چرا BJP نیاز نهرو-گاندی ‘سلسله’ بیش از کنگره

حزب حاکم را هدف روزانه تغییر نمی کند: آن را آماده هدف و آتش سوزی در گاندی ، تقریبا هر روز تقویت شده توسط تلویزیون, اخبار نهرو-Gandhis هدف توسط یک BJP بارگیری و یا یکی دیگر. این روز می تواند شروع با حمله به جواهر لعل نهرو را شکست بیش از چین و 1962 جنگ و پایان با ضرب و جرح در راهول گاندی توییتهایی. BJP سخنگویان مسخره سونیا گاندی به عنوان “آنتونیا Maino” در تلویزیون. در طول زمان مناقشه با چین بودجه از راجیو گاندی پایه و اساس بود و از هم پاشیده است و در حال حاضر به طور رسمی جستوجو کرد. اخیرا پریانکا گاندی Vadra ریخته شد به عنوان یک غیرقانونی را که نیاز به اخراج از دولت محل اقامت. (مسلما او باید در سمت چپ خود).

نهرو-Gandhis هستند دشمن شماره 1 از اصلاح BJP. در عین حال intriguingly به اندازه کافی آنها همچنین به نظر می رسد اکسیر زندگی برای حزب حاکم با یک قدرت منحصر به فرد به galvanise آن کادرهای. تا آنجا که انتخابات نگران هستند در BJP در مقابل Gandhis مسابقه بازی خود را تنظیم و مطابقت BJP درست است ؟ اشتباه است. بیشتر جامع بی جی پی vanquishes این Gandhis بیشتر می شود زعفران حزب وسواس با گاندی “سلسله”.

کمتر از یک شخصیت از BJP جمهور J P Nadda به تازگی مورد سوال راهول گاندی عدم حضور در مجلس ایستاده کمیته. اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد متهم کرده است راهول گاندی از تلاش برای “تضعیف” ملی حل و فصل. در ماه مه BJP حتی منتشر شد دفترچه Rahul نظرات در تضاد با گزارش های مثبت در هند Covid مبارزه است.

در عین حال امروز Gandhis مطرح هیچ چالش جدی سیاسی به BJP. فراتر از یک دایره کوچک از متملق اعضای کنگره این Gandhis در آستانه نزدیکی سیاسی ربطی. سونیا گاندی یک بار ترسناک رئیس کنگره که شکست BJP دو بار است که یک سایه از گذشته خود و مبارزه با نگرانی های سلامت و تنها موقت کنگره رئیس جمهور. او تقریبا هرگز دعوت به هر گونه رسمی توابع مودی دولت و سپرده بصورتی پایدار و محکم به حاشیه. راهول گاندی رهبری حزب خود را به نه یکی بلکه دو دوره متوالی انتخابات ويروس ترک کنگره با آن حرفه بدترین شمارش از 44 کرسی شکست خورده است و حتی به دفاع از خانواده صندلی امتی و استعفا داد کنگره به عنوان رئیس جمهور. پریانکا گاندی سیاسی است تست نشده و در عین حال برای مبارزه با انتخابات است.

نسل ششم Gandhis هستند به لحاظ سیاسی بیش از حد ضعیف برای مبارزه با مودی-led BJP و نیاز به ایجاد محل های جدید در کنگره رهبری است. اما حقیقت این است که تا آنجا که کنگره نیاز دارد Gandhis برای محو بی جی پی نیاز آنها را برای تحمل و قدرت.

چرا BJP نیاز نهرو-Gandhis? چون Gandhis هستند BJP و Sangh Parivar کامل دشمن. آنها ارائه ایده آل فویل در برابر آنها بی جی پی می تواند به تحکیم و برگرد تا هویت خود را. نهرو upholder از جان سخت سکولاریسم همواره RSS لو لو, Nehruvian سکولاریسم دیده می شود به عنوان دشمن از Hindutva. ایتالیایی-متولد سونیا گاندی را فراهم می کند بی جی پی با شدت مناسب شکل دشمن. او را “خارجی” در برابر آنها حزب می تواند چرخ ضامن دار تا ملتهب bharatiya ناسیونالیسم.

راهول گاندی ارائه یک خیاط ساخته شده دودویی به ساعت مودی اجازه می دهد PM به ماهرانه بازی فروتن “kaamdaar” در مقابل ممتاز “naamdaar” شعار برای استفاده زیادی. پریانکا گاندی و شوهرش رابرت Vadra می توانید به همین ترتیب بود بازیگران به عنوان حق Lutyensland نخبگان اجازه می دهد بی جی پی برای تحکیم برای خود یک تقابل هویت اصیل مردمی واقعی سرخپوستان. نهرو-Gandhis نتیجه مناسب توانمندسازها برای BJP را هویت خود و حوزه.

دیگر رهبران کنگره دشوار است به قاپوق. برای مثال سه بار راجستان سانتی متر Ashok Gehlot زندگی داستان نزدیک آینه است که از مودی. Gehlot را از نخبگان خانواده او بیش از حد افزایش یافت و از ریشه فروتن. پنجاب سانتی متر Amarinder سینگ به عنوان یک سابق ارتش نمی تواند هزینههای در BJP را تخته از امنیت ملی است. چتیسگر سانتی متر Bhupesh Baghel نیز Lutyens نخبگان, او یک خارجی بیش از حد. این Gandhis به تنهایی که کاملا مناسب به عنوان کتاب درسی هدف در یک خط به بالا از “دشمنان” اعم از شهری naxals به tukde tukde باند.

این تمرکز منحصر به فرد بر روی Gandhis در خدمت بسیاری از اهداف. یکی از آن اجازه می دهد تا بی جی پی برای ساخت مشخصات خاص خود را در حالی که کاهش یکی دیگر از دو آن را منحرف از هر واقعی حکومت نقایص و سه, هر گونه سوال جدی در بهداشت عمومی و یا دست و پا زدن اقتصاد و یا چین را می توان به راحتی رد کرد که چیزی جز ابراز تاسف از ‘darbaris’ یا ‘خانواده chamchas’.

بی جی پی می خواهد برای از بین بردن نهرو میراث و در عین حال به آن نیاز دارد نهرو را وارثان به نگه داشتن خود را خاص سیاسی مشعل فروزان. شاید Vajpayee حزب باید از او یاد بگیرند که چگونه به بازی سیاست آسان و بدون مراجعه به Gandhis-به عنوان-ملی-دشمن روایت است. Vajpayee گفت: “به متفاوت با نهرو یک چیز است اما او بخشی از هند را دارد.” به طور مداوم harping در Sonia-Rahul-Priyanka است BJP بیش تثبیت شده بر اساس “سلسله”?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im