که ممکن است آشفته در Covid-19. جهان هنوز هم نیاز است که

با بیش از 2 میلیون مورد تأیید و بیش از 130,000 گزارش مرگ و میر در سراسر جهان Covid-19 سلامت تلفات — نه به ذکر اقتصادی آن تلفات بیش از حد عمیق به درستی قضاوت در حال حاضر. اما آنچه می تواند وجود داشته باشد بدون شک در مورد این است که آن را به جهانی همکاری به جزر و مد از طریق این زمان دشوار است.

در این هفته دیده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما تعلیق کمک های مالی از سازمان بهداشت جهانی پس از انتقاد از چگونه بدن نامناسب این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به سختی به تنهایی در چنین انتقاد. از گفتن جهان به خوبی به ژانویه که Covid-19 تا به حال دیده نشده هر انسان به انسان انتقال دلسرد کشورهای مختلف محدودیت های مسافرتی به دلیل خودداری از نام منشاء ویروس آشکار به این که سر و منصوب با پشتیبانی singling از تایوان برای potshots بسیاری از آن اقدامات بوده است سوال برانگیز است. در ماه ژانویه در هند نیز که مقامات گزارش خار کنار دولت نگرانی گفت: هیچ انسانی به انسان انتقال است.

اما باید منصفانه وجود داشته است شکست رهبری در کشورها و نهادهای یکی پس از دیگری. شکست که نمی رقیق جهان نیاز است که البته اصلاح و کمتر سیاسی و بیشتر موثر بودند. آن نیاز به یک کانال کلیدی برای حتی جریان اپیدمیولوژیک هوش بسیار متنوع در سراسر کشور و همچنین به منظور هماهنگی طبی-فن آوری ضد حمله در Covid-19. یک چیز همه گیر ثابت شده است که سلامت عمومی است که فقط به عنوان موثر به عنوان ضعیف ترین حلقه. رئیس جمهور تهمت باید تجدید نظر در تصمیم خود را به دلیل آنچه که ایالات متحده و جهان نیاز است.

دفعات بازدید: همچنین: مغلوب ساختن پیشی جستن که توقف کمک های مالی جهان در لبه بیش ویروس مستندات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im