چرا یک چیز ساییده خالص ایمنی آزمون ایالات متحده coronavirus پاسخ

از شیوع کروناویروس در آمریکا roiled کسب و کار و کارگران به طور یکسان. اما برای دهها میلیون نفر از کارگران که اصلا مرخصی استعلاجی آن ارائه یک معضل حاد. دور ماندن از کار به دلیل بیماری و یا به سادگی به عنوان یک احتیاط به معنی رفتن بدون پرداخت. غنی ترین کشورهای صنعتی نیاز به پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران است.

علاوه بر این حدود 30 میلیون آمریکایی فاقد بیمه درمانی. دیگران را بالا معافیت طرح های بیمه است که می تواند منجر به تردید در گرفتن تست شده و به دنبال درمان اضافه کردن به چالش های بهداشتی برای جلوگیری از افزایش سریع و ناتوان کننده گسترش coronavirus.

این هفته عمده شرکت های بیمه گفت: آنها را به پوشش هزینه های تست برای ویروس خواهد فدرال برنامه های بیمه درمانی. و برخی از شرکت ها که تکیه بر ساعتی کارگران در حال تغییر خود را در زمان خاموش سیاستهای بنابراین به عنوان نه به مجازات کارکنان تحت تاثیر شیوع.

این سراسیمگی از پاسخ های همراه با اورژانس قانون تحت بررسی در واشنگتن می تواند تسکین موقت است. کنگره توافق سال گذشته برای تمدید مرخصی استعلاجی به کارمندان فدرال. دوازده ایالت و ناحیه کلمبیا نیاز به تمام کارفرمایان به انجام همان.

تا کنون coronavirus همه گیر نشده به پایان رسید حزبی تقسیم کلی نقایص ایالات متحده سیستم مراقبت های بهداشتی در مقابله با چنین شیوع است. واشنگتن اقدامات بیشتر “مانند یک فاجعه طبیعی پاسخ می گوید:” William G. هوگلند معاون ارشد رئیس جمهور در مرکز سیاست دو حزبی در واشنگتن است.

پاسادنا کالیفرنیا.; و سیاتل

محمد Salarzai بخشی از پیشتاز در سیاتل مبارزه با کروناویروس. حداقل دستمزد فرودگاه کارگر او استقبال مسافران پس از رسیدن در پروازهای بین المللی.

“این ویروس را متوقف کرده ما را از کار می گوید:” آقای Salarzai, حتی اگر او می گوید: “این خط مقدم و ما بسیار می ترسم.”

اما بدون مرخصی استعلاجی و یا منافع آقای Salarzai نگرانی که اگر او مریض شد و مجبور به ماندن در خانه برای بیش از دو هفته او نمی تواند پرداخت اجاره. بدتر از او ترس او از دست دادن شغل خود را در Seattle-Tacoma International Airport.

“اگر من از دست [کار] برای بیش از حد طولانی آنها را نگه نمی من وجود دارد می گوید:” پدر پنج از کنت واشنگتن.

حدود یک سوم از کارگران ایالات متحده در بخش خصوصی را ندارند پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی, با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار. که می افزاید: به دهها میلیون نفر از کارگران که به صورت یک تجارت کردن بین سلامت خود و ملت را مهار ویروس تلاش و امنیت مالی خود را.

اما سرعت گسترش ویروس ها و گرفتاری های کارگران مانند آقای Salarzai ممکن است تغییر نگرش در مورد دسترسی به مراقبت های بهداشتی. موضوع این است که در حال حاضر بالای ذهن رای دهندگان. در حالی که پرسش های بزرگ در مورد امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد شد مورد بحث در این سال انتخابات ریاست جمهوری بیشتر هدفمند تغییرات مانند پرداخت مرخصی استعلاجی نگاه کنید به جمع آوری بیشتر پشتیبانی می کند.

شرکت های بزرگ مانند وال مارت و مک دونالد که تکیه به شدت در ساعتی کارگران در حال تنظیم زمان خاموش سیاست به دلیل coronavirus نگرانی. هر دو Uber و Lyft برای آنها آقای Salarzai کار پاره وقت اعلام کرده اند کمک برای رانندگان خطر قرار داده است. این هفته کشور عمده بیمه سلامت گفت: آنها را پوشش کل هزینه آزمایش ویروس – هر چند نه درمان – به عنوان مدیکر پزشکی و برنامه های بیمه تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

دولت و دولت های محلی باید در چرخش به عمل است و واشنگتن نیز به کار بر روی یک tranche دوم از ویروس های مربوط به کمک های فدرال – آنجا که آن را در پاسخ به یک فاجعه طبیعی است.

بوده است وجود دارد آگاهی بیشتر در حال حاضر در مورد افرادی که یا اصلا بیمه سلامت یا بسیار بالا معافیت بیمه و دریغ ممکن است برای آزمایش و یا به دنبال مراقبت اگر آنها بیمار می گوید:” پل Ginsburg, مدیر USC-بروکینگز شفر ابتکار برای سلامت سیاست در واشنگتن است. عدم مرخصی استعلاجی نیز “باعث می شود آن را سخت تر برای کنترل این بیماری همه گیر.”

آیا شیوع – در حال حاضر یک بیماری همه گیر اعلام سازمان جهانی بهداشت – از طریق شکستن حزبی gridlock بیش از هزینه و در دسترس بودن مراقبت های بهداشتی? احتمالا نه می گوید آقای Ginsburg توجه به تفاوت های اساسی بین طرفین بیش از مراقبت های بهداشتی.

اما آقای Ginsburg و دیگران می گویند این بحران می تواند به عنوان یک کاتالیزور برای تغییر واقعی در مرخصی استعلاجی یکی از دلایل اینکه هزینه. بر خلاف بیمه سلامت پرداخت می شود زمان برای بیماری است که متناسب با هزینه برای کارفرمایان بسته دستمزد و ساعت کار می کرد. مرخصی با حقوق به طور کلی است ومیگوید جلو: کنگره توافق کردند که در ماه دسامبر به ارائه پرداخت خانواده و مرخصی پزشکی برای کارمندان فدرال. دوازده ایالت و ناحیه کلمبیا در حال حاضر نیاز کارفرمایان به پرداخت ارائه مرخصی استعلاجی (هر چند ایالت دیگر به طور خاص ممنوع چنین حکم).

“مسئله بزرگ ما این است که بسیاری از مردم … نه کارمند تمام وقت که در آن وجود دارد پرداخت می شود ترک بنابراین مگر اینکه شما به معنای واقعی کلمه در درب مرگ, مردم, نمی, زمان, می گوید:” آماندا Glassman, یک عضو ارشد در مرکز توسعه جهانی در واشنگتن است.

آقای Salarzai است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای اقامت هست. او دستکش می پوشد در حالی که در محل کار, اما می گوید ماسک صورت اغلب در دسترس نیست. “آنها به ما آموزش به دور از مردم, اما زمانی که شما صحبت کردن با آنها شما نیاز به نزدیک” او می گوید و توضیح داد که چگونه او کمک مسافران با اسکن گذرنامه خود را به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با معلولیت.

شرکت رول سیاست

رستوران تکیه پاره وقت و ساعتی کارگران است. Darden رستوران که دارای باغ زیتون و گاو شاخ دراز است در میان کسانی که شرکت هایی که در پاسخ به این ویروس با اعلام زمان پرداخت کردن. سیاست خود را پوشش می دهد همه از آن ساعتی کارگران با 1 ساعت از ترک برای هر 30 ساعت کار کرده است.

سخنگوی غنی Jeffers گفت: سیاست جدید در آثار برای بخشی بهتر از یک سال و نورد زود است. انتقادات و پیشنهادات از مدیران و کارکنان “به شدت مثبت,” او می گوید.

اما کمک نمی تواند به اندازه کافی سریع برای کارگران مانند بروس رابرتسون پاره وقت کارمند در کافه در خیابان در سیاتل دانشگاه های منطقه. معمولا این شلوغ است eatery اما این هفته خود جداول عمدتا خالی به عنوان آنها در دیگر رستوران های محلی.

“این خیلی کندتر از حد معمول می گوید:” خانم رابرتسون پاره وقت کارمند در بین پاک کردن جداول با Lysol و شستن دست او. “اگر ما نمی ساعت و نکات آن را برای ما بد می گوید:” خانم رابرتسون که هیچ مرخصی استعلاجی.

کسب و کارهای کوچک در سیاتل که استخدام بیش از 200 ، 000 نفر – بسیاری از بدون مرخصی استعلاجی – در حال ضربه سخت توسط ویروس های مربوط به اختلالات. این منطقه یکی از چندین غلظت از شیوع کروناویروس در آمریکا

درآمد برای رستوران ها در سیاتل Chinatown بین المللی منطقه را بین 20 ٪ و 50 ٪ و برخی از هتل ها که به طور معمول 70% اشغال در حال حاضر به کمتر از یک سوم می گوید: Bobby Lee مدیر سیاتل را از توسعه اقتصادی است.

اضطراری فدرال کمک

به همین دلیل قانونگذاران و کاخ سفید در حال آماده سازی خود برای کمک به.

هفته گذشته کنگره به تصویب رسید و رئیس جمهور امضا $8.3 میلیارد بسته کمک به پرداخت برای واکسن و درمان و کمک به دولت های محلی و مقامات بهداشت مبارزه با ویروس. در حال حاضر آنها در حال کار بر روی یک محرک اقتصادی که شامل قوی تر و خالص ایمنی برای افرادی که ممکن است تحت تاثیر ویروس – هر چند که آیا جمهوری خواهان و دموکرات ها می تواند به سرعت به توافق بر سر بسته باقی مانده است دیده می شود.

چهارشنبه شب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد 30 روز ممنوعیت ترین سفر از اروپا آغاز و در روز جمعه.

پنجشنبه خواسته در مورد سفر به اروپا محدودیت های آقای Salarzai می گوید برنامه های خود را برای دو هفته آینده اما او انتظار دارد بسیار محدود ساعت پس از آن دوره. “این قطعا اثر همه,” او نوشت: در متن پیام. “من امیدوارم که این بحران نمی آخرین طولانی است. فرودگاه به نظر می رسد مرده است.”

آمریکا روز پنج شنبه انتظار می رود به تصویب یک لایحه که شامل موقت پرداخت مرخصی استعلاجی و مواد غذایی و کمک به بیمه بیکاری و گسترده رایگان تست برای ویروس. این روشن نیست که چه خواهد شد در واقع تبدیل شدن به قانون است.

و نه آن را روشن کند که آیا این پاسخ اضطراری نشانه آن است که قانونگذاران فدرال نهایت در دراز مدت مراحل را که ایالات متحده به سرعت با دیگر کشورهای ثروتمند است که با ارائه گسترده پوشش مراقبت های بهداشتی و همچنین پرداخت مرخصی استعلاجی.

G. ویلیام هوگلند معاون ارشد رئیس جمهور در مرکز سیاست دو حزبی در واشنگتن فکر می کند یک دوم بسته نجات خواهد بود کمتر برای درمان چه ails امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی و تر “مانند یک فاجعه طبیعی” پاسخ. او امیدوار است که همه گیر خواهد شد و اضافه شده به لیست فوری بحران است که واجد شرایط برای فدرال کمک های اضطراری.

به عنوان با بلایای طبیعی دولت و مقامات محلی در خط مقدم. اواخر روز چهارشنبه دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom کالیفرنیا اعلام کرد جدید ایالت بهداشت دستورالعمل لغو و یا به تعویق انداختن تجمعات غیر ضروری بیش از 250 نفر از طریق حداقل تا پایان ماه مارس. آن به دنبال یک اطلاعیه توسط واشنگتن به لیبریا جی Inslee صبح که از نظر قانونی منع چنین گردهمایی تحت اقتدار یک حالت اضطراری است.

“این تغییرات به علت استرس واقعی به خصوص برای خانواده ها و کسب و کار حداقل مجهز مالی برای مقابله با آنها” فرماندار Newsom در بیانیه ای گفت. اما دولت در تلاش است به تسکین برخی از استرس که برای مثال تشویق کارگران آسیب دیده توسط ویروس برای درخواست مرخصی خانواده, بیمه بیکاری, بیمه و یا پرداخت مرخصی استعلاجی بر اساس قانون کالیفرنیا.

همچنین در روز سه شنبه فرماندار Inslee اعلام کرد گسترش بیمه بیکاری برای کارگران که شغل نهفته coronavirus.

تکنولوژی غول های step up

سیاتل شهردار جنی Durkan می گوید که در حالی که بزرگ شرکت های محلی, انعطاف پذیر هستند کمک بسیار مهم است برای کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود را که عدم پرداخت را ترک کنند و او اصرار فدرال برای کمک به کسانی که کسب و کار است. در عین حال او پرده برداری اولیه بهبود اقدامات از جمله تعویق برخی از مالیات کسب و کار.

سیاتل تکنولوژی غول های مایکروسافت و آمازون اند توصیه می شود کارکنان کار از راه دور در صورت امکان و متعهد به ادامه پرداخت عادی دستمزد ساعتی کارگران حتی اگر ساعت خود را قطع هستند.

مایکروسافت و آمازون هم با استارباکس هواپیمایی آلاسکا و غیر انتفاعی پایه اهدا کرده اند میلیون ها دلار به محلی حمایت صندوق کمک خواهد کرد که اطمینان از دسترسی به غذا و مسکن برای افراد نیازمند در منطقه سیاتل است.

اما بسیاری از مراحل است که گرفته شده هر دو در دولت و در بخش خصوصی موقتی هستند.

این بیماری همه گیر در معرض “لینک های ضعیف” در امریکا سیستم مراقبت های بهداشتی است که نیاز به ثابت می گوید: Daniel Derksen سلامت یک کارشناس سیاست در دانشگاه آریزونا در توسان. برای سال دوم در یک ردیف تعداد بیمه مردم افزایش یافت و به 30 میلیون در سال 2018 است. هزینه های سلامت علت ورشکستگی در کشور او می گوید. متحده است که هنوز گسترش مدیکید می تواند انجام دهد حتی به طور موقت خواهد بود که بهبود دسترسی در طول شیوع کروناویروس, اما آن را مانند به نظر می رسد این موضوع بزرگتر از دسترسی و قیمت پیش رو برای مقابله با.

“یک بار دیگر در این انتخابات چرخه بهداشت شماره یک موضوع را در رای دهندگان ذهن” می گوید: دکتر Derksen. “این یک تعلیم لحظه ای برای آمریکایی ها در مورد همین دلیل بسیار مهم است برای ایجاد اولیه و خدمات پیشگیرانه به طور گسترده ای در دسترس است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de