چرا coronavirus مدل سازی است که خیلی سخت به سنجاق کردن

به همین دلیل است که این دوره از COVID-19 همه گیر خیلی سخت به پیش بینی ؟ بهداشت عمومی مدلسازی پیچیده است و وجود دارد بسیاری از راه برای رفتن در مورد آن.

شناخته شده ترین مدل ساخته شده توسط دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME). که مدل پیش بینی کرد که COVID-19 نفر در ایالات متحده به طور پیوسته کاهش بیش از تابستان نزدیک شدن به صفر در ماه اوت است.

این IHME مدل با استفاده از یک تکنیک به نام “منحنی اتصالات” که در آن محققان سعی کنید برای پیدا کردن الگوهای از قبل COVID-19 شیوع بیماری در کشورهای دیگر و اعمال آنها را به آنهایی که در حال حاضر. اما بسیاری از ناظران را به نام این مدل بیش از حد خوش بینانه است.

مدل های دیگر بیشتر تکیه می کنند به شدت در اپیدمیولوژیک دانش است. آنها را پیش بینی با استفاده از معادلات ریاضی است که مدل چه بیماری هستند به فکر گسترش از طریق جمعیت. این مدل پیش بینی می کند که اوج را کاهش آهسته تر.

بخشی از دلیل این نوع از پیش بینی خیلی سخت است که این مدل با توجه به تغییرات ما چگونه واکنش نشان می دهند به آن است. اگر یک چشم انداز وخیم دهید ما به اقدامات سختگیرانه تر, سپس آن را ممکن است در فضیلت خود را پیش بینی کمتر دقیق است. چرا که شما بخشی از سیستم است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

Eoin o’carroll و یعقوب Turcotte/کارکنان

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>