چرا کنگره موفق به پاسخ به این ملی, فراخوان پلیس لایحه

واشنگتن

برای یک لحظه کنگره یک فرصت به عمل در پلیس تعمیرات اساسی بسیج ملی تروما و قاطع حمایت عمومی است. کسانی که تلاش کرده اند در حال حاضر متوقف شده و به نظر می رسد بعید است که دوباره در انتخابات سال است.

این آخرین نمونه از چگونه تعصب و قطبش در کاپیتول هیل باید صالح کنگره توانایی پاسخگویی به لحظه و پاسخ معنی داری به افکار عمومی.

تغییرات عمده در پلیس سیاست به نظر می رسد به احتمال زیاد برای پیوستن به کنترل اسلحه و مهاجرت به مسائل اجتماعی که در آن حتی با آمریکایی ها حمایت قاطع خود را انتخاب نمایندگان قادر و یا تمایلی به رفتن همراه, به ویژه هنگامی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است بی تفاوت یا مخالف.

“در این لحظه آن را به عنوان با خشونت اسلحه و مهاجرت اصلاحات, ما نمی دانیم که در آن رئیس جمهور واقعا” گفت: دموکرات ایالت کریس Coons که هفته پیش بود ابراز شک و تردید هفته پیش در مورد دستیابی به موفقیت است. “اگر این اولین بار ما در این وضعیت من بیشتر امیدوار او گفت:” پس از آن.

دو حزبی اعتراض بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر آمریکایی های سیاه و سفید به نظر می رسد به یک فرصت برای کنگره برای تغییر شکل شهرت خود را. نظرسنجی نشان داد که تقریبا همه آمریکایی ها در حمایت از برخی از اندازه گیری تغییر به سیستم عدالت کیفری و هر دو مجلس نقل مکان کرد و به سرعت به پیش نویس قانون.

وجود عناصر مشترک در خانه دموکراتیک پیشنهاد و جمهوری خواه مجلس سنا لایحه از جمله پایگاه ملی استفاده-از-نیروی حوادث اجرای قانون و محدودیت در پلیس chokeholds. اما تلاش برای پل تقسیم گرفتار در قابل پیش بینی مبارزه با بیش از روند و در معرض دوباره چگونه اعتماد کمی وجود دارد که بین اوباما و رهبران جمهوری خواه میچ مک کانل و دموکرات چاک شومر.

آقای مک کانل گفت: دموکرات ها را رد کرد او را در کلام او بود که او حاضر به مذاکره بیش از این لایحه نهایی و او تن به تن ظاهرا عادلانه و هرزگرد بحث طبقه. آقای شومر و دیگر دموکرات ها دیدم که واقعی بود در آقای مک کانل را در قالب اشاره کرد که در طول تصدی خود به عنوان GOP رهبر تیز-elbowed جمهوری خواه کنتاکی مجاز است تقریبا هیچ طبقه باز بحث در قانون.

سریع ظهور و سقوط از چشم انداز پلیس لایحه نشان داد که چگونه قانونگذاران اغلب رانده بیشتر با دیدگاههای احزاب تندرو از کلی افکار عمومی.

“انگیزه ای ساختار misaligned برای سازش. که واقعیت آن را. اعضای بیشتر احتمال دارد به پاداش electorally برای نمایندگی خود را پایگاه اصلی رای دهندگان از برای رسیدن به رای دهندگان در وسط” گفت: Michael جراحی بود که در بالا از دستیاران سابق مجلس جان بونر, R-اوهایو. “غول از گذشته به یاد دارد که از جمله به دلیل رای دهندگان پاداش آنها را برای موفقیت در وضع. و این فقط به نظر می رسد کمتر و کمتر مورد است.”

حمایت عمومی برای برخی از نوع پلیس تعمیرات اساسی پس از آقای فلوید مرگ قریب به اتفاق است. یک آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش و نظرسنجی ها نشان می دهد 29 درصد از آمریکایی ها می گویند که سیستم عدالت کیفری نیاز به تعمیرات اساسی 40 درصد می گویند به آن نیاز دارد تغییرات عمده و 25 درصد آن را می گویند نیاز به تغییرات جزئی.

وجود دارد دیگر مشخصات بالا نمونه هایی که در آن پشتیبانی شده است قادر به غلبه بر تعصب در کنگره مهمترین آنها در کنترل اسلحه. یک AP-NORC نظرسنجی از مارس 2019 یافت 83 درصد از آمریکایی ها در حمایت از یک قانون فدرال نیاز به چک پس زمینه در همه پتانسیل خریداران اسلحه. آقای ترامپ نیز حمایت از ایده.

اما قانون کنترل اسلحه رفته هیچ جا در واشنگتن است.

احزاب نیز موفق به پیشرفت در تعمیرات اساسی قوانین مهاجرت با وجود گسترده حمایت عمومی است. بیشترین شدت محبوب و اندازه گیری – اعطای حمایت های حقوقی به افراد جوان را به ایالات متحده به طور غیر قانونی به عنوان کودکان – بدست گرفتار در نزاع با صدها نفر از هزاران نفر از جمله “خیال باف” مهاجران سرگردان در برزخ حقوقی.

این gridlock تشدید شده است آقای تهمت شهرت در کاپیتول هیل به عنوان غیر قابل اعتماد شریک مذاکره در مورد مسائل عمده. در پلیس او صحبت کرد به طور کلی مورد حمایت قانون است اما اعمال کمی سرمایه سیاسی وقتی که این فرایند موانع.

“برای انجام این کار واقعا سخت است همه چیز شما همیشه نیاز به یک رئیس جمهور متمایل و مشغول” گفت: Brendan باک یک مشاور برای رئیس سابق Paul Ryan, R-Wis., در دوران آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول ، “و واقعا سخت چیزهایی که او نشان داده است تمایل به درگیر شدن.”

پلیس بحث نیز رنج می برد از واقعیت های سیاسی و تقویم. با کنگره سیاه حزبی مترقی و فعالان حقوق مدنی, جامعه, تمام, تماس جمهوریخواه لایحه بیش از حد ضعیف برای نجات برخی از دموکرات ها دیدم انگیزه کمی به زمین در حال حاضر زمانی که آنها ممکن است قادر به دریافت بیشتر اگر حزب فراگیر موفقیت در نوامبر انتخابات در حال حاضر بیش از چهار ماه به دور است.

“چرا قطع یک توافق بد در حال حاضر زمانی که شما به طور بالقوه می تواند در صندلی راننده برای نوشتن یک لایحه است که اثرات تغییر واقعی در فقط چند ماه است ؟” گفت: Matt خانه سابق شومر aide.

برخی از کهنه قانونگذاران را در بر داشت راه برای حرکت شدید تعصب در کاپیتول هیل.

اوباما سناتور. لامار الکساندر رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته و کمیته حزب دموکرات بالا, پتی موری از واشنگتن باید shepherded عمده سیاست های آموزش و پرورش بازنویسی و قانون مبارزه با مواد مخدر از طریق مک کانل رهبری سنا. آنها را با ساختن جارو اجماع در میان قانونگذاران در هر دو طرف قبل از کمیته و یا طبقه عمل است.

آقای موری گفت: در مصاحبه ای که وجود دارد کمی تلاش به انجام این نوع از پشت صحنه کار در پلیس.

“این حتی بوی مانند تلاش برای به دست آوردن چیزی انجام می شود” آقای موری گفت. “این احساس که شما می خواهید برای به انجام رساندن چیزی است که شما می خواهید برای به دست آوردن چیزی انجام می شود … یک احساس بسیار متفاوت از ما دیدم با پلیس اصلاحات است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. AP مدیر پژوهش افکار عمومی امیلی سوانسون کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im