چرا Andrea Bocelli عید پاک کنسرت ساخته یوتیوب تاریخچه

بوستون

ایستاده به تنهایی در مقابل ایتالیا امرانه Duomo di Milano, کلیسای جامع میلان Andrea Bocelli سنگ “گریس شگفت انگیز” در مارس 12. مشهور, ایتالیایی, کلاسیک, خواننده لنت صدای خود را به جهان در یوتیوب که در آن خود را رایگان “موسیقی برای امید (زنده از Duomo di Milano)” کنسرت بود زنده جریان در یکشنبه عید پاک – به امید آوردن مردم با هم در این بی سابقه ای در زمان بحران و انزوا.

کنسرت رسیده بیش از 2.8 میلیون اوج همزمان بینندگان با توجه به یوتیوب – ساخت آن را در کتاب رکورد بزرگترین مخاطبان به صورت کلاسیک جریان زنده بر روی پلت فرم و یکی از بزرگترین موسیقی زنده-جریان اجرای تمام زمان. آقای Bocelli عید پاک کنسرت تولید بیش از 28 میلیون بازدید در سراسر جهان در 24 ساعت اول آن و از روز شنبه آن را به حال بیش از 38 میلیون بازدید.

موسیقی کلاسیک به خصوص در حال حاضر به نظر می رسد قابل توجه جهانی وتر را Ludovico Einaudi یا Yo-Yo Ma #songsofcomfort جنبش است.

“این یک بی اندازه افتخار و امتیاز به قرض دادن صدای من به نماز از میلیون ها نفر از مردم جمع شده بودند در یک آغوش – یک معجزه بزرگ است که کل جهان بود و این شخصیت و آن را تایید من خوش بینی در مورد آینده سیاره ما” آقای Bocelli گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

در یک ویدئوی منتشر شده در یوتیوب توسط آقای Bocelli تیم در آوریل 16, این کلیپ شامل هواپیماهای بدون سرنشین و فیلم از چندین خالی شهرستانها در سراسر جهان – از جمله نیویورک مادرید, ورشو, بوئنوس آیرس, و بیشتر – به عنوان آقای Bocelli آواز می خواند “گریس شگفت انگیز” یک مسیحی سرود نوشته شده توسط شاعر و انگلیسی جان نیوتن در سال 1772. این یکی از مهمترین و انجام سرودهای از همه زمان.

24:56 دقیقه عید کنسرت شروع می شود با آقای Bocelli ایستاده در داخل کلیسای جامع همراه تنها با ارگ Emanuele Vianelli. او خواند “Ave Maria” “دانشجو ترکی Angelicus” و بیشتر. اما زمانی که او مراحل خارج به خواندن تفسیر خود را از “گریس شگفت انگیز” این عظمت کلیسای جامع بافندگی بیش از او وزن میلان مستند-پوچی عمیق تر و کلام سرود طنین انداز.

عملکرد آن به نظر می رسد صحبت می کند برای بسیاری از ما – ایستاده به تنهایی و یا با عزیزان در انزوا در برابر پس زمینه از یک بحران جهانی است. و آن ارائه می دهد یک حس عمیق آرامش; یک لحظه ایستاده و هنوز هم منعکس ما قدرت و همبستگی.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de