واشنگتن

خواننده عزیز:

اولین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای کاهش لرزش مجلس نانسی پلوسی دست. بعد خانم پلوسی, پاره کردن سخنرانی رئیس جمهور.

ساخته شده-برای-الگوی رفتاری لحظات bookending شب گذشته دولت از آدرس اتحادیه نمایندگی dispiriting نشانه ای از زمان ما است.

سیاست همواره در مورد تئاتر به عنوان رئیس جمهور از رونالد ریگان به باراک اوباما به طور مستقیم درک کرد. اما امروز بدهبستان نمایشهایش به نظر می رسد به طور فزاینده ای خرده و زمخت.

رئیس جمهور تهمت امادگی برای معلمان و دانش آموزان و توهین و بیش از حد بالا و فن بیان – تمایل خود را برای رفتن وجود دارد – است و سر در گم مخالفان خود را. اگر آنها سعی می کنند تا به بالای آن یک لا میشل اوباما به معروف “زمانی که آنها به پایین ما برو بالا” نکته آنها را در معرض خطر گرفتن هر گونه وام و اعتبار – و یا از همه مهمتر ،

اما در حالی که یک دست به عقب ممکن است تولید به سلامتی از پایه آن می تواند به کاهش قد خود را در دراز مدت.

بیش از آخر هفته بعد از آقای ترامپ ارسال از یک سری از توییت تمسخر سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به عنوان “مینی مایک” به بلومبرگ کمپین انتخاب در نوع پاسخ داد. “رئیس جمهور دروغ می گوید گفت:” بلومبرگ کمپین سخنگوی جولی چوب. “او یک پاتولوژیک دروغگو که در مورد همه چیز: او جعلی مو خود را, چاقی و اسپری قهوهای مایل به زرد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن-haters آن را دوست داشتم. دیگران آن را دیدم به گرفتن طعمه.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک استاد از مخالفان را وادار به بازی این بازی توسط قوانین خود را” توییتی سیاسی تیم آلبرتا. “این است. مسائل است. می کند. نه. کار می کنند. فقط بخواهید روبیو, کروز, هیلاری… رئیس جمهور شود kryptonite است ماده و عقل. شما نمی توانید ضرب و شتم او را در stagecraft و احساسات است.”

مشکل این است که آقای تهمت stagecraft و احساسات – که آیا شما آن را دوست دارم یا از آن متنفرم – تمایل به جمعیت از هر چیز دیگری. به عنوان یکی از رای دهندگان دموکرات در ایالت آیووا گفت: نظارت در هفته گذشته: “اگر چه من در مخالفت با او بر همه چیز او می کند می دانم که چگونه به دستکاری رسانه ها و توجه است.”

در اجرا تا روز دوشنبه آیووا انجمن افتضاح سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg خواسته شد یک رای دهندگان چگونه او را بر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. او پاسخ داد: “من قصد دارم برای پاسخ بدون تبدیل شدن به آنچه ما در حال مبارزه است.”

خواهیم دید که اگر او می تواند چوب به این طرح.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر در csmpolitics@csmonitor.com.

 

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو