که پهلوان چین تاکتیک های تهاجمی در جنوب دریای چین در میان Covid-19 ضعیف است فرم

با تمام جهان دست و پنجه نرم کردن با Covid-19 همه گیر در کانون توجه بوده و در کاهش و یا متوقف کردن گسترش بیماری است. اما به دور از رسانه ها تابش خیره کننده دریای چین جنوبی اختلاف همچنان به بجوش و خروش آمدن. از آن خواهد شد به یاد می آورد که چین ادعا می کند بسیاری از دریای چین جنوبی و فیزیکی مختلف زمین تشکل های موجود در آن بر اساس آن تفسیر خود از تاریخ است. وجود دارد در حال رقابت مدعیان برای این آبراه و جزایر توسط کشورهایی مانند ویتنام و فیلیپین و مالزی و برونئی. در سال 2016 یک دیوان دائمی داوری حاکم اعلام کرد که چین تا به حال هیچ تاریخی حقوق بیش از دریای چین جنوبی بر اساس آن به اصطلاح نه داش خط دریایی ادعا می کنند.

در عین حال نه تنها چین را رد کرد که حاکم است اما همچنین ادامه داد: به انعطاف پذیری آن عضلات در دریای چین جنوبی است. آن را به عمد گسترش ویژگی های فیزیکی که قبلا طبقه بندی شده به عنوان سنگ نيمه مستغرق shoals ایجاد جزایر مصنوعی و حتی قرار دادن دارایی های نظامی در بسیاری از جزایر در منطقه است. اگر که نیست به اندازه کافی چین شده است نقض منحصر به فرد مناطق اقتصادی و دریایی آب از کشورهای همسایه بیش از آن به طور کامل وجود دارد به وضوح در قانون — با انجام غیر قانونی ingresses با کشتی های خود را. در سال گذشته, چینی, بررسی رگ Yujing Dizhi 8 همراه با چند چینی ماهیگیری و قایق های گارد ساحلی نه تنها وارد آبهای درون ویتنام منطقه انحصاری اقتصادی بلکه مورد آزار و اذیت عملیات در یک ویتنامی نفت و گاز بلوک که دارای هندی سهام.

همان Yujing Dizhi 8 در حال حاضر ingressed مالزی آب نقض کوالالامپور را به منطقه انحصاری اقتصادی است. از آن شده است برچسب زدن یک مالزی قایق بادبانی به نام غرب Capella. بن بست مجبور شده است که ما در حال حاضر اعزام یک دوزیست حمله به کشتی یو اس اس امریکا برای حمایت از Capella. قبل از آن در مارس 2, چینی گارد ساحلی کشتی منفجر و غرق یک قایق ماهیگیری ویتنامی مورد مناقشه در نزدیکی جزایر پاراسل. در واقع حتی فیلیپین — رقیب مدعی در دریای چین جنوبی — ابراز همبستگی با ویتنام در حادثه غرق شدن. آن را نیز به یاد می آورد که سال گذشته آن را مانیل بود که در پایان دریافت از پکن رفتار خصمانه هنگامی که یک کشتی چینی غرق شد, فیلیپینی قایق ماهیگیری با 22 ماهیگیران.

در واقع در اوایل این سال و حتی اندونزی تا به حال به شدت ضد حضور چینی گارد ساحلی و کشتی های ماهیگیری در آن منطقه انحصاری اقتصادی است. برافروخته با چنین تهاجمی چینی تاکتیک ویتنام در این ماه با ارسال دیپلماتیک یادداشت اعتراض به سازمان ملل متحد بیش از چین ادعای غیر قانونی در دریای چین جنوبی است. در نتیجه همه چیز را به یک نقطه که در آن چین است و مالش آن دریایی همسایگان راه اشتباه است. و همه از این می آید در زمانی که هر کس در تلاش است برای کنترل Covid-19 بیماری همه گیر. چین در هفته های اخیر تلاش شده است تا موقعیت خود را به عنوان یک تسهیل همکاری های بین المللی در Covid-19 ارسال تجهیزات پزشکی به کشورهای مختلف از جمله کسانی که در جنوب شرقی آسیا. اما اقدامات خود را در دریای چین جنوبی به نظر می رسد نشان می دهد که با استفاده از آن است همه گیر به فشار خود را یک جانبه دریایی ادعا می کند در منطقه است.

البته پکن می گوید این درست نیست و عملیات خود را در جنوب دریای چین بخشی از آن فعالیت های عادی. اما چگونه است رمنج قایق از کشورهای دیگر و انجام مانور تهاجمی در منحصر به فرد مناطق اقتصادی از کشورهای همسایه منجر به تقویت همکاری های بین المللی است که نیاز به شکست همه گیر? و آنچه بیشتر موجب ظن چینی انگیزه در اینجا این است که پکن اخیر ایجاد دو منطقه تحت Gongqian شهرستان استان هاینان به حکومت جزایر پاراسل و Spratly Islands. این است که یک طرفه حرکت توسط پکن و تضعیف ثبات منطقه.

با توجه به راه چین اقدام روشن است که آن را می خواهد برای تحمیل اراده خود بر دریای چین جنوبی بدون توجه به آنچه. به نظر می رسد میزان که کشورهای منطقه در حال مبارزه با Covid-19 همه گیر است و مایل به ادامه آن تاکتیک های تهاجمی بدون در نظر گرفتن. آن را قرار داده است به جلو از شرایط ناعادلانه در طول مذاکرات برای یک کد رفتاری در جنوب دریای چین بود و هیچ توسعه منابع با کشورهای خارج از منطقه است. و آن را در کنار هم قرار توانمند ماهیگیری شبه نظامیان به فشار ادعای خود در منطقه آبراه.

چین اغلب متهم آمریکا قلدری تاکتیک. اما به نظر می رسد اتخاذ اقدامات مشابه vis-a-vis دریای چین جنوبی. در آن حس پکن خطرات تاسیسات همان مسیر ابرقدرت استکبار است که واشنگتن راه می رفت قبل از. و همه این ها در وسط Covid-19 همه گیر باعث می شود چین در سراسر آمده به عنوان یک فرصت طلب توسعه قدرت است. این بی اعتمادی است و دقیقا به همین دلیل هند اخیرا به تصویب قوانین به نوار سرمایه گذاری مستقیم خارجی از چین از طریق مسیر به صورت خودکار. و اگر چین همچنان در آن متخاصم مسیر در جنوب دریای چین در این زمان بحران را نمی, اما انتظار می رود واکنش های تهاجمی از منطقه ای آن همسایه است. ماهیگیری در آبهای آشفته قطعا نمی خواهد به پایین به خوبی در آب و هوای امروز.

اگر همه این ها درست نیست, سپس چین باید معکوس رویکرد خود را به دریای چین جنوبی در کنار حاکمیت ادعا اتخاذ یک چارچوب مشورتی و کار با همه ذینفعان در این منطقه به پرورش و توسعه و رفاه برای همه است. اگر چین می خواهد به یک منطقه ای نقش مدل آن باید راه رفتن صحبت واقعی درون منطقه ای و همکاری های بین المللی در دریای چین جنوبی است. در غیر این صورت از آن خواهد شد قلدری متهم و رتبه فرصت طلبی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im