کشتار مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی از ایران در ژانویه. 3 ارسال امواج دیپلماتیک عدم قطعیت در سراسر خاورمیانه است. اما امریکا که منجر به مرگ او نیز منتشر شد یک ابر عدم قطعیت در ایالات متحده است. یکی از برجسته سری شایعات در گردش در رسانه های اجتماعی ادعا کرد که ایالات متحده در حال برقرار پیش نویس است. در پایان بعد از حمله هواپیماهای بدون سرنشین سرور برای ایالات متحده انتخابی سیستم خدمات وب سایت سقوط کرده بود.

پیش نویس شایعات هیچ چیز جدید می گوید دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مورخ نیکلاس جمع اوری کردن. اما تکنولوژی مدرن ریختن تلاش های ما برای گفتن واقعیت از داستان است. “ما در حال زندگی در یکی از آن لحظات خطرناک در حال حاضر,” او می گوید.

پس چه رسانه های اجتماعی کاربر را به انجام ؟ بایرون کتی سردبیر و مدیر برنامه از MediaWise توصیه آنلاین خوانندگان برای پرسیدن سه سوال ساده: چه کسی در پشت این اطلاعات ؟ آنچه که شواهد ؟ و چه منابع دیگر گفت ؟

اگر شما نقطه اطلاعات غلط خود را در, اخبار سایت, یکی گزینه, استاد, جمع اوری نشان می دهد ممکن است به ارسال که از دوستان یک ایمیل به جای پاسخ علنی و سهوا تقویت تعامل به پست اصلی.

حقیقت آن است که اغلب گفت: برای اولین بار است مصدوم از جنگ و در پی ترور مسلح ، ژنرال قاسم سلیمانی از ایران در ژانویه. 3 اطلاعات غلط شایع زد.

در روز زیر رهبری ایالات متحده هواپیماهای بدون سرنشین اعتصاب کاخ سفید به دلایل منطقی برای حمله منتقل شدید. در ابتدا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادعا کرد که به طور کلی یک توطئه “قریب الوقوع” حمله علیه آمریکایی ها. کمتر از یک هفته بعد از آن بود که برای جلوگیری از حمله بر سفارت ایالات متحده امریکا یا چهار سفارتخانه. یا شاید از آن بود که آمریکا پایگاه های نظامی. در پایان “این واقعا مهم نیست” رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت “از آنجا که از [سلیمانی] و وحشتناک گذشته!”

در همان زمان, شبکه های اجتماعی مانند Infinite, Instagram و Facebook شروع به سرریز با doctored عکس و منسوخ شده تصاویر, شایعات دروغ در مورد پیش نویس و جعلی توییتهایی از مقامات دولت. در یک معنا این است که هیچ چیز جدید; با جنگ همواره روانی جزء که شامل گسترش نهفته است. اما در یکی دیگر از حس های اطلاعاتی مه صحبت می کند به تعریف معرفت شناختی مسئله از ما دوره: شکستگی از آمریکا مشترک حس از واقعیت است.

“هدف به نظر می رسد به سوال این ایده که هر چیزی که مسلم است می گوید:” دانشگاه کالیفرنیای جنوبی مورخ نیکلاس جمع اوری کردن. “در جهان از عدم قطعیت تنها شما می توانید اعتماد است که قوی ترین مرد در اتاق.”

مه از اطلاعات غلط

یک شایعه ادعا کرد که ایالات متحده تا به حال برقرار پیش نویس است. شایعه ای دیگر ادعا کرد که همجنسگرایان معاف بودند. یکی دیگر ادعا کرد که felons معاف بودند. در پایان بعد از حمله هواپیماهای بدون سرنشین سرور برای ایالات متحده انتخابی سیستم خدمات وب سایت سقوط کرده بود.

“دو روز پس از خبر شکست بسیار گیج کننده به افراد جوان می گوید:” بایرون کتی سردبیر و مدیر برنامه از MediaWise یک پوینتر موسسه رسانه های مطالعات پروژه با هدف کمک به نوجوانان شناسایی آنلاین اطلاعات غلط.

استاد جمع اوری اشاره می کند که پیش نویس شایعات هیچ چیز جدید; یک شایع شایعه در بهار 1942 ادعا یهودیان معاف بودند. اما او می گوید: تکنولوژی مدرن ریختن تلاش های ما برای گفتن واقعیت از داستان است. “ما در حال زندگی در یکی از آن لحظات خطرناک در حال حاضر. [وجود دارد] فوق العاده بی ثباتی از با هم تداخل دارند از رسانه های اجتماعی و داده های بزرگ-طراحی شده با هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی است که ما در فرایند یادگیری به مقابله با است.”

برنامه ریزی برای گسترش

اطلاعات غلط در رسانه های اجتماعی ارائه خاردار مشکل است. توصیه الگوریتم های مانند نوع است که تعیین آنچه به نظر می رسد در Facebook اخبار سایت و یا YouTube را “تا بعد” لیست نمی تواند خود به خود تشخیص حقیقت از دروغ است. همه آنها می توانید انجام دهید این است که اندازه گیری که چگونه مردم “تعامل” با محتوای: آیا آنها حرکت آن گذشته و یا معطل این که آیا آنها بر روی شست قلب و یا سایر آیکون ها همراه با پست و چه مقدار زمان آنها صرف تعامل با آن است.

این الگوریتمی آگنوستیسیزم یعنی اغلب منجر به منحرف نتایج. شبکه های اجتماعی اختصاص رتبه بالاتر به محتوا است که باعث تعامل بیشتر صرف نظر از اینکه آیا این مطالب درست است و یا اینکه آیا آن را بهبود می بخشد engager زندگی. و بسیار بیشتر رتبه یک قطعه از محتوا است که بیشتر احتمال دارد مردم آن را ببینید. که بدان معنی است که اگر شما در سراسر یک Facebook پست که شما فکر می کنید غلط است و شما نوشتن یک متفکر نقطه به نقطه رد از آن شما ساخته شده آن را بیشتر احتمال دارد که اطلاعات غلط را به نظر می رسد در بیشتر مردم Facebook اخبار.

بیشتر چه, رسانه های امروز چشم انداز است مراتب بیشتر تکه تکه از آن را در سال 1967. برای رسیدن به مخاطبان خود اطلاعات غلط – و آن عمدی زیر مجموعه دروغ – دیگر نیاز به سفر در بزرگراه ها فراهم شده توسط عمده رسانه های خبری; در عوض, آن را می توانید سفر backroads است ایجاد تو رفتگی در دیوار با هدف قرار دادن. که بدان معنی است که آنچه شما می بینید ممکن است از آنچه هر کس دیگری از جمله حرفه ای واقعیت-چکرز ببینید.

“زیبایی از آزادی بیان در طول تاریخ است که آزادی بیان را محدود توانایی مشاهده و پاسخ به مشکل سخنرانی می گوید:” جاش Pasek یک رسانه استاد دانشگاه میشیگان. “چالش در این محیط اجتماعی است که شما می توانید لزوما انجام این کار است.”

استاد Pasek نشان می دهد که یکی از راه های دولت برای جلوگیری از اطلاعات غلط و بدون در حال اجرا گرفتار از آزادی بیان حمایت می توان به نیاز به رسانه های اجتماعی شرکت ها به صورت شفاف در مورد کسی است که هدف قرار دادن محتوایی که در آن کاربران.

“شما اصلا درست نیست که سخنرانی خود را در مورد شناخته شده فقط به خاطر اینکه شما در حال تلاش برای پنهان کردن آن را از کسی که” او می گوید.

چگونه به پاسخ ؟

اگر شما نقطه اطلاعات غلط در خوراک خبری خود را, یکی گزینه, استاد, جمع اوری نشان می دهد ممکن است به خارج از زیرساخت ها است. به عبارت دیگر اگر یک دوست نوشته های کاذب گزارش خبری در توییتر به جای پاسخ از طریق توییتر و سهوا تقویت تعامل به پست اصلی شما می تواند که دوستان ارسال یک ایمیل به جای.

خانم بایرون از MediaWise که پروژه حمایت گوگل خیریه بازو Google.org توصیه آنلاین خوانندگان برای پرسیدن سه سوال ساده: چه کسی در پشت این اطلاعات ؟ آنچه که شواهد ؟ و چه منابع دیگر گفت ؟

اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید که او می گوید: شما می توانید برچسب پست با #IsThisLegit و @mediawise. “ما به شما کمک کند کشف کردن اگر شما در حال دیدن واقعی است یا نه” او می گوید.

استاد جمع اوری می گوید که ترکیبی از سریع تغییرات تکنولوژیکی و سیاسی بی ثباتی اماکن جامعه در یک وضعیت خطرناک است اما اگر ما برای زنده ماندن در این لحظه ذهن ما خواهد شد در نهایت تنظیم به رسانه های جدید چشم انداز ما فقط به عنوان تنظیم برای رادیو و تلویزیون در گذشته است.

“در یک زن و شوهر از سال,” او می گوید: “ما قادر خواهید بود به نگاه کردن به آن و فکر می کنم ‘وای شما می توانید تصور کنید که ما درک نمی کنند که ؟ در حال حاضر ما آن را درک کنید. این طبیعت دوم. ما می توانیم حرکت فراتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net