چرا کالیفرنیا ‘سه شنبه’ می تواند یک رای گیری محک

سان فرانسیسکو

تغییرات عمده در راه رای مردم را در انتخابات طرفداران در لبه به عنوان کالیفرنیا بازیگران برگه های رای در بالا مشخصات اولیه که منتقل شد تا از ماه ژوئن تا این کشور پرجمعیت ترین دولت می توانست بزرگتر می گویند در چیدن دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

بیش از 2.7 میلیون نفر از 20.6 میلیون ثبت نام رای دهندگان تا به حال بازگشت برگه های رای در رای گیری اولیه به عنوان پنج شنبه, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا گفت. کالیفرنیا است که در میان چندین ایالت برگزاری انتخابات در روز “سه شنبه” و دولت 416 نمایندگان غنی جایزه برای دموکرات ها ضربه آن را برای نامزدی.

“ما در حال رفتن به این انتخابات با ثبت رکورد و تعداد زیادی از کل انرژی” آقای پدیللا گفت: در جلسه توجیهی با خبرنگاران پنج شنبه.

کالیفرنیا اولیه نیز خواستار تغییرات گسترده با هدف گسترش مشارکت رای دهندگان: فیلم های جدید, رای گیری, تجهیزات مراکز رای که به جای حوزه های رأی گیری در برخی از استان ها و گسترش همان روز ثبت نام رای دهندگان.

این تغییرات ممکن است اشتباه برخی از رای دهندگان. ترس است که کالیفرنیا به پایان خواهد رسید تا با یک ظرف غذا بسیار بزرگتر از Feb. 3 افتضاح در آیووا که در آن حزب دموکرات نمی تواند برنده اعلام برای چند روز به دلیل مشکلات جدید تلفن همراه نرم افزار مورد استفاده برای جمع آوری اطلاعات از انجمن سایت در میان دیگر اشتباهات.

نتایج رقابتی نژادها مانند ریاست جمهوری اولیه به احتمال زیاد نمی خواهد شناخته شود سه شنبه ، کالیفرنیا می پذیرد برگه ورود تا سه روز پس از روز انتخابات و گسترش یافته همان روز ثبت نام رای دهندگان پس از رای گیری شمارش را ادامه خواهد داد و پس از سه شنبه. وجود دارد بیش از 2 میلیون رای از چپ به روند پس از سال 2016 اولیه.

Paul Mitchell, معاون رئیس جمهور از شرکت اطلاعات سیاسی اطلاعات Inc., انتظار مردم در انتخابات در کالیفرنیا به حدود 50% تقریبا همان است که در سال 2016 اولیه با اکثر مردم در رای گیری روز سه شنبه. او گفت: وجود دارد هیجان برای حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری اما جمهوری خواهان به دلیل کمی به رای اولیه با وجود کنگره نژاد در انتخابات.

ناظران انتخابات در حال نگه داشتن زبانه ها در لس آنجلس, پرجمعیت ترین شهرستان با بیش از 5.5 میلیون رای دهندگان ثبت شده و به روز رسانی $300 میلیون رای گیری سیستم جدید رای گیری مارک دستگاه.

آن را نیز در میان 15 استان ها از پنج در سال 2018 – که جایگزین سنتی حوزه های رأی گیری با چند منظوره رای مراکز که در آن مردم زندگی می کنند که در هر نقطه از شهرستان می تواند رای اولیه و رها کردن برگه های رای ثبت نام برای رای دادن و یا رای دادن در روز انتخابات.

رای مراکز اجرای آخر هفته گذشته بود و پر از دست انداز با برخی از دیر باز و یا نه در همه به دلیل منابع وارد نشده بود و یا کارگران ندارد اطلاعات صحیح برای شروع جدید صفحه نمایش لمسی انتخابات نشانگر.

لس آنجلس تنها یکی از 15 استان ها با رای مراکز که به طور خودکار ایمیل های رای به همه ثبت نام رای دهندگان افزایش این احتمال که مردم را بدون رای گیری و نمی دانم به کجا بروید در روز انتخابات.

شهرستان گرفته گام های اضافی برای آموزش به رای دهندگان در مورد تغییر, می گوید: Jonathan استین سر از رای گیری حقوق برنامه در آمریکایی های آسیایی تبار پیشبرد عدالت-آسیایی قانون حزبی.

هنوز هم “در یک county عظیم که تمام تلاش های امداد رسانی عمومی در جهان هنوز هم در حال رفتن به سقوط کوتاه,” او گفت:.

لس آنجلس ثبت-ضبط دفتر بازگشت نیست تماس ها و ایمیل ها به دنبال نظر. ثبت Dean لوگان ارسال شده در روز شنبه در توییتر که تجهیزات جدید به خوبی کار می کرد اما وجود دارد “کار بیشتر پیش رو برای اطمینان از هماهنگی بهتر از امکانات و تدارکات.”

انتقال به مراکز رای بزرگ است می گوید اورنج کانتی ثبت نیل کلی و او نگرانی های او را دریافت تماس از طرف رای دهندگان در روز سه شنبه: “من ایستاده در مقابل گاراژ من رای دادند در 20 سال گذشته – چرا باز نمی شود؟”

اورنج کانتی تا 1.6 میلیون ثبت نام رای دهندگان و بازده 35% بالاتر از آنها در این نقطه در سال 2016 است.

همچنین در این سال کالیفرنیا می توانید ثبت نام برای رای تا 8 بعد از ظهر در روز انتخابات در هر کجا که آرای هستند که می تواند به معنای افزایش در آخرین لحظات رای گیری از جمله موقت برگه های رای که دیگر به دفعات مشاهده شده است.

کیم الکساندر رئیس حزبی رای دهندگان کالیفرنیا بنیاد گفت: او را شگفت زده کرد, مردم در حال برگزاری بر روی برگه های رای خود را به عنوان آنها بحث شایستگی از نامزدها – هنوز هم در حال تکامل استخر است و دقیقا به همین دلیل قانونگذاران نقل مکان کرد و تا تاریخ انتخابات – اما او و دیگران نگرانی در مورد انتخابات روز بحران با صف های طولانی.

“این خوب صبر کنید,” او گفت:. “فقط منتظر نیست بیش از حد طولانی و به خاطر خدا قرار ندهید رای خود را در پست در روز انتخابات.”

گروه دیگری که رای گیری طرفداران می گویند مشکلات روبرو خواهد شد و شاید کمک به خطوط دیگر دولت است 5 میلیون “هیچ حزب اولویت” رای دهندگان. آنها با توجه به حزبی رای گیری که لیست هیچ نامزد ریاست جمهوری مگر اینکه به طور خاص درخواست رای گیری از یکی از سه حزب است که اجازه می دهد تا آنها را به رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری رقابت بدون ثبت نام مجدد: دموکرات آزادیخواه یا آمریکا مستقل است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im