چرا بد پلیس را بسیار سخت را به عدالت ؟ سه سوال.

ماموران پلیس با گشت زنی در ایالات متحده حمل حقوقی سپر در نظر گرفته شده برای محافظت از آنها را به عنوان آنها انجام یک کار خطرناک در به شدت مسلح کشور است. این “واجد شرایط ایمنی” دکترین به معنای اجازه دولت برای انجام کار خود را بدون ترس از دعاوی بیهوده و بیمعنی. با توجه به دادگاه های ایالات متحده را می دهد ایمنی به “همه اما به سادگی بی کفایت و یا کسانی که آگاهانه به نقض قانون است.”

اما بسیاری از منتقدان از سیستم عدالت, نظریه اتحاد نوک توازن قدرت بیش از حد. آنها می گویند این دعوت با اجازه ماموران به نقض قانون به اجرای قانون است.

حدود 1000 نفر از آمریکایی ها در حال کشته شدن توسط افسران پلیس در هر سال. بسیاری از تیراندازی در نتیجه از افسران که در مشروع ترس از زندگی خود را, اما منتقدان اشاره می کنند که تنها 1 درصد از این مرگ و میر در نتیجه یک افسر متهم به جرم و جنایت. و در حالی که شهروندان می توانند شکایت کاهش تعداد این موارد موفق هستند به عنوان واجد شرایط ایمنی دکترین قوی تر شده.

این تحولات نشان می دهد یک “خطر که بیش از حد قوی واجد شرایط ایمنی دکترین می تواند منجر به برخی از افسران پلیس به اعتقاد آنها بالاتر از قانون” وکیل پل هیوز گفت: قانون ملی مجله.

ماموران پلیس با گشت زنی در آمریکا حمل حقوقی سپر در نظر گرفته شده برای محافظت از آنها را به عنوان آنها انجام یک کار خطرناک در به شدت مسلح کشور است.

این “واجد شرایط ایمنی” دکترین به معنای اجازه دولت برای انجام کار خود را بدون ترس از دعاوی بیهوده و بیمعنی. این دکترین با توجه به دادگاه های ایالات متحده می دهد ایمنی به “همه اما به سادگی بی کفایت و یا کسانی که آگاهانه به نقض قانون است.”

اما بسیاری از منتقدان از سیستم عدالت, نظریه اتحاد نوک توازن قدرت بیش از حد. آنها می گویند این دعوت با اجازه ماموران به نقض قانون به اجرای قانون است.

آنچه که واجد شرایط ایمنی ؟

حقوق مدنی قانون از سال 1871 به صراحت آمده است که مقامات می تواند در قبال اقدامات خود را در دفتر.

در سال 1967 دیوان عالی کشور معرفی یک دکترین که در آن “حسن نیت” تلاش های پلیس می تواند نمی شود حتی زمانی که نیروی بیش از حد منجر به مرگ است.

وجود دارد دو آزمون مدنی طرح دعوی در دادگاه برای پاسخگویی به جایگزین واجد شرایط ایمنی: آیا افسر نقض متمم چهارم? و آیا افسر آگاهانه به نقض “به وضوح تاسیس قانون”?

اگر چه این نظریه به عنوان “حسن نیت” ایمنی “در حال حاضر آن را تا به چیزی برای انجام با یک افسر ذهنی خوب ایمان می گوید:” جوانا شوارتز استاد در UCLA School of قانون و همکاری نویسنده “آیین دادرسی مدنی” یک بنیادی کتاب درسی برای سال اول دانشجویان حقوق. که در قسمت او می گوید: از آنجا که دادگاه نیاز به مصونیت اعطا می شود مگر اینکه تاپیک قبلی در مورد که در آن تقریبا یکسان انجام شد خلاف قانون اساسی توسط یک دادگاه فدرال.

دیوان عالی کشور نیز اجازه دادگاه به نفع حکومت ایمنی حتی بدون حکم در قانون اساسی از این ادعا است. “پایان دادن به واجد شرایط مصونیت است نه یک گلوله نقره ای, اما از آن است که در میان مهم ترین مراحل اول که دیوان عالی کشور و یا کنگره می تواند به بهبود پلیس پاسخگویی می گوید:” پروفسور شوارتز در ایمیل.

چگونه کار می کند امروز ؟

در برخی از راه های واجد شرایط ایمنی اذعان کرد مشکلات پلیس در امریکا که در آن پلیس انتظار می رود برای حل یک میزبان از مشکلات اجتماعی از جمله بیماری های روانی برای آنها که ممکن است یا ممکن است نه آموزش.

اما دکترین اجرا شده است بی پروا به تغییرات در پلیس. افزایش استفاده از نظامی دنده داخلی پلیس سازمان تقویت شده است “ما در برابر آنها” طرز فکر. حدود 1000 نفر از آمریکایی ها در حال کشته شدن توسط افسران پلیس در هر سال.

بسیاری از تیراندازی در نتیجه از افسران که در مشروع ترس از زندگی خود را, اما منتقدان اشاره می کنند که تنها 1 درصد از این مرگ و میر در نتیجه یک افسر متهم به جرم و جنایت. و در حالی که شهروندان می توانند شکایت کاهش تعداد این موارد موفق هستند به عنوان واجد شرایط ایمنی دکترین قوی تر شده.

بین 2015 و 2017, دادگاه مورد علاقه پلیس در 57 درصد از موارد ایمنی از 44 درصد از یک دهه قبل با توجه به رویترز بررسی است.

این تحولات نشان می دهد یک “خطر که بیش از حد قوی واجد شرایط ایمنی دکترین می تواند منجر به برخی از افسران پلیس به اعتقاد آنها بالاتر از قانون امیدوارم نه بیش از حد بسیاری از” وکیل پل هیوز گفت: قانون ملی مجله در اوایل این ماه.

در یک سال 2018 مخالفت دیوان عدالت Sonia Sotomayor نوشت که از جمله ایمنی “می گوید افسران که آنها می توانند شلیک اولین و فکر می کنم بعد از آن می گوید که palpably رفتار غیر منطقی را بدون مجازات بماند.”

آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر ؟

بسیاری از آمریکایی ها از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامیده اند بیشتر نظم و قانون به عنوان پلیس و معترضان درگیر شدند و در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

اما نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها به طور چشمگیری تغییر به نفع اصلاحات برای حفاظت از حقوق اساسی شهروندان به ویژه آنهایی که سیاه و سفید. یک ماه ژوئن آسوشیتد پرس-NORC نظرسنجی در بر داشت که 29 درصد فکر می کنم سیستم عدالت کیفری نیاز به “تعمیرات اساسی کامل” و 40 درصد می گویند به آن نیاز دارد “تغییرات عمده.” فقط 5 ٪ از پاسخ دهندگان گفت: هیچ تغییری نیاز بود.

بیش از 250 اصلاحات صورت حساب معرفی شده در کشورهای در سراسر ایالات متحده حداقل برخی از پرداختن به عدم تعادل واجد شرایط ایمنی. این ماه, کلرادو, حذف دکترین برای دولت و مقامات محلی تبدیل شدن به اولین دولت به انجام این کار.

دموکرات ها در کنگره خواستار هستند که واجد شرایط ایمنی اصلاح شود تحت یک پلیس جدید لایحه اصلاحات. کاخ سفید نامیده می شود که یک “nonstarter.”

برخی از پلیس طرفداران می گویند که فشار برای تغییر واجد شرایط ایمنی کمی برای انجام با مرگ آقای فلوید و Rayshard بروکس در آتلانتا با توجه به این که تحقیقات جنایی باز شد به این موارد. کسانی که در حال حاضر به دنبال در “واجد شرایط ایمنی نوع طلبانه بهره گیری از یک وضعیت وحشتناک به تغییر قانون در یک منطقه مختلف که … در همه صدق نمی کند” بیل جانسون مدیر اجرایی انجمن ملی پلیس انجمن, نیویورک تایمز گفت.

این ماه دیوان عالی کشور کاهش یافته است به چند واجد شرایط ایمنی موارد حتی به عنوان عدالت کلارنس توماس ثبت نام “قوی شک و تردید” در مورد نظریه را قانون اساسی.

هفته گذشته مدار چهارم دادگاه تجدید نظر در ریچموند, ویرجینیا, لغو واجد شرایط ایمنی حاکم در مورد یک مرد بی خانمان بود که پلیس پس از یک مبارزه که در آن مرد وین جونز ارائه شد ناخودآگاه توسط یک سبد و دیگر نمی تواند مطابق با افسران دستورات.

قضات به رسمیت شناخته تقسیم دوم ماهیت کار پلیس اما اشاره کرد که به طرف افسران در مورد “خواهد سیگنال مطلق مصونیت مبتنی بر ترس استفاده از نیروی مرگبار که ما آن را قبول نمی کند.”

با استناد به Floyd مورد دادگاه فدرال به این نتیجه رسیدند: “این باید متوقف شود.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>