چرا بیماری باعث افزایش تبعیض و آنچه که هزینه های جامعه

به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان به نوع دیگری از بیماری نیز آمده است: تبعیض است.

واقعیت این است که رمان coronavirus شد اولین گزارش در ووهان چین قرار داده است هدف مردم از چینی و میراث. در سراسر جهان گزارش مشخصی از آسیایی بودن شفاهی حمله تکذیب سرویس یا به طور فعال اجتناب شود در حمل و نقل عمومی و در خیابان – حتی اگر هیچ شواهد نشان می دهد که آسیایی هستند بیشتر احتمال دارد به گسترش این بیماری است. Chinatowns شده اند به خصوص سخت, ضربه, با خرید اینترنتی آغاز و حتی قبل از اجتماعی فاصله سیاست مجبور رستوران ها و کسب و کارهای دیگر به تعلیق عملیات. برخی از مقامات دولتی در ادامه به اشاره به COVID-19 به عنوان چینی یا ووهان ویروس.

متاسفانه ما قبل از اینجا بوده ام. برای قرن ها, بیماری ها استفاده شده است به عنوان بهانه ای برای سد نفوذ گروه از مردم که یا تصور می شود در معرض ابتلا به عفونت و یا از مکان هایی که این بیماری در حال اندیشه به سرچشمه گرفته است. اما ارتباط یک بیماری خاص گروه اقلیت می توانید با قرار دادن کل جمعیت در معرض خطر می گوید: مونیکا Schoch-Spana یک انسان شناس پزشکی در دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه مرکز سلامت و امنیت. اعضای انگ گروه ممکن است برای جلوگیری از به دنبال مراقبت او می گوید: در حالی که بقیه جامعه ممکن است گارد خود را پایین تر.

هنوز هم در حالی که در گذشته به ما نشان می دهد که در آن ما رفت آن را نیز فراهم می کند نمونه هایی از آنچه که مردم را به سمت راست.

در این قسمت می پرسد: چه چیزی می تواند ما را از عواقب این نگرش در اطراف گذشته بیماری های همه گیر? و چگونه می توانیم بهتر انجام دهید ؟

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>