واشنگتن

خواننده عزیز:

مایکل بلومبرگ مسیر دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری باقی می ماند باز. بله برنی ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر دیروز – اما فقط با یک و با کمتر از 26 درصد از آرا. دموکراتیک زمینه متلاشی شد.

که تغذیه درست به بلومبرگ راهکار: باز کردن مگا میلیاردر کیف پول سیل امواج رادیو و تلویزیون با تبلیغات و رک و تاییدیه (به ویژه تا کنون از شهرداران از شهرستانها بزرگ آمریکایی آفریقایی جمعیت) و دموکراتیک حمایت رای دهندگان رشد. سابق شهر نیویورک شهردار در حال حاضر به طور متوسط مقام سوم در نظر سنجی های ملی دموکرات ها.

آقای بلومبرگ طرح است که به رقابت در مقدماتی شروع مارس 3 شنبه. او قطعا کار خود را قطع. او را به انجام خوبی در آینده بحث اگر او در واقع شرکت (و با فرض اینکه او را واجد شرایط). او همچنین برای غلبه بر نگرانی عمیق خود را در مورد رکورد به عنوان شهردار ویژه خود را “متوقف کردن و frisk” سیاست. ضبط و منتشر شد در این هفته توسط مترقی podcaster به حال آقای بلومبرگ در دفاع از سیاست در بلانت از نظر زمانی پس از او را ترک کرده بود ، در پاسخ شهردار سابق ساخته شده ادعا می کند که نیویورک تایمز واقعیت-جستجوگر یافت گمراه کننده است.

اما آقای بلومبرگ است که هنوز هم بسیار در شکار. و او تا به مدت طولانی است که در تیم مغلوب ساختن پیشی جستن رادار. در یک مانیتور صبحانه در ماه اوت سال 2018 کوری Lewandowski – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مدیر کمپین و هنوز رسمی مشاور – خواسته بود که او فکر خواهد بود که رئیس جمهور را سخت ترین رقیب در سال 2020 است. پاسخ: آقای بلومبرگ.

“مایکل بلومبرگ ایجاد دهها هزار شغل… که یک داستان مردم آمریکا بود و او یک خارجی است. بنابراین من فکر می کنم این امر می تواند بسیار رقابتی مسابقه” آقای Lewandowski گفت.

برای دیدن کامل خود را پاسخ تماشای این C-SPAN کلیپ شروع در 1:20 خوانده شده را علامت.

در حال حاضر رئیس جمهور تهمت می گوید او را به جای چهره آقای بلومبرگ بیش از سناتور ورمونت “چون ساندرز اتحاد پیروان واقعی است.” آقای Lewandowski, صحبت کردن در فاکس نیوز به توافق رسیدند. هر دو نیز برجسته سناتور ساندرز’ دموکراتیک سوسیالیستی views. ما فکر می کنیم که نقطه واقعی. و اگر در نظر بگیرید که دموکرات آقای ترامپ صرف ترین زمان حمله پس از آن ممکن است که آقای Lewandowski تا به حال آن را حق اولین بار.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر در csmpolitics@csmonitor.com.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

آموزش سئو