چه کسی می گوید ما هیچ کمتر می ترسم امروز ؟

اولیه کور وحشت داده است راه را برای پذیرش rationalising و sublimating – تمام مکانیسم های مقابله ای!

برخی از Covid تصاویر که خواهد امد و شد زیاد تاریخ برای همیشه هستند کسانی که از مهاجران trudging از بازگشت به خانه یک کودک در تلاش برای بیدار کردن یک مادر که از گرسنگی مرده و کم آبی; a 15-year-old girl دوچرخه سواری صدها مایل را به خانه او مجروح پدر; هزاران بلامعارض مرده به خاک سپرده شد بی سر و صدا در گورهای دسته جمعی و وهم آور چشم از خیابان های خالی در سراسر جهان…

ما همه تاکید اجازه دهید ما بدون استخوان را در مورد آن. با کرونا در سراسر جهان داد و بیداد, هیچ کس امن است برای همیشه و نه ما می توانید استطاعت به تحت دائمی مستند. ما در نگهبان تمام وقت — برای یک ویروس است که می تواند به طریق تصادفی سرفه و یا از طریق شیر بسته یا بیسکویت; ما شستن دست با وسواس و پاکسازی هر مورد که وارد خانه های ما. چگونه می تواند که نمی تواند استرس زا است ؟

درماندگی در چهره یک ناشناس ترور انسان ها پاسخ داده اند به عنوان بهترین آنها می توانند برگزاری نمایشگاه قوی ” مبارزه یا پرواز پاسخ — hunkering پایین رگرسیون به عنوان آنها عقب نشینی homewards در مواجهه با خطر یا مبارزه به عنوان دانشمندان و پزشکان و پرستاران و سیاست گذاران و افراد درگیر در کالاهای ضروری زنجیره ای انجام می دهند.

آن را دلهره آور است زمانی که شما نگاه کردن به برای راهنمایی در حال دست و پا زدن فقط به عنوان بد به عنوان شما. زمانی که ناچیز virus سرعت آورده امریکا را به زانو در می دانستیم این بود که به-هر-خود-خود وضعیت. زمانی که قدرتمند صنعتگران و دولت بودند لرزشی چه می تواند روزانه شرط انجام دهید اما فرار از خانه ؟ که راه خود را به کنار آمدن.

تطبیقی به عنوان انسان ما را پذیرفته اند این وضعیت به عنوان بهترین ما می توانیم بسته به شرایط متنوع. ما در حال مقابله است و به همین دلیل به نظر می رسد که ما کمتر می ترسم امروز از ما در ابتدا. اولیه که وحشت از ناشناخته; امروز ما در حال مقابله با رسم دایره ایمنی در اطراف ما. دانستن اینکه شما را در گوشه ای به ارمغان می آورد بهترین در همه. اولیه احساس درماندگی و immobilizing ترس داده اند راه را برای پذیرش. جهان است که تا به حال رشد استفاده می شود به اطلاعات در شیر یک دکمه پذیرفته شده است که در اینجا یک ناشناختنی است که به مبارزه طلبیده درک و حاضر به پایین دوخته به تاریخ انقضاء.

همه ما حل و فصل را به یک روال از انواع این بی سابقه تایمز و حتی یاد گرفتیم به مانند برخی از قطعات آن است. که عقلانی یک مقابله تکنیک – تلاش برای متقاعد کردن خودمان است که ما نیاز به این زمان به توقف و تنظیم مجدد. کسانی که دقیق تبدیل شده سختی به فرصت است. مردم مشغول هستند sublimating و در عین حال یکی دیگر از مکانیسم مقابله ای — پخت و پز, نوشتن, نقاشی, ورزش, پیدا کردن راه هایی برای ایجاد ایمنی انجام یوگا و مراقبه است. کسانی که با تکیه بر ورزشگاه و سالن را کشف راه های جدید برای رسیدن به همان اهداف تناسب اندام و نظافت. کسانی که دست خود احزاب باید کشف راه های تازه از معاشرت آنلاین.

بله ما پذیرفته شده است. ما در حال مقابله است. ما نیز امیدوار است که یک روز به زودی این زمان خواهد بود تنزل به صفحات تاریخ. هنگامی که ما می گویند — ما در آن زندگی می کردند با آن مقابله کرد و ما غلبه

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>