چه کسی مقصر است از ظروف سرباز یا مسافر از انسان به انسان انتقال ماسک و هواکش?

اگر ما نگاهی به نوبه خود از وقایع پس از ورود/پذیرش nCovid19 بیماری همه گیر در چین در آخرین روز از سال 2019 و متعاقب آن انتقال به یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس سال 2020 این وضعیت شده است به عنوان روشن به عنوان ریه های یک nCovid19 علیت.

همانطور که ما در حال زندگی در جهانی که در آن سیاست و پول واقعی نیروی majeure گناه را باید یافت و پاسخگو باشند.

در حالی که لیست خطرناک messes که ساخته شد در طول این بحران است که واقعا طولانی و سه تن از آنها شده است که عجیب به حداقل می گویند عبارتند از:

1. که توییتی در 14thJanuary 2020 که “تحقیقات اولیه انجام شده توسط مقامات چینی پیدا کرده اند هیچ شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال رمان #coronavirus (2019-nCoV) شناسایی در #ووهان چین است.”

این بازی کردن و به تأخیر انداختن led جهان باقی می ماند باز اجازه می دهد این بسیار عفونی ویروس برای رسیدن به هر گوشه ای از جهان. این بدتر شده چرا که این ویروس در حال حاضر مشاهده می شود تا حد زیادی بدون علامت است و اغلب در نظر گرفتن زمانی که دو هفته به بیان در حالی که فرد در حال حاضر عفونی.

2. در طول اوایل دوره زمانی که این بیماری به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان که ماند شرکت با مشورتی که تنها کسانی که بیمار هستند و یا در حال کار در بخش بهداشت و درمان نیاز به پوشیدن ماسک.

با تشکر از کسانی که دستورالعمل ماسک کشورها مانند هند انجام عمومی تبلیغات کمپین که اظهار داشت که “اگر شما سالم هستند و شما می دانید آن نیاز به پوشیدن ماسک!” (sic).

این قطعه واحد از اطلاعات غلط ترویج گسترش و بارها و بارها اصرار بر که می توانست واقعی تعویض بازی ضعیف و بسیار پر جمعیت سازمان ملل مانند هند که محروم شدند با استفاده از یک ارزان و بسیار موثر راه حل است که می تواند به متوقف جامعه انتقال در انبوه شهرها است.

3. بر خلاف دو موضوع هواکش است که کمی پیچیده و مرموز اما به همان اندازه اگر نه کشنده تر است.

زمانی که nCovid19 آمد از چین, پزشکان در سراسر جهان تا به حال بستگی به اطلاعاتی که از چین به عنوان ویروس شناسی مشاهده نشد هر کسی در خارج از چین است.

چین تا به حال نگهداری می شود درهای خود را بسته تنگ در کل Vuhan اپیدمی فاز وجود دارد هیچ اطلاعات واقعی در دسترس برای پزشکان جهان درباره آسیب شناسی nCovid19 عفونت, از همه مهمتر, چگونه آن را ناشی از مرگ و میر غیر از آنچه به بیرون درز کرد/آمد از چین است.

به عنوان سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) ناشی از ذات الریه ویروسی بود داستان که بیرون آمد از چین و کل جهان scampered برای خرید/ساختمان هواکش.

عجیب ظرف مدت بسیار کوتاه از nCovid19 بيماران جاری شدن سیل در بیمارستان ها از اروپا و ایالات متحده آمریکا مشاهده شد توسط پزشکان محلی که مرگ آسیب شناسی nCovid19 بود منجر به ARDS ناشی از ذات الریه ویروسی که هواکش کمک کرده است. در واقع آن را به آرامی شد واقعا آشکار است که هواکش در واقع می تواند باعث آسیب ریه و حتی مرگ و میر.

اگر ما با هم دسته جمعی خسارت ناشی از تاخیر در پذیرش از انسان به انسان انتقال مشورتی و نه با استفاده از ماسک و سردرگمی در مرگ آسیب شناسی nCovid19 که گمراه جهان به ذخایر هواکش آنها می تواند برای اکثر عفونت و مرگ و میر است که ما شاهد در سراسر جهان است.

جهان اجرا شده توسط سیاستمداران و نیروهای بازرگانی و ممکن است یا ممکن است از خواب بیدار به حقیقت است که زندگی انسان است که واقعا یک اولویت برای بزرگتر ماتریس است که ما ساخته شده است در اطراف ما با تبدیل جامعه بشری به یک بازار اما ما انسان ها نیاز به.

طبیعی جدید در پست covid عصر باید انسان ها با هم به جای شناور از هم جدا و بازسازی جامعه بین بردن پوسیده موسسات که از دست داده اند و ارزش و در حال حاضر ابزار فساد است که قدرتمند استفاده کنید.

ما نیاز به پیدا کردن که گناه و عمل به ایجاد یک نظم نوین جهانی که در آن بشریت است که در مرکز و نه پول.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>