که قاضی باید چه چیزی درست است ؟ مقابله با رسانه های اجتماعی جهانی تاثیر است.

هنگ کنگ و برلین

“حقیقت” را 1: در 2019 مسالمت آمیز دموکراسی در هنگ کنگ خراشیده جهان; در اوج خود نزدیک به 2 میلیون دلار هنگ Kongers جمع آوری شده در خیابان ها برای مخالفت با یک حرکت آنها احساس خواهد ساییده شدن معشوق خود شهر استقلال.

“حقیقت” را 2: در 2019 خشونت آمیز معترضان طرفدار دموکراسی شکست ویندوز یورش برده و هنگ کنگ قانونی در اتاق و انبار بنزین بمب. با کمک ضد چین نیروهای خارجی شورش بودند رادیکال حاشیه عنصر که درو کمتر از 350,000 در جنبش ارتفاع.

ادامه مبارزه برای هنگ کنگ آینده در حال مبارزه نه تنها بین پلیس و تظاهرکنندگان برای کنترل خیابان اما همچنین آنلاین در دیجیتال (persian) به عنوان پکن و معترضان با یکدیگر رقابت برای کنترل سیاسی روایت است. و در دنیای دیجیتال وجود دارد این است که همیشه بیش از یک نسخه از “راستی” است.

“هر کسی می توانید هر چیزی که می گوید:” یوهانس Hillje یک برلین مبتنی بر متخصص در رسانه های اجتماعی و نویسنده کتاب “تبلیغات 4.0” یک کتاب در آلمانی پوپولیسم. “ما هنوز هیچ کنترل کیفیت در این پدیده است.”

نتیجه ؟ گسترده سردرگمی فقط به عنوان رسانه های اجتماعی شبکه های فرمان تا کنون-بیشتر سهام جهانی توجه span. در سال گذشته بیش از نیمی از جمعیت جهان خواندن آنلاین چیزی است که آنها تصور می شود درست قبل از تحقق آن شد غلط با توجه به ana ortega یک کسب و کار آنلاین داده ها پورتال.

این مسائل – به دلیل اطلاع شهروندان ضروری است برای مبارزه با مشکلات از قبیل تغییرات آب و هوایی و فقر و در نهایت به شکوفایی دموکراسی. وجود دارد نشانه از کارشناسان می گویند که ما در حال رشد فهیم و warier از اطلاعات غلط به ما آنلاین است. تعداد فزاینده ای از سازمان ها در حال ترویج سواد رسانه ای و اهمیت حزبی منابع اطلاعات در حالی که سیستم عامل رسانه های اجتماعی در حال افزایش فشار افکار عمومی به مالش دادن اطلاعات غلط.

شرکت رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Youtube را ایجاد کرده اند و متصل جوامع در مقیاس سختی تصور یک دهه پیش. در عین حال آنها نیز تبلیغ اکو اتاق دروغ است که گسترش در سراسر جهان در شیر ، COVID-19 همه گیر که در هنگ کنگ تظاهرات و ظهور راست در آلمان ارائه تصاویر رنگی.

چگونه ما در مجموع مقابله با این مشکل ؟ که قاضی باید چه درست و چه کسانی که دروغ را همان حق به عنوان هر کس دیگری برای بیان خود را آنلاین ؟ ایده این است که دولت باید پلیس محتوای آنلاین هر بیشتر قابل قبول از این ایده که برای سود شرکت هایی مانند Facebook یا Twitter باید پر کنید که نقش ؟

“در حال حاضر gatekeeping باید انجام شود توسط هر فرد” آقای Hillje می گوید. “ما آموخته اند که این به عنوان یک جامعه است. که طول می کشد زمان بسیار بیشتری از آن را به معرفی فن آوری های جدید.”

خولیو کورتز/AP/فایل

پت زمستان لورو یک استاد روزنامه نگاری در کین دانشگاه در اتحادیه نیوجرسی منجر به یک کلاس بحث صحبت کردن در مورد خبر جعلی در Jan. 20, 2017. معلمان از مدرسه ابتدایی از طریق کالج شده اند ramping تا سواد رسانه ای در آموزش به رسمیت شناختن ساختگی گزارش و درک پتانسیل خود را برای تضعیف فرهنگ مدنی.

این COVID-19 بعد

دیجیتال شهروندان داده شده است یک دوره سقوط توسط COVID-19 به عنوان اطلاعات غلط در مورد کوروناویروس به طور گسترده ای گسترش یافته است.

هر جنبه ای از این بیماری همه گیر شده است موضوع به صورت آنلاین, دروغ از جایی که منشأ آن به چگونه عفونی است (به عمد منتشر شده توسط یک دانشمند چینی? مخفیانه به چین توسط یک سرباز آمریکایی?).

“بیماری های همه گیر در حال زمینی حاصلخیز را برای مردم آسیب پذیر بودن به تئوری های توطئه به دلیل وجود مقدار زیادی از ترس و عدم اطمینان می گوید:” جان کوک یک محقق در دانشگاه جرج میسون در ویرجینیا که در مطالعات رسانه, روایت اطراف تغییر آب و هوا. “اما اطلاعات غلط می تواند کشتن.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود شده است یک منبع اطلاعات غلط به tweeting تصویب اثبات نشده روش مبارزه با COVID-19. اما او عصبانی شد که توییتر گام بی سابقه ای از هشدار به کاربران در برابر رئیس جمهور را “بی اساس” ادعا می کند در مورد قابلیت اطمینان پست الکترونیکی-در آرا و پرچم دیگری از توییت خود به عنوان “ستایش خشونت است.”

ساختمان یک حزب بر اطلاعات غلط

در آلمان آن است که راست Alternativ für Deutschland حزب سیاسی است که نصب شده و موفق ترین استراتژی رسانه های اجتماعی – سیاسی و اطلاعات غلط کمپین – در تاریخ اخیر. ایستاده بر روی یک ضد مسلمان و ضد مهاجر پلت فرم AfD آن دو برابر شده است عضویت بیش از هفت سال گذشته تا حد زیادی در پشت کمپین های آنلاین که اشتباهات بازی بر روی رای دهندگان احساسات و برجسته رسوایی که قطبی و تحریک.

این دقیقا همان نوع از محتوا است که سیستم عامل الگوریتم تمایل به ترویج. تحقیقات نشان داده است که ترفند به Facebook و YouTube الگوریتم در طول سال طراحی شده برای افزایش “تعهد” – را نیز افزایش تفرقه پست که موجب خشم. در سال 2019 ترین-پست به اشتراک گذاشته در Facebook تا به حال با قاچاق کودکان و سقط جنین با توجه به رسانه های اجتماعی پیگیری شرکت NewsWhip.

مسائل چند در آلمان شده اند به لحاظ سیاسی تفرقه به عنوان مهاجرت که AfD استفاده کرده است به نفع خود. این حزب در رسانه های اجتماعی پست های اغراق آمیز تعدادی از مهاجران به دنبال پناهندگی در آلمان تا یک میلیون. رهبران آن را به دروغ ادعا کرد که خارجی ها مرتکب جرم و جنایت بیشتر از آلمانی ها و هشدار داد که اروپا در حال تبدیل شدن “Eurabia” با تبلیغات به تصویر می کشد یک زن سفید احاطه شده توسط مردان مسلمان.

منبع: رویترز موسسه برای مطالعه روزنامه نگاری

|

یعقوب Turcotte/کارکنان

حزب اتحاد ایجاد یک “جایگزین رسانه های جهان می گوید:” آقای Hillje. “آنها سلب مشروعیت رسانه های جریان اصلی و سعی کنید برای ایجاد یک هویت جمعی در میان پیروان خود و مخاطبان خود است.” AfD Facebook پست های به اشتراک گذاشته شده و پنج برابر بیشتر از پست های احزاب سنتی و اکثریت سیاسی رسانهها مربوط به AfD.

این AfD می گوید رسانه های اجتماعی اجازه می دهد تا آن را به دور زدن رسانه های جریان اصلی است که “به شدت در برابر و ناعادلانه به AfD” شکایت رونالد Glaser این حزب منجر برلین سخنگوی. “برای رقبای ما آن را بسیار مهم است,” او می گوید. “اگر آنها می خواهند برای دریافت این پیام را به آنها تماس بگیرید تلویزیون است.”

این AfD در حال حاضر سومین حزب در پارلمان آلمان با قدرت به شکل جریان اصلی سیاسی روایت است.

دروغ و نوار ویدئویی

نزدیک به یک سال پس از دموکراسی تظاهرات آغاز شد و در هنگ کنگ و دولت چین نقل مکان کرد و در ماه گذشته به اعمال جدید امنیت ملی قانون است که بیشتر ساییده شدن این مستعمره سابق بریتانیا سیاسی و فرهنگی استقلال. که با توجه به اعتراضات جدید ضرورت است.

پس از تظاهرات شروع pro-پکن نیروهای را نصب قوی اطلاعات غلط کمپین که به دنبال به رنگ معترضان به خشونت تظاهر کنندگان با کمک عوامل خارجی است. هدف این بود که به نوبه خود از سرزمین اصلی چین به شهروندان و افکار عمومی جهان علیه این جنبش است.

تبلیغ “دروغ” بخشی از یک “سه جانبه رویکرد سانسور نظارت و اطلاعات غلط می گوید:” Lokman Tsui, فناوری و تحلیلگر گوگل رئیس سابق آزادی بیان در آسیا است. استراتژی “پیچیده و weaponized به حمله,” او می گوید.

چینی رسانه های دولتی وب سایت را تحریف رویدادها برای مثال با گزارش تظاهر پلیس تحمیل آسیب چشم به عنوان کار یک شخص می گوید یا دروغ به tweeting که 2 میلیون دلار هنگ Kongers حال امضا طومار که پکن اعطا می شود قدرت بیشتر.

Pro-پکن نیروهای را نیز جعلی حساب های رسانه های اجتماعی برای ارسال مطالب, خریداری, تبلیغات در سیستم عامل رسانه های اجتماعی و تشویق مقامات چینی و حامیان خارج از کشور به صدای جیر جیر.

آنها همچنین به دنبال ایجاد تفرقه درون خصوصی طرفدار دموکراسی پیام گروه.

“این واقعا سخت را برای مردم برای تحقق بخشیدن به آنچه در حزب کمونیست انجام شده است می گوید:” اسحاق چنگ طرفدار دموکراسی سیاسی گروه Demosisto. “هدف آنها این است که برای تضعیف روحیه کل جنبش است.”

در سمت تلنگر, معترضان نوشته شده هزاران نفر از ویدئوها و تصاویر را به داستان خود را به طور مستقیم به مردم است. خود روایت کرده است گاهی نفوذ: معاون نانسی پلوسی با اشاره به “2 میلیون معترضان” را به عنوان او از کنگره خواست برای حمایت از “قابل توجه … جوان مردم صحبت برای آزادی های دموکراتیک در هنگ کنگ است.”

اندازه واقعی از تظاهرات سال گذشته ؟ حدود 800,000 در اوج خود با توجه به مستقل احزاب که با تکیه بر هوش مصنوعی و جمعیت-اندازه گیری تراکم.

به عنوان دور جدیدی از تظاهرات در چرخ دنده های جنگ برای افکار عمومی همچنان حاضر به شدت به عنوان آن را در خیابان.

چه کسی تصمیم می گیرد ؟

چه کسی باید مسئول نظارت بر محتوا است که پر می کند صفحه نمایش ما هر روز ؟ “می شود که تصمیم می گیرید چه اطلاعات عملیات و یا چه ضربه دستکاری?” می پرسد ساناز Douek یک وکیل و حقوق رسانه محقق در دانشگاه هاروارد.

در هنگ کنگ مورد توییتر اعلام کرد در ماه اوت گذشته که آن را دیگر نمی خواهد اجازه می دهد “دولت-کنترل رسانه های خبری اشخاص” برای خرید تبلیغات. Facebook و گوگل نیز در نظر گرفته شود برخی از پست های حساب های جعلی و لینک های ارائه شده اما کمی شفافیت در مورد آنچه آنها انجام می دهند می گوید: خانم Douek.

این چهل تکه رویکرد نشان می دهد یک چالش واقعی است. در حال حاضر پلیس محتوا نیاز به “خصوصی برای سود شرکت ها برای تصمیم گیری مردم سخنرانی حقوق در سراسر جهان” خانم Douek می گوید. “این قابل دفاع و قابل قبول نیست.”

Facebook موسس مارک زوکربرگ به نظر نمی رسد مشتاق در نظر گرفتن این مسئولیت. “من فکر نمی کنم که Facebook یا اینترنت سیستم عامل به طور کلی باید داوران از حقیقت” گفت: CNBC در مصاحبه ماه گذشته.

Facebook و YouTube را استخدام هزاران مستقل مانیتور برای مشاهده محتوا است که با آن پرچم برای بررسی و حذف پست نامناسب. اما آقای زوکربرگ اذعان کرد در مصاحبه با CNBC که واقعیت-چکرز ” و ” تنها به “گرفتن بدترین بدترین مسائل است.” او در حال حاضر رو باز شورش در میان کارکنان است که می خواهند Facebook به انجام بیشتر.

از سوی دیگر دعوت از دولت برای دریافت بیش از حد درگیر در تنظیم بیان مقدار به “راه رفتن بر روی یخ می گوید:” استفان Mundges دیجیتال ارتباطات محقق در دانشگاه فنی دورتموند. “اگر ما قوی و نهادهای دموکراتیک به هیچ وجه از تلاش برای تنظیم دروغ به این معنی است که آزادی بیان در خطر است” او هشدار می دهد.

نگاهی به عنوان مثال از آفریقای جنوبی که در آن دولت ساخته شده است که آن جرم به پست COVID-19 اطلاعات غلط و نیز به انتقاد از دولت می گوید آقای کوک, آب و هوا ارتباطات محقق. “این یک سرازیری لغزنده است.”

چگونه آلمانی ها آن را انجام دهد و آمریکایی ها …

تلاش برای نگه داشتن آن جای پا که در شیب آلمان است. در وسیع ترین محدوده عمل توسط یک دموکراسی غربی به, تاریخ, دولت از دو سال پیش مجبور رسانه های عامل برای شناسایی و حذف هر گونه محتوای تعریف شده توسط قانون به عنوان “غیر قانونی است.” وجود 21 دسته بندی و سیستم عامل می تواند تا جریمه 5 میلیون یورو برای عدم حذف در عرض 24 ساعت این مطالب پس از آن پرچم.

دیده بان حقوق بشر اعلام کرده است قانون مبهم و بیش از حد گسترده و سیاستگذاران در حال حاضر با توجه به تغییرات از جمله کاربران اجازه می دهد به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری. اثربخشی قانون نامشخص است; شش ماه پس از آن تصویب شد, تنها درصد کمی از گزارش محتوا حذف شده بود; Facebook گرفته بود پایین تنها 20 درصد از 1,700 پست گزارش داد و توییتر تا به حال برداشته شده فقط 10% از موارد گزارش شده به عنوان غیر قانونی توسط کاربران.

ایالات متحده آمریکا به عنوان بزرگترین اقتصاد جهان و مقر برای جهان محبوب ترین شرکت رسانه های اجتماعی است که مسلما مهم ترین محل که در آن برای به دست آوردن تعادل بین آزادی دیجیتال و مسئولیت درست است.

بودن در خانه پایه “می دهد تنظیم کننده درجه خاصی از قدرت بیش از سیستم عامل است که سایر حوزه های قضایی ندارد و می گوید:” خانم Douek. در عین حال قانون ارتباطات نجابت که رئیس جمهور تهمت به دنبال اصلاح توسط فرمان اجرایی اساسا سپر شرکت از مسئولیت حقوقی در قبال محتوای ارسال شده در خود سیستم عامل. به تاریخ هر عمل باید تا حد زیادی باعث از درون شرکت.

منبع: مرکز تحقیقات پیو

|

یعقوب Turcotte/کارکنان

مایکل کوین معتقد است که جامعه باید به فکر کردن در مورد اخلاق و مسئولیت و حتی دورتر بالادست – زمانی که سیستم در حال طراحی. دین علم و مهندسی در دانشگاه و نویسنده محبوب متن “اخلاق برای عصر اطلاعاتدکتر کوین ساخته شده است که ماموریت آموزش هر دو دانشجویان علوم کامپیوتر و فناوری مدیران به طور یکسان.

یک چالش مهم در اطراف هوش مصنوعی او می گوید: تعصب ذاتی در داده ها استفاده می شود برای آموزش این سیستم. “اگر اطلاعات جمع آوری شده از نژادپرستانه گذشته می تواند آینده ساختمان که ساخت نژادپرستانه گیری” توضیح می دهد که دکتر کوین.

او را به یک زندگی واقعی به عنوان مثال — یک بیمارستان نظارت بر سیستم توصیه می شود که بیماران باید دریافت مداخلات زود هنگام. مهندسین در بر داشت هوش مصنوعی سیستم توصیه درمان بیشتر برای سفید پوستان نسبت به سیاه پوستان, چرا که داده های تاریخی نشان داد سفیده دریافت بیشتر درمان.

اما این فقط به این دلیل که آنها تا به حال پول بیشتر. “وجود دارد نیاز به برخی از guardrails” دکتر کوین هشدار می دهد.

پاسخ – فکر می کنم سخت تر

حتی اگر آنلاین gatekeeping موسسات اعتصاب تعادل قابل قبول فردی شهروندان هنوز هم تمایل به دنبال کردن اطلاعات است که پشتیبانی از نظرات خود. “Confirmation bias قبل از وجود رسانه های اجتماعی می گوید:” آقای Hillje برلین تحلیلگر سیاست. “این است که انسان پدیده نمی دیجیتال یک پدیده است.”

جان شیروانی سابق دره سیلیکون خودی که در حال حاضر مدیر عامل شرکت AllSides.com (که با همکاری CSMonitor.com) در نظر دارد برای افشای مردم به اطلاعات از همه سیاسی دیدگاه. “تا مردم قدرت تصمیم گیری برای خود را” آقای شیروانی می گوید.

AllSides.com مکان های چپ-مرکز – و راست متمایل اخبار جریان جانبی توسط سمت با هدف رسانه ای “فیلتر حباب” کسانی که اکو اتاق از اطلاعات است که ساخت اطراف تنها منابع. ترکیدن این حباب ساده تر از آن ممکن است به نظر می رسد: تحقیقات نشان داده است 9 بیرون از 10 دانش آموزان نشان داد بهبود درک تنها پس از یک مکالمه با دیگران در سراسر طیف از ديدگاه.

در نهایت راه حل باید قوی تر تفکر انتقادی توسط افراد استدلال آقای کوک, تغییر آب و هوا ارتباطات محقق. مردم باید به طور مداوم از خود بپرسید “چه نوع از فیلتر استفاده کنم ؟ چه کلیشه فراموش کنم که زمانی که من مصرف اطلاعات ؟ از کجا این اطلاعات آمده است؟”

نشانه هایی وجود دارد که مردم حاضر در حال انجام این کار ذهنی است. یک بررسی مرکز تحقیقات پیو در سال 2018 نشان داد که 78 درصد از آمریکایی ها ترجیح می دهند اخبار از منابع بدون حزبی کج تا 14 امتیاز از پنج سال پیش. در سال گذشته یک نظرسنجی پیو همچنین نشان داد بیشتر آمریکایی ها نگران شده بودند ساخته شده تا اخبار از مورد تغییر آب و هوا و نژاد پرستی و مهاجرت غیر قانونی و تروریسم است.

“مردم تحمل برای اطلاعات غلط و خطر آن است که بسیار قوی تر در حال حاضر از قبل می گوید:” آقای طبخ. “این بیماری همه گیر است که یک وضعیت وحشتناک اما به طور بالقوه این فرصت را به ساخت جدید انعطاف پذیری” بر روی پایه های جدید آگاهی عمومی.

جامعه است که ساختمان به سمت یک نقطه عطف پس از سال ها از تماشای موسسات طرح میتوانست توسط “خبر جعلی” می گوید: AllSides.com’s آقای شیروانی.

“وجود دارد هزاران نفر از سازمان ها در حال حاضر در تلاش برای شکاف و مردم به یکدیگر صحبت کنید هر دو برای سلامتی خود ما و به دولت ها بیشتر کاربردی” او می افزاید. “ما در حال پوسته پوسته شدن تا تلاش های ما.”

 

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im