چه کسی برنده پست همه گیر? اشاره: آن را نمی تواند یا ایالات متحده یا چین

تصور کنید که عمده قدرت اقتصادی که در آن coronavirus دیر رسیدم اما دولت در عمل اولیه است. آماده بود با آزمون و تماس با ردیابی به “صاف منحنی” سریع و محدود آن مرگ و میر به سفارشات از قدر کمتر از دیگر غربی مهم صنعتی کشور است. حاوی ویروس های مجاز به صورت مختصر و هدفمند مستند که کمک به محدود کردن بیکاری به تنها 6 درصد است. محبوب تصویب این کشور boringly قابل پیش بینی رهبر رسید به 70 درصد از 40 درصد در میان دوش بین المللی ستایش است.

این تصویر آینه از امریکا تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آلمان تحت آنگلا مرکل. او محبوبیت فزاینده اتحاد سیاسی به حاشیه رانده راست افراطی و چپ افراطی. آلمانی اتحادیه ها کار کرده اند و از نزدیک با کارفرمایان برای حفظ کارخانه های باز و شرایط کار به طور کلی امن است. مرکل دولت هماهنگ با تمامی کشورهای آلمان شامل همه گیر و با دیگر اعضای اتحادیه اروپا برای ایجاد یک بازیابی صندوق برای ملت سخت ترین ضربه توسط ویروس.

در حال حاضر نقاط قوت آلمان است که نشان آن را بزرگ اقتصاد به احتمال زیاد به رشد در بعد از همه گیر جهانی است.

Coronavirus شتاب به سمت نوبه خود در میان اقتصاد ملی است که با شروع بحران مالی جهانی در سال 2008 است. دولت ها با فرض کنترل بیشتر بر تمام جنبه های زندگی اقتصادی در حال اجرا تا بدهی های عمومی برای حفظ رشد زنده و تحمیل موانع جدید به تجارت خارجی و مهاجرت. تنها مجازی در کنار دنیای اقتصاد پررونق به مردم و کار و بازی و فروشگاه در اینترنت.

که ملت ها شکوفا خواهد شد در این پنجره های اقتصادی چشم انداز? با وجود تکنولوژی تسلط ایالات متحده و چین در حال اجرا هستند تا بدهی های بیش از حد و دولت شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار دارد نادرست این بیماری همه گیر. ویتنام به نظر می رسد امیدوار کننده ظهور صادرات نیروگاه با یک دولت است که متوقف ویروس مرده در آهنگ های خود را. روسیه, جذاب, چشم انداز, زیرا ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کار کرده است برای سال مهر و موم کردن کشور خود از مالی خارجی فشار یک حرکت دفاعی است که ثابت خواهد کرد که به طور فزاینده ای با ارزش در یک سرعت در حال د-globalising جهان است.

اما برنده بزرگ است که به احتمال زیاد آلمان است. پاسخ خود را به همه گیر شده است مشخص شده از قبل موجود نقاط قوت: کارآمد دولت پایین بدهی شهرت صنعتی تعالی است که محافظت از صادرات آن حتی به عنوان تجارت جهانی می افتد و رشد ظرفیت برای ایجاد داخلی شرکت های فن آوری است که می تواند در رقابت با آمریکا و چینی غول اینترنت.

در حالی که دیگر کشورها نگران هستند که اخیر اخراج ممکن است دائمی تبدیل, ترین, آلمانی, کارگران باقی ماند در حقوق و دستمزد با تشکر از گسترش سریع از Kurzarbeit یک قرن حکومت می پردازد که شرکت ها برای حفظ کارکنان در کوتاه ساعت از طریق موقت بحران. آلمان قادر به گسترش Kurzarbeit – و بسیاری دیگر در راه خدمات اجتماعی – با تشکر از معروف خود را صرفه جویی. در طول سال های طولانی زمانی که مرکل بود فشار ریاضت اقتصادی در کشورهای عضو و اعضای آنها lampooned او به عنوان یک “سوابی زن خانه دار” مثالی از thrifty آلمانی که موجب صرفه جویی در نان بیات برای dumplings. آنها در حال حاضر خنده.

چرا که آلمان رفت و به همه گیر با دولت مازاد آن می تواند حمایت از خانواده ها و کسب و کار از طریق مستند با کمک بالغ بر 55 درصد از تولید ناخالص داخلی — یکی از مهمترین و سخاوتمندانه نجات بسته در جهان است. آن را نیز قادر و مایل برای اولین بار به ارائه اضطراری محرک بودجه به همسایگان اروپایی که در حال گله و شکایت که به بخل صدمه دیده قاره. که حرکت بود زیرک و همچنین سخاوتمندانه: این کشورها بهتر در حال حاضر قادر به پرداخت هزینه صادرات آلمان از آنها می شده اند.

از آنجا که بسیاری از این هزینه های کشیده خواهد شد از پس انداز آلمان بدهی های عمومی است که انتظار می رود, اما تنها به 82 درصد از تولید ناخالص داخلی — بسیار سبک تر از بار بدهی از آن از آمریکا و دیگر کشورهای بسیار توسعه یافته است که هزینه های به مراتب کمتر اقتصادی نجات بسته است.

شک می گویند که آلمان بیش از حد متکی به صنعتی صادرات به ویژه به چین در یک زمان از کاهش تجارت جهانی. به خوبی آگاه از این آسیب پذیری های آلمان هل دادن به نوسازی آن پیشرو صادر کننده بزرگ ماشین شرکت. از طریق مقررات و بشود از آن است که فشار به خودروسازان به نوبه خود از این هنوز هم بسیار سودآور احتراق موتور به اتومبیل های برقی از آینده است. اشتوتگارت به پورشه و مرسدس بنز را ممنوع کرده است مسن دیزل موتور در داخل محدوده شهر است.

آلمان نیز ساخت یک اگر دیرتر از فشار به رقابت به عنوان یک تکنولوژی قدرت. آن را اختصاص داده است تا آنجا به تحقیق و توسعه به عنوان ما می کند (در حدود 3 ٪ از تولید ناخالص داخلی) و یک طرح برای ایجاد یک اکوسیستم کارآفرینی شبیه به دره سیلیکون است که در آن سرمایه گذاران امیدوار کننده سوخت راه اندازی است. بسیاری از این صنعت برای اولین بار موفقیت نسخه آمریکایی خرید آنلاین و تحویل مواد غذایی شرکت های در حال پوسته پوسته شدن تا به سرعت.

آلمانی اقتصادی طرح نجات شامل $56 میلیارد دلار برای راه اندازی است که می تواند digitise صنایع سنتی با استفاده از هوش مصنوعی و دیگر فن آوری های جدید. در کنار فرانسه و آلمان با هدف ایجاد یک اروپایی ابر اینترنت برای رقابت با کسانی که از آمریکا و چین است.

آلمان یک پیری محافظه کار جامعه است اما منتقدان که فرض آن است که بیش از حد آهسته به تغییر ثابت شده اشتباه قبل از. در اوایل 2000s زمانی که آلمان اخراج شد به عنوان ضرب المثلی “مرد بیمار اروپا” به تصویب رسید بازار کار اصلاحات که ترمیم وضعیت خود را به عنوان قاره پایدار ترین اقتصاد است. به عنوان همه گیر تسریع روند از دیجیتال شدن دستگاه و د-جهانی شدن و درایوهای جهان را برای بدهی های آلمان و خارج از غرفه به صورت نسبی آن عدم ضعف به این چالش ها و دولت آماده مسئولیت رسیدگی به آنها را.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>