1.

در پی تنظیم می خواستم مطمئن شوید که آنها نمی خواهد دوباره مجبور به انتخاب بین حمایت از بیمه, سرمایه گذاری خصوصی و اجازه تجاری-بازار کاغذ ،

“این بود که برخی فرضی آینده خطر” آقای جرثقیل گفت. “اگر ما در حال رفتن به backstop این چیزها را در راه است که ما backstop سپرده های بانکی برای جلوگیری از اجرا می شود در بانک ها پس از آن ما نیاز به شروع به تنظیم آنها را کمی بیشتر شبیه به ما تنظیم بانک ها.”

این اتفاق نمی افتد. SEC در نظر گرفته ایجاد یک سرمایه بافر برای جذب روز به روز نوسانات در دارایی های صندوق در حالی که اجازه می دهد آن را به ادامه ارسال a $1 قیمت سهم کاهش یافته است اما این ایده تحت فشار میباشد.

SEC بعد از معرفی نوسان قیمت سهم اما فقط برای نخست بودجه است که تهیه کردن به سرمایه گذاران نهادی و یک زیر مجموعه کوچک از صنعت است که اقدام به خرید معاف از مالیات بدهی از دولت ها و محلات. نخست بودجه با هدف خرده فروشی سرمایه گذاران و صندوق های بازار پول است که خرید امن تر از اوراق بهادار دولتی می تواند حفظ $1 قیمت سهم.

تغییر دیگر ممکن است نتیجه معکوس. SEC مجاز صندوق های بازار پول برای هزینه های کوچک هزینه رستگاری اگر سهم از دارایی های خود را که یا معادل وجه نقد یا مادر ظرف پنج روز کسب و کار سقوط به زیر 30 ٪ از نمونه کارها به طور کلی. آن را نیز به آنها اجازه داد به حالت تعلیق redemptions—با استفاده از یک “دروازه” —در حالی که کمتر آستانه.

برخی از ناظران صنعت و سابق تنظیم کننده می گویند 2014 قوانین به احتمال زیاد نقش مهمی در خروج این هفته است.

به عنوان نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس رشد سرمایه گذاران شروع به برداشت پول نقد از نخست بودجه گفت: دبورا کانینگهام که کمک می کند تا نظارت $396 میلیارد دلار در يکپارچه هرمس, Inc.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

“مردم شروع به تبدیل شدن به عصبی در مورد 30 درصد از سطح” از دارایی های مایع خانم کانینگهام گفت. “این قطعا یک ماشه.”

در یکی دیگر از اکو از سال 2008 حداقل یک صندوق شرکت دریافت کمک از شرکت های بزرگ آن پدر و مادر است.

بانک نیویورک ملون این هفته خریداری $1.2 میلیارد دلار در اوراق بهادار از یکی از آن نخست پول وجوه دریفوس مدیریت پول نقد صندوق بود که با نزدیک شدن به 30% آستانه با توجه به داده ها از صندوق ،

صندوق متحمل میلیاردها دلار از redemptions در طول هفته گذشته با توجه به جرثقیل داده است. این گزارش دارایی های خالص $5.4 میلیارد دلار در روز پنج شنبه از $10.5 میلیارد دلار در مارس 4, با توجه به صندوق سایت و نظارتی براده.

شرکت سرمایه گذاری موسسه صنعت و تجارت, گروه, آدرس نیست این حجم بزرگ از redemptions. در بیانیه ای خود را رئیس جمهور و رئیس اجرایی پل استیونس گفت: تغذیه جدید backstop “مثبت و خوش آمدید و قدردانی می کنیم فدرال رزرو با توجه به اقداماتی که می تواند کمک به بازگرداندن منظم عملکرد بازار پول.”

Michael Barr سابق, مقام ارشد در وزارت خزانه داری در دولت اوباما گفت: این هفته حرکت برای تقویت صندوق های بازار پول نشان می دهد که گذشته تنظیم مقررات اصلاحات کافی نبود.

“هنگامی که ما خروج از این بحران ما را به یک نگاه جدی در ساختار صندوق بازار پول صنعت در راه است که انجام نشده و باید انجام شده است یک دهه پیش گفت:” آقای Barr, رئیس Gerald R. Ford دانشکده سیاست عمومی در دانشگاه میشیگان.

نوشتن به پل Kiernan در paul.kiernan@wsj.com اندرو Ackerman در andrew.ackerman@wsj.com و دیو مایکلز در dave.michaels@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de