چرا یک فیل را جال Samadhi را تکان داد جمعی ما وجدان ؟

در این مضطرب COVID بار زمانی که مردم در حال از دست دادن عزیزان خود را فقط در حال انتظار برای ورود به بیمارستان و یا در آمبولانس در حالی که شکار برای تاج اختصاصی بیمارستان ها وجود دارد فقط یک مرگ دور در سکوت دره در کرالا را تکان داد که وجدان جمعی ما. این یک قلب غم انگیز عکس از یک فیل که بی سر و صدا مبارزه راه خود را برای دو روز به پایان ایستاده در Velliyar رودخانه “با سر متمایل” امید بستن برای جال samadhi پس از او تغذیه ترقه پر از نارگیل.

او قاتلان را به عنوان ما در حال حاضر می دانیم بودند لاستیک املاک و مردان بود که ظاهرا تغذیه او نارگیل در اوایل مارس و آن را به حال انفجار در داخل دهان ایجاد صدمات عمیق. او دو ماه باردار.

او در آخرین لحظات بودند poignantly گرفته شده توسط افسر جنگل موهان کریشنان که نوشته عاطفی توجه داشته باشید در Facebook صفحه. بدون او جهان را نه شناخته شده اند ، روایت مرگ او, او به یاد می آورد.”هنگامی که ما او را دیدم او ایستاده بود در رودخانه با سر خود را غوطه ور در آب. او تا به حال یک حس ششم است که او قرار بود به مرگ. او در زمان jalasamadhi در رودخانه در حالت ایستاده,” کریشنان بود که deputed به فیل بازگشت به ساحل نوشت:

این خیلی مرگ او اما شیوه ای که از مرگ او — که pachyderm با پایدار تحمل او یک یابم عکس از فضل وجود دارد یک حس است که او ممکن است بسیار تکامل یافته بودن. .

در خروج از فیل کمی نگران به نظر می رسید که او می تواند مسموم شده اند به عنوان نتیجه خسارت های ناخواسته. فعال حقوق حیوانات Gauri Maulekhi احساس یک سری از حرکت های محیط زیست وزارت ارائه شده است که برای حذف از حیات وحش در سراسر کشورهای مختلف با اعلام آنها به عنوان “حشرات موذی” برای حفاظت از منافع کشاورزان شروع به کار در اهداف متقابل. کرالا به تازگی شروع به پاداش کشتن گراز وحشی فقط به عنوان هیماچال آغاز شده بود به پاداش آن حذف میمون.

و در عین حال واقعی را به دور از فیل جال samadhi داستان شیوه ای که در او برانگیخته کردن شدید سیاسی مبارزه کنند. دوباره نه آنقدر آنچه تا به حال باعث مرگ او اما در جایی که او درگذشت — آیا در پلککد یا شرنور. شرنور برای اولین بار ذکر شده توسط یک چپ متمایل وب سایت تلویزیون ملی. در حالی که وب سایت “عذر خواهی کرد” نقل مکان کرد و در هر دو شاخص تورم مصرف کننده(M) و BJP در ادامه با استفاده از آن را برای چند روز بیشتر تا آن را در خدمت هدف خود را.

برای Pinarayi Vijayan دولت فیل قتل آمد و در بد بسیار زمان آن تقریبا تهدید به اقدام دیگر پخش از Sabrimala شکست. هیچ کس نمی تواند تصور کنید که pachyderm شناور در رودخانه را بسیار جلب توجه افکار عمومی در سراسر جهان است. آن را تقریبا زدم خاموش ستارگان تصویر که کرالا به دست آورده بود در مبارزه با COVID-19. البته این فقط یک سوال از تصویر. با مجمع انتخابات سال آینده با توجه به حاکم CPM نیز نمی خواهید را به هر گونه شانس خود را هنگامی که آن را به حال به طور کامل و سنن هندو روحیه و از دست 2019 Lok سبها سنجی به کنگره.

پس از آن در این زمینه است که CPM تصمیم به تمرکز بر روی BJP را در زیر حلقه– مسلمان -تحت سلطه Mallapuram در قسمت فیل و اصرار داشت که رهبران آن مانند Maneka گاندی مصرف شد منطقه نام تنها به چنگک جمع کردن تفرقه سیاست است .تاکید بر تفرقه سیاست محدود کردن رسانه های غربی. همین دلیل است که حتی پس از دستگیری سارق tapper ویلسون که گفته تغذیه فیل ترقه پر از نارگیل دولت همچنان گریزان در مورد صاحبان لاستیک و مستغلات که در آن Wilson کار کرده است.

در واقع آن را از چپ به BJP رهبر امبار پراساد ردی به اولین کانون توجه قرار دادن در آنچه که در واقع اتفاق افتاده است ; او فاش کرد که ویلسون مجبور شد به خوراک کشنده مسائل به pachyderm در دستور خود لاستیک و مستغلات صاحب عبدالکریم و پسرش Riyazuddin. شبکه ای از دوستان در کرالا ظاهرا به او کمک کرد تا اقامت جلوتر با اطلاعات می گوید این چنای بر اساس فعال حقوق حیوانات.

تا آنجا که در Mallapuram زمینه نگران است CPM رهبران بخش خصوصی بپذیرد که وجود دارد هیچ چیز زیادی به Maneka گاندی سوزش نظر در مورد اکثریت مسلمان منطقه جنایی منطقه و یا دیگر نظرات به بهره برداری از فیل ها در کرالا است. آن احساس شد Maneka BJP پشت bencher امروز را تصرف کرده بود پیلی تراژدی برای تحت تاثیر قرار دادن او BJP کارفرمایان است و به همین دلیل او پیدا شد ساخت نامنسجم سخنان آن Mallapuram-فیل اتصال و یا نسبت دادن بیمه مربوط به مرگ و میر حتی به فیل های وحشی . در عین حال آن را در نهایت به سمت چپ به اتحادیه وزیر V. Muraleedharan به کلاه faux pas گفت: محل حمله بود مهم نیست اما این مسئله پایان دادن به ظلم و ستم به حیوانات بود اولویت است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>