در حالی که اکثر سرخپوستان درک هند کثرت گرایی سکولاریسم و دموکراتیک اعتبار هنوز هم وجود دارد یک نمایشگاه در صد از جمعیت که دوست دارد مفهوم هندو Rashtra. اخلاق, اخلاق و تعصب جدا, آن مهم است به درک که حتی در شرایط عملی موفق هندو Rashtra نشدنى است.

در عوض هند و کارش را بهتر انجام دهد و اگر ما تمرکز بر رشد اقتصادی در چند دهه گذشته و با استفاده از جدید ما نفوذ با توجه به رفاه برای ترویج فرهنگ هندو. هدف از این قطعه است نه برای محکوم کردن آیین هندو هندو فرهنگ و یا در حال حاضر اضافی-لیبرال استدلال. آن است که به شکل از چگونه ما می توانیم رسیدن به حداکثر شکوه برای ما دین و فرهنگ است.

در حالی که تعاریف از یک هندو Rashtra متفاوت است افرادی که می خواهم این ایده فکر می کنم آن شامل یک یا بیشتر از موارد زیر: هند که در آن دین اول در برابر; که در آن قوانین را در اولویت قرار هندو تمایلات; ویژه ای ترجیح داده است به اقلیت ادیان; درجه خاصی از هندو مذهبی diktat تعیین می کند که چگونه مردم زندگی می کنند و رفتار; قوانین قاب نگه داشتن در ذهن اصول دین است.

در حالی که نخبگان لیبرال ممکن است مسخره در این ایده ها مهم است به درک که به فکر کسانی که پشت آنها. هندو Rashtra حامیان احساس هندو است که بسیار عالی و مقاوم دین پس از یک پایگاه خوب برای اداره یک کشور هند است که به طور موثر تنها در خانه درست از هندوها تا هند باید به آن پایبند باشند ، ما باستان در رژیم غذایی ارتباط و شیوه زندگی مشاوره فوق العاده است برای هر کس به دنبال به هر حال. بعد از همه, چه چیزی اشتباه است با استفاده از یک کد خوب زندگی به حکومت خودمان است ؟

پاسخ ساده آن است که آرمانی فکر می کنم یک دین با قوانین فوق العاده را ترجمه فوق العاده به اجرای این قوانین توسط انسان در قدرت است. در دست طالبان که آنها نیز در تلاش برای به اجرا درآوردن راه خدا بر مردم افغانستان زندگی شد جهنم. می گویند که مسلمانان و هندو حاکمان متفاوت خواهد بود احمقانه است. مذهبی مسیحی متحده به استثمار مردم است. با وحشتناک سیستم طبقه هندو متحده مظلوم مردم خود را بیش از حد. ما در پیدا کردن راه های دیگر برای تقسیم خودمان که آیا آن کاست و یا منطقه و یا حتی فرقه مانند Sanatan دارما و Arya Samaj. اگر شما منفور جامعه قبل از شما نفرت دیگر جامعه بعد.

یکی دیگر از مشکل بزرگ با هند به عنوان هندو Rashtra. ما ممکن است تبدیل به یک, اما ما فقط خیلی پول نمی. تاریخ نشان داده است که کشورهای ثروتمند شدن یا به این دلیل آنها شده اند با برکت عظیم منابع طبیعی و یا آنها را در آغوش مدرن و علمی فکر کردن و زندگی در هماهنگی اجتماعی.

تنها غنی کشورهای اسلامی در این جهان کسانی هستند که زده نفت است. میانه و کند اجرا مذهبی متحده و بالا برخوردار سرانه درآمد. آنها به معنای واقعی کلمه پترو-دلار جریان از زمین خارج شد. با این مقدار پول شما می توانید دور با آن. بدون پول کشورهای اسلامی به خوبی انجام نمی. افغانستان و پاکستان و سودان و سومالی برخی از نمونه های.

هندو Rashtra عاشقان متاسفانه باید بدون نفت است. بنابراین مگر اینکه ما کشف بزرگ نفت چاله در ناگپور یا بنارس ما تقریبا تنها یک راه را به هند غنی — کار سخت علم مدرن و هماهنگی اجتماعی. در غیر این صورت حتی اگر شما گرفتن یک هندو Rashtra, شما در حال رفتن به یک شکوه یک.

هند جمعیت نشان می دهد که ما فقط نمی تواند حتی تلاش برای re-مهندس هند دموکراسی کثرت گرا. شما نمی خواهید به دور از 15 کرور مسلمانان و یا آنها را تبدیل به نرخ دوم شهروندان است. افزایش خشم و در نتیجه رادیکالیسم به تنهایی را در هند زندگی جهنم است. ما همچنین یک جمعیت بسیار جوان که اکثر نیازهای شغل خوب. هندو Rashtra تلاش را از بین ببرد سرمایه گذاری کسب و کار روحیه و هماهنگی است.

هند افزایش یافته است در سرانه تولید ناخالص داخلی از نظر ما محترم $2,000 سطح در حال حاضر از بیحال شدن در $300 در سال 1991. این افزایش در فراوانی است که تا حدی مسئول این افزایش در هند غرور و ناسیونالیسم. همچنین مسئول ما پنهان سرکوب خواسته های آینده — چنین به عنوان دفاع از هندو برتری و تندرو ناسیونالیسم. اما این رفاه آمده است نه به خاطر دین بلکه به خاطر هند دیده می شود به عنوان یک دموکرات مدرن سخت کار کارآفرینی کشور است. اگر ما تا به حال انتخاب شده به نوبه خود, هند, هندو زمین در سال 1991 ما هیچ جا را امروز. مسلمانان مفتخریم امروز به خاطر ما باقی مانده هماهنگ و متمرکز بر رشد. اجازه دهید ما باقی می ماند که راه. روز این سرانه تولید ناخالص داخلی می رسد $10,000, همه چیز در مورد هند خواهد بود بیشتر با شکوه. اجازه دهید ما قرار داده و ما سر پایین و تمرکز بر رشد و هماهنگی — بقیه را به دنبال خواهد داشت. ما نفت را نداشته باشند. ما فقط باید کار سخت ما و توانایی ما برای کار به عنوان یک تیم برای اثبات خودمان به جهان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im