چرا یک شهر کوچک ساخته شده مسیرهای اتوبوس رایگان به کم درآمد ساکنان

لارنس جرم است.

یک شهر کوچک در ایالت ماساچوست است که نشان می دهد وجود دارد, ساده, ارزان, راه هایی برای بهبود زندگی کم درآمد ساکنان.

در لارنس, اتوبوس, ridership کم بود در سال 2018 و در $1.25 سوار شدن شهر نیست حتی شکستن در آن سرمایه گذاری. به جای بالا بردن کرایه را به پول بیشتر و هل دادن سواران بیشتر دور شهر کشید $225,000 از ذخایر خود را به پوشش کرایه برای دو سال در سه راه که شروع و توقف در لارنس.

“که واقعا پول زیادی نیست می گوید:” شهردار دن ریورا.

آن را در حال حاضر با داشتن یک تاثیر است. مسیرهای آزاد شد در ماه سپتامبر و ridership است تا 20 درصد از 2018 سطح با توجه به داده ها از Merrimack دره منطقه ای حمل و نقل. (توجه داشته باشید: این داستان گزارش شد فقط قبل از در سراسر جهان فشار اجتماعی فاصله.) با بسیاری از این شهر سواران ساخت کمتر از $20,000 رایگان حمل و نقل کمک می کند. سالمندان هم اکنون می توانید به بیمارستان پدر و مادر به سوپر مارکت دانش آموزان به مدرسه – همه بدون هیچ گونه نگرانی در مورد هزینه.

“آنها بسیار سپاسگزار گفت:” لوئیس Hiraldo یک MRVTA راننده. “بسیاری از افراد به من گفت که.”

لارنس بخشی از یک گروه کوچک اما رو به رشد تعداد شهرها با توجه به سوئیچ. کانزاس سیتی و المپیا ساخته اند مسیرهای اتوبوس رایگان در سال گذشته و دیگر شهرهای ماساچوست مشاهده لارنس به عنوان یک پتانسیل ،

آقای ریورا مشاوره? فقط آن را انجام دهید. “تست یک خط تست دو خط. … آن را دوست ندارم شما هم به انجام همه یا هیچ کس, رایگان,” او گفت:. “شما فقط می توانید انجام دهید این خطوط است که مهم است به مردم در فقر است. من فکر می کنم شما خواهید دید تاثیر دارد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im