چرا زمینه مسائل در coronavirus بحران

بر خلاف دیگر شیوع بیماری در دوران مدرن coronavirus را لمس کرده است – و در برخی موارد لغو – زندگی هزاران مایل دورتر از جایی که منشأ آن در ووهان چین. در آمریکا سیستم مدرسه را بسته اند یا رفته آنلاین, همه چیز از دنیای دیزنی به برادوی به NBA تعطیل است و شرکت های الزامی کارکنان از خانه کار می کنند. به عنوان تست را افزایش می دهد تعدادی از موارد است که انتظار می رود به افزایش است. ایتالیا رفت و در مستند بزرگترین زمان صلح و محدودیت حرکت در تاریخ است. اما در میان بی سابقه مهار تلاش های آن را آسان به را فراموش کرده ام که coronavirus خود را – در حالی که به طور کامل درک نشده در این مرحله اولیه است – نه به عنوان خطرناک به عنوان دیگر چالش های جهان مواجه شده است.

که است که می گویند جهان باید حمل به صورت عادی. “صاف منحنی” است و سرود از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری به عنوان یک استراتژی است که می تواند در نهایت جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق. مقامات دولتی خواسته اند که احتیاط وحشت نیست اما بیش از حد اغلب گزارش های رسانه ای نمی تجهیز خوانندگان با زمینه نیاز به آرامش است. آن را بدست پیچیده تر به عنوان بحران شده است سیاسی به خصوص در ایالات متحده, که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت سنگین انتقاد برای کمرنگ جلوه دادن COVID-19 اوایل. در بعد از ظهر جمعه اعلام کرد یک ملی اضطراری, دادن متحده دسترسی به 50 میلیارد دلار در کمک های اولیه, در میان دیگر اقدامات از جمله گسترش تست.

اما فقط گزارش در تعدادی از موارد می تواند آن را سخت به یاد داشته باشید که دانشمندان می گویند بیشتر مردم خفیف یا بدون علامت از نیست و بسیاری از بازیابی از تمرکز بر مرگ و میر را نشان می دهد. اقدامات انجام گرفته توسط جامعه به عنوان ناظران اشاره کرده اند می توان به عنوان یک جمعی راه مراقبت از آسیب پذیر ترین مردم است.

منبع: اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی امپریال کالج لندن

|

سارا میلر Llana کارن نوریس/کارکنان

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im