استخوان مشاجره در بحث های سیاسی در طول اجرا به دهلی مجمع انتخابات بود و این موضوع از اصطلاح “مباحث” از AAP دولت است.

این مسئول با BJP خاص و برخی دیگر از ناظران این است که “frebies” یا یارانه, در زمینه هایی مانند برق ضعیف است سیاست انتخاب است. در میان چیزهای دیگر آن است که تدبیر و منجر به یک بحران مالی.

این است که واقعا مورد است ؟

همه دولت ها باید برای اختصاص بخشی از بودجه خود را متعهد به هزینه های حقوق و حقوق بازنشستگی. این چیزی است که یک دولت گرفته شده که با توجه به زمانی که در آن فرض می شود ، یک بار این هزینه ها ملاقات کرده است وجود دارد چیزی بیش از سمت چپ برای پاسخگویی به آن برنامه. این انتخاب سیاسی ساخته شده توسط دولت از روز است.

AAP مانند هر دولت دیگر ساخته شده مجموعه ای از گزینه های که برجسته ترین خود شد, یارانه های برق و افزایش هزینه های آموزش و پرورش و بهداشت و درمان.

این هزینه های اختیاری هر دولتی همیشه جذب نقد آن را به عنوان نشان دهنده سیاسی انتخاب و اولویت است.

این انتقاد قابل درک است.

علاوه بر این AAP متهم شده است که از لحاظ مالی بی تدبیر. این اساسا نادرست است. AAP اجرا شده است یکی از ونرخ بودجه در هند.

حسابرسی و گزارش حسابرس کل شماره 1 2019 در دولت دهلی نو می دهد یک مرور کلی از دهلی دولت منابع مالی بین 2013 و 2018. این CAG مالی حسابرسی نشان می دهد که AAP دولت بهبود یافته دهلی منابع مالی دولت.

به عبارت دیگر AAP دولت همواره اجرا درآمد مازاد که به معنی آن زمان درآمد بیشتر از آن زمان هزینه.

این رک و بی پرده باعث می شود AAP یکی از بسیاری از لحاظ مالی محتاطانه دولت در هند.

بالاتر از این در 2015-16 و 2017-18 این AAP دولت تبدیل شده است در یک مالی مازاد چیزی نیست شاهد بیش از حد اغلب در هند.

واضح است که CAG حسابرسی شده داده نشان می دهد که AAP است نه ستون در بدهی برای اجرای آن بکار بسته است. در مقابل این شانس خوبی است.

پس از کجا پول در حال آمدن است ؟

AAP انتخاب کرده است به کاهش در هزینه های سرمایه و گاوآهن این صرفه جویی به آموزش و پرورش و بهداشت و درمان. واضح است که این یک انتخاب سیاسی و هر کس نمی خواهد با قبول آن است.

این بحث قابل درک است. آنچه که نادرست است و این ادعا که AAP است که بی پروا با پول است. واقعیت این است که از آن شده است محتاطانه در مدیریت بودجه است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو