چرا جنگ جهانی دوم هنوز هم برگزاری چنین گرفتن در روسیه ؟

اکثر ملل که شرکت در جنگ جهانی دوم دچار زیان های وحشتناک. اما روسیه به نظر می رسد تنها کشوری که در آن جنگ در واقع رشد می کند در آگاهی عمومی با گذشت هر سال.

ممکن است هیچ توضیحات ساده برای چرا روس ها نمی تواند به نظر می رسد به راحتی خاطرات خود را از عواقب ناشی از جنگ. این یک حقیقت اساسی این است که جنگ جهانی دوم تحت تاثیر اتحاد جماهیر شوروی سابق به مراتب بیشتر از هر نوع دیگر از شرکت کنندگان خروج از 27 میلیون مرده است. “تقریبا در هر خانواده حمل حافظه از کسی که آنها را از دست داده می گوید:” میخائیل Chernysh موسسه جامعه شناسی در مسکو.

منتقدان استدلال می کنند که کرملین خم به شدت در جنگ به دلیل فروپاشی شوروی سابق و دولت روسیه نیاز اتفاقاتی که حکایت از یک زمان از وحدت اجتماعی. یک نظرسنجی اخیر دریافتند که 75 درصد از روس ها بر این باورند که اتحاد شوروی بود “بهترین زمان در تاریخ است.”

“پوتین مقامات پیروزی را ببینید بعد به عنوان یک منبع مشروعیت می گوید:” الکسی Makarkin مرکز فن آوری های سیاسی در مسکو. “این قابل درک است پس جامعه ما معتقد است که آن را مهم ترین رویداد در روسیه و در واقع در تاریخ جهان است. وجود دارد هیچ دیگر گزاره برخوردار است که چنین اجماع کامل در روسیه است.”

مسکو

سالگرد پیروزی اتحاد جماهیر شوروی بر آلمان نازی بسیار مهم تعطیلات در روسیه است. بنابراین زمانی که coronavirus مستند مانع از آن جشن گرفته بودن آن منصوب روز 9 مه یک روز تعطیل جدید ایجاد شد به طوری که آن را می تواند رخ دهد در این هفته.

است که چرا و در چه در غیر این صورت بوده است عادی جمعه در ماه ژوئن در میدان سرخ چندمین بار تحت وزن از صدها نفر از وسایل نقلیه زره پوش با بیش از 12,000 راهپیمایی سربازان و یک روگذر 75 هواپیماهای جنگی. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور نشسته در دوران شوروی تریبون در کنار آرامگاه لنین, احاطه شده توسط جانبازان جنگ – که قرنطینه به مدت دو هفته در پیش – برای مشاهده دیرهنگام اما هنوز هم قابل توجه رژه نظامی روز پیروزی.

اکثر ملل که شرکت در جنگ جهانی دوم دچار زیان های وحشتناک و هنوز هم علامت بزرگ سالگرد. اما 75 سال پس از اسلحه سقوط کرد سکوت در اروپا و روسیه به نظر می رسد تنها کشوری که در آن جنگ در واقع بافندگی بزرگتر در آگاهی عمومی و ملاحظات سیاسی و با گذشت هر سال است.

در این سال علاوه بر تضمین این که سالانه رژه را با آقای پوتین وقف عظیم جدید نیروهای مسلح کلیسای جامع و موزه جنگ در نزدیکی مسکو است. او همچنین می گذراند یک 9,000 کلمه جدلی مقاله در مورد درس های جنگ که شد منتشر شده در ایالات متحده مهم سیاست خارجی مجله. سالانه مارس جاویدان هنگ نسبتا رویداد جدید است که در آن میلیون ها نفر از روسها علنا نمایش عکس ها از اجداد که مبارزه در جنگ در حال وقوع است در جولای 26 بعد از اینکه به تعویق افتاد همراه با به طور منظم رژه.

ممکن است هیچ توضیحات ساده برای چرا روس ها نمی تواند به نظر می رسد به راحتی خاطرات خود را که بسیار زیاد ضربه وارده توسط جنگ. این یک حقیقت اساسی این است که جنگ جهانی دوم تحت تاثیر اتحاد جماهیر شوروی سابق به مراتب بیشتر از هر نوع دیگر از شرکت کنندگان خروج از 27 میلیون کشته و بیشتر از اروپا و اتحاد جماهیر شوروی در خرابه. ارتش سرخ نیز با مته سوراخ کردن فشار از شکست آلمان نازی یک واقعیت است که آقای پوتین در مقاله chided خود خوانندگان غربی برای گاهی اوقات فراموش کردن.

“پیروزی روز تنها تعطیلات در تقویم ما آن را جذب نمی کند هر گونه اختلاف می گوید:” میخائیل Chernysh یک کارشناس با رسمی موسسه جامعه شناسی در مسکو. “تقریبا در هر خانواده حمل حافظه از کسی که آنها را از دست داده و فقط در مورد هر کس از این ایده عمومی در آید.”

منتقدان استدلال می کنند که کرملین خم به شدت در جنگ به دلیل فروپاشی شوروی سابق و دولت روسیه فاقد دستاوردهای بزرگ و مشروعیت دموکراتیک است که مشورت و وحدت و از این رو مراحل اتفاقاتی که حکایت از یک زمان اجتماعی تحکیم یک علت بزرگ و تکان دهنده پیروزی.

سرگئی Guneev/میزبان/ایسنا

ولادیمیر پوتین (مرکز) نشان داده شده است در اینجا از حضور در رژه روز پیروزی در میدان سرخ در 24 ژوئن سال 2020 استدلال در مقاله خود در منافع ملی مجله که غرب نتواند به یاد داشته باشید که آن را ارتش سرخ که با مته سوراخ کردن فشار از شکست آلمان نازی است.

یک نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته توسط مستقل Levada مرکز در مسکو یافت می شود که عظیم 75 درصد از روس ها بر این باورند که اتحاد شوروی بود “بهترین زمان در تاریخ روسیه” در حالی که تنها 18 درصد مخالف. عمیق تر به علف های هرز است که بررسی آن روشن می شود که در دوره اتحاد جماهیر شوروی جذاب است به دلیل آن است که در ارتباط با ثبات و اعتماد به نفس در آینده یک “زندگی خوب” و خاطرات نوستالژیک دوران کودکی و جوانی است. تنها 28% گفت: آنها طرفدار بازگشت به سیستم شوروی در حالی که 58 درصد می خواستم روسیه به دنبال “خود را در مسیر خاص.”

“پوتین مقامات پیروزی را ببینید بعد به عنوان یک منبع مشروعیت می گوید:” الکسی Makarkin معاون مدیر مرکز مستقل برای فن آوری های سیاسی در مسکو. “این قابل درک است پس جامعه ما معتقد است که آن را مهم ترین رویداد در روسیه و در واقع در تاریخ جهان است. وجود دارد هیچ دیگر گزاره برخوردار است که چنین اجماع کامل در روسیه است.”

“نه فقط در مورد یک پیروزی بزرگ”

یک دلیل احتمالی که آقای پوتین بود نقل مکان کرد به نوشتن خود را طولانی داند در مورد جنگ بود که مسکو شد miffed با عدم دعوت به حضور سال گذشته سالگرد 75 از D-روز جشن در بریتانیا و فرانسه – اگر آقای پوتین ادعا کرد در غیر این صورت deriding اهمیت D-روز در این فرآیند است. به احتمال زیاد حتی بیشتر کسل کننده به روسیه قطعنامه تصویب شده توسط اتحادیه اروپا در ماه سپتامبر گذشته که به نظر می رسید به اعلام اتحاد جماهیر شوروی به همان اندازه گناه با آلمان نازی برای شروع جنگ به این دلیل که دو امضا یک پیمان عدم تهاجم در آستانه تهاجم نازی ها به لهستان. حمله شوروی به لهستان به دنبال دو هفته پس از آن.

خیلی از آقای پوتین قطعه واقعی اما غیر مستقیم و یک طرفه حساب از حوادث منجر به جنگ. این یک آشنا روایت به هر روسی, schoolchild, اما نه به خوبی شناخته شده در غرب است. این نیز قابل توجه است که در میان جدل او اشاره کرد که آخرین رهبر اتحاد جماهیر شوروی, میخائیل گورباچف, در کنار هیتلر-استالین پیمان و راز آن پروتکل که تقسیم لهستان و کشورهای بالتیک بین اتحاد جماهیر شوروی و آلمان. پس از آن فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی را امپراتوری undid, جغرافیای سیاسی remapping است که سوخت زیادی از سولفات بین روسیه و غرب بیش از شروع جنگ جهانی دوم.

نیکیتا پتروف, یک مورخ و عضو شورای روسیه بزرگترین سازمان حقوق بشر یادبود می گوید آن را قابل فهم است که آقای پوتین نمی خواهند به آدرس شوروی جنایات و اشتباهات اما می خواهم به استرس مشارکت خود را در ضد هیتلر ائتلاف تبدیل شده است که اتحاد جماهیر شوروی به یک قدرت جهانی.

آقای پوتین در مقاله نتیجه با درخواست برای روسیه و غرب برای التیام شکاف رو به رشد خود را با برگزاری یک نشست مانند کنفرانس یالتا در اوایل سال 1945 که در آن رهبران متفقین چکش پس از جنگ جهانی دوم جهانی سفارش. “این کاملا طبیعی برای پوتین به قهرمان این ایده از یک یالتا 2 چرا که او می بیند این به عنوان یک راه ممکن برای غلبه بر روسیه را در انزوای بین المللی می گوید:” آقای پتروف.

در جنگ جهانی دوم باقی مانده قدرتمند حافظه و نیروی انگیزشی در روسیه به دلیل آن را یکپارچه و متحد محبوب احساسات با کرملین اهداف فعلی می گوید آقای Chernysh.

“جنگ همه صفات بنیادی یک رویداد برای روس ها,” او می گوید. “این فقط در مورد یک پیروزی بزرگ آن را نیز در مورد ما قربانی گذشته و حال. آن را نمایش می دهد انعطاف پذیری از زمانی که ملت ایران در برابر شانس قریب به اتفاق. این چسب است که ترویج کنونی اجتماعی و سیاسی انسجام.”

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>