در اولین سخنرانی خود پس از دهلی, انتخابات اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah گفته است که BJP ممکن است از دست داده اند در این نظر سنجی به دلیل اظهارات بحث برانگیز مانند “گلی maaro” و “هند و پاکستان مطابقت”. با این حال او اضافه کرد که هیچ راهی وجود دارد بدانید که واقعا چرا مردم تحت فشار آن دکمه داخل یک نظرسنجی غرفه. در حالی که ممکن است آن را بیش از حد از دست دادن چهره برای BJP رهبری به اعتراف است که مبارزات انتخاباتی خود را استراتژی در دهلی اشتباه بود این واقعیت است که شاه مایل است به تن که شعارهای تحریک آمیز ممکن است کمک به BJP را شکست نشانه خوبی است.

بیش از شش سال گذشته BJP انتخاباتی استراتژی برای بسیاری از انتخابات شده است بر اساس dog whistle جماعت و polarisation. در حالی که این ممکن است دیده حزب درو غنی سیاسی سود سهام در موارد متعدد آن را یک فرمول است که می تواند بارها و بارها. فراتر از یک نقطه, مردم, دیدن از طریق استراتژی و شروع خواستار پاسخ در مورد حکومت ، این دقیقا چیزی است که اتفاق افتاده است در دهلی نو که در آن به نظر می رسد مردم رای دادند AAP بر اساس تمرکز خود را بر مسائل حکومت. به علاوه به طور مداوم در تلاش برای شکل رای دهندگان برای انتخابات منافع خسارت بافت اجتماعی. این است که دوباره چیزی که بزرگتر عمومی نمی خواهد قرار داده تا با پس از آن به ضرر همه است.

بنابراین BJP نیاز به بررسی انتخابات آن استراتژی است. آن را ایجاد یک حزب و فرهنگ که در آن اعضای فکر می کنم آن را خوب است به اظهارات تحریک آمیز. در واقع به عنوان دهلی مبارزات انتخاباتی نشان داد که بسیاری از حتی فکر می کنم در این راه به جلو در این حزب است. اما از دست داشتن یک رشته از دولت در انتخابات BJP باید متوجه باشید که polarisation به عنوان یک استراتژی ممکن است انگیزه اصلی آن, حامیان اما نمی خواهد کمک کند به دست آوردن اعتماد به نفس از اکثریت رای دهندگان. با بیهار و بنگال نظر سنجی بعدی در تقویم سیاسی BJP به تغییر مسیر است. در غیر این صورت خطرات گاز گرفتن گرد و غبار بار دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su