چرا COVID-19 مرگ و میر است که بالاترین در میان آمریکایی های سیاه و سفید

به عنوان coronavirus تدابیر گرفتن آن در سراسر کشور است که برش یک ویرانگر به خصوص از طریق یک نوار در حال حاضر آسیب پذیر جمعیت آمریکایی های سیاه و سفید.

قانونگذاران دموکرات و رهبران جامعه در شهرستانها سخت-ضربه گیر شده اند و صدایی زنگ بیش از آنچه آنها را به عنوان یک روند نگران کننده ای از این ویروس کشتن آمریکایی های آفریقایی تبار در یک نرخ بالاتر همراه با فقدان اطلاعات کلی در مورد مسابقه از قربانیان به عنوان کشور تلفات مانت.

در میان شهرستانها که در آن ساکنان سیاه شده است آمار: نیویورک و دیترویت, New Orleans, شیکاگو و میلواکی.

“در همه جا ما نگاه coronavirus است ویرانگر جوامع ما” گفت: Christopher Johnson, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت NAACP.

از قربانیان که اطلاعات دموگرافيک بود عموم به اشتراک گذاشته شده توسط مقامات – حدود 3300 ملت 13000 مرگ و میر تا کنون – در حدود 42 درصد سیاه, با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل. آمریکایی های آفریقایی تبار حساب برای حدود 21 درصد از کل جمعیت در مناطق تحت پوشش و تحلیل.

AP و تحلیل یکی از اولین تلاش ها برای بررسی نابرابری نژادی از COVID-19 موارد و مرگ و میر در سراسر کشور. آن درگیر بررسی بیش از 4,450 مرگ و میر و 52,000 COVID-19 نفر از سراسر کشور با تکیه بر تعداد انگشت شماری از دولت های ایالتی و محلی است که باید منتشر قربانیان نژاد.

سابقه سیستمیک نژاد پرستی و بی عدالتی در دسترسی به مراقبت های بهداشتی و فرصت های اقتصادی ساخته شده است بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار به مراتب بیشتر آسیب پذیر به ویروس. سیاه, بزرگسالان رنج می برند از نرخ های بالاتر از چاقی و دیابت و آسم است که آنها را بیشتر مستعد و همچنین بیشتر احتمال دارد به ایجاد. آنها همچنین اغلب گزارش که متخصصان پزشکی به بیماری های خود کمتر به طور جدی هنگامی که آنها به دنبال درمان.

“نرخ که در آن مردم در حال مرگ هستند در مقایسه با سفید پوستان است که واقعا حیرت انگیز” گفت: Courtney Cogburn یک استادیار در دانشگاه کلمبیا دانشکده علوم اجتماعی. “وجود دارد الگوهای در این تقاطع نژاد و وضعیت اجتماعی و اقتصادی است که آن را بسیار روشن این است که نه تنها یک داستان در مورد فقر.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci, اذعان بالاتر مرگ و میر در میان آمریکایی های آفریقایی تبار در روز سه شنبه در کاخ سفید جلسه. رئیس جمهور آن را به نام “فوق العاده چالش” و پیشنهاد کرد که مقامات بهداشت فدرال می تواند آزادی ملی و نژادی و قومی COVID-19 داده در روز.

برای تجزیه و تحلیل AP ساخته شده درخواست COVID-19 نژادی ضعف متحده در شهرها و شهرستانهای سراسر کشور در نهایت جمع آوری داده ها از هشت متحده شش شهرستانها عمده ایالات متحده از جمله شهر نیویورک و منطقه کلمبیا و شش فلوریدا بزرگترین شهرستانهای استان است.

داده های جمع آوری شده محدوده از نیویورک به ایالت ایلینوی به آلاباما به سن دیگو و پوشش می دهد یک منطقه است که نشان دهنده 82 میلیون آمریکایی نزدیک به 43 درصد از آنها nonwhite. دیگر گروه های اقلیت’ مرگ و میر نسبتا در خط با جمعیت خود را اگر چه کسانی که در میان اسپانیایی افراد در برخی از نقاط داغ هنوز هم بالا است.

این اطلاعات عمدتا از بزرگ نژادی متنوع شهرها و ایالات متحده اما حتی در کشورهای که در آن nonwhite جمعیت های بزرگ هستند, تاثیر COVID-19 بود outsized به خصوص در جامعه است. این اثر آنقدر بزرگ بود که حتی اگر از 1200 موارد مرگ که AP خارج از تجزیه و تحلیل خود را زیرا آنها ثبت شده به عنوان “نژاد ناشناخته” تبدیل به سفید بيماران سیاه پوستان هنوز هم خواهد بود در مقایسه با نسبت جمعیتی در به اشتراک گذاری از موارد – و حتی بیشتر از آن در به اشتراک گذاری از مرگ و میر.

به عنوان مثال, لوئیزیانا, ردیابی اطلاعات دموگرافيک در 512 مرگ و میر در بر داشت و 70 درصد از قربانیان سیاه پوست بودند ، با وجود آفریقایی آمریکایی متشکل فقط 32 درصد از جمعیت این ایالت. در میشیگان بیش از نیمی از مرگ و میر که در آن مسابقه داده بود جمع آوری شد و ساکنان سیاه; جمعیت این ایالت است که 14 درصد ،

ایلینویز’ جمعیت است که 17 درصد اسپانیایی و 14% سیاه و در عین حال از روز شنبه 63 درصد از آن caseload بیش از 9,000 COVID موارد با نژادی اطلاعات ثبت شد nonwhite ساکنان و حداقل 40 درصد از دولت 307 قربانیان بودند ،

کد پستی اطلاعات در شهر نیویورک در هفته گذشته منتشر شد نشان داد که سیاه و قهوه ای و جوامع مهاجر هستند نامتناسب نشان داده در میان تشخیص ویروس موارد و مرگ و میر. روز چهارشنبه این شهر را به وزارت بهداشت منتشر شد نژادی نشان داده 27.5 درصد از قربانیان که مسابقه شناخته شده است سیاه و سفید هستند اگر چه پوستان هستند تنها حدود 22 درصد از جمعیت.

“این بیمار است. این نگران کننده است. این اشتباه” شهردار, بیل د Blasio گفت: “ما در حال رفتن به مبارزه با همه چیز داریم.”

پراکنده انتشار داده ها می آید به عنوان مراکز بیماری های حفاظت و کنترل است که تحت فشار به شفاف تر در مورد تلفات این ویروس در جوامع از رنگ.

آژانس است و نه عموم گزارش نژادی یا قومی اطلاعات دموگرافيک برای COVID-19 آزمایشات انجام شده در سراسر کشور, هر چند خود فرم استاندارد مورد نیاز برای گزارش COVID-19 آزمون و موارد شامل یک بخش برای نشان نژاد یا قومیت از آن تست شده است. روز چهارشنبه CDC آیا انتشار نژادی اطلاعات برای مارس بستری شدن در بیمارستان در 14 متحده نشان داد که یک سوم از بیماران سیاه پوست بودند.

از اشخاص که منتشر نژادی اطلاعات به AP بسیار از آن باقی مانده بشدت وجود ندارد. به طور کلی بیش از یک سوم از caseload پرونده را شامل نمی شود مسابقه و در بعضی از نقاط مانند ویرجینیا و بخش هایی از ایالت فلوریدا که تعداد بیش از نیم.

کریستن کلارک رئیس و مدیر اجرایی وکلای کمیته حقوق مدنی تحت قانون گفت: AP آن خواهد بود “غیرقابل دفاع” اگر دولت فدرال بود و پنهان کردن هر گونه آزمایش و درمان داده است. این کمیته همراه با صدها نفر از متخصصان پزشکی با ارسال نامه ای به بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در دوشنبه اصرار او برای اطمینان از خود آژانس را “جمع آوری مانیتور و انتشار نژادی اطلاعات” برای coronavirus.

آمریکایی های آفریقایی تبار و اعضای برخی از اقوام به اشتراک گذاری اضافی آسیب پذیری آنها در مقایسه با نسبت جمعیتی در میان کارگران مانند, پرستار, مشاوران, فروشگاه مواد غذایی, کارمندان اورژانس کنندگان و حمل و نقل عمومی کارکنان است که نمی تواند ارتباط از راه دور. که نیروهای آنها را به عموم مردم در زمانی که دیگران تحت سخت stay-at-home سفارشات.

“همه یکی است ایستاده بر روی یک پلت فرم و شما خواهید دید که قطار پر از سیاه و قهوه ای و افراد کم درآمد به جوامع به خدمات کسانی که قادر به ارتباط از راه دور گفت:” اریک آدامز رئیس جمهور از شهر نیویورک بروکلین قصبه.

میلواکی سازمان جامعه سیلوستر جکسون بود که به تازگی تشخیص داده شده با COVID-19 زندگی در این شهر عمدتا سیاه و سفید سمت شمال به غلظت موارد است. “این باور نکردنی است که مردم در یک طرف این شهر در حال مرگ بود,” او گفت:.

هر از دست دادن برگ های موج دار شدن, برای همیشه لطفا برای تغییر خانواده ها و جوامع است.

کشیش یک کلیسا در باتون روژ یکی از لوئیزیانا برای اولین بار تایید کرد coronavirus مرگ و میر پس از روز بعد از دست دادن یک شریوپورت روحانی شناخته شده برای خود را در خیابان وزارتخانه است. ویروس ادعا کرد یکی از این دولت بیشترین احترام نوازندگان الیس مارسیاس همراه با محبوب ترین ها, New Orleans, DJ که از چهره های برجسته در شهرستان را گزاف گویی موسیقی صحنه است.

در دیترویت مرگ و میر شامل گلوریا اسمیت ثابت در این شهر جهانی آفریقا جشنواره که در عرض یک هفته از شوهرش و مربی و نمایشنامه نویس برندا Perryman.

مارشا نبرد Philpot, یک نویسنده و فرهنگی مورخ شناخته شده به عنوان مارشا موسیقی گفت: Facebook یادبود صفحه است آب گرفتگی روزانه با داستان از دست دادن در میان مردم سیاه و سفید در دیترویت.

“من فکر می کنم این است برای رفتن به یک جمعی از دست دادن است که رفتن به طنین انداز از طریق نسل” او گفت:.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. استافورد گزارش از دیترویت موریسون از نیویورک و هویر از واشنگتن است. نویسندگان AP سوفیا Tareen در شیکاگو Deb Riechmann در واشنگتن اشرف خلیل در واشنگتن مایک Stobbe در نیویورک جی ریوز در بیرمنگام آلاباما و جاش Hoffner در ققنوس کمک کرده است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>