که اگر نه چه کسی ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق ما بودجه را که موجب تضعیف Covid-19 مبارزه با امریکا و جهان

در یک حرکت تکان دهنده در زمانی که جهانی Covid-19 موارد عبور کرده اند 2 میلیون و منجر به بیش از 1,30,000 مرگ و میر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به حالت تعلیق در آمریکا بودجه به چه کسی است. به عنوان بزرگترین کمک کننده به کسی که به ما تعلیق بودجه در این برهه حساس تضعیف مبارزه جهانی علیه Covid-19 بیماری همه گیر.

این نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از کسانی که به طور کامل و بدون شایستگی. شواهد نشان می دهد که آژانس رفت و همراه با خط چینی روی همه گیر برای بسیاری از ماه های ژانویه و فوریه. به عنوان از ژانویه 14, که هنوز هم انکار انسان به انسان انتقال این ویروس حتی زمانی که برای اولین بار Covid-19 مورد در خارج از چین گزارش شده در تایلند یک روز قبل از آن. آن را نیز نادیده گرفته و هشدار از تایوان – از مطالعه حذف شدند که به لطف چینی فشار – در مورد گسترش بیماری را در دسامبر 31. به علاوه جدید, اسناد داخلی نشان می دهد که مقامات چینی می دانستم که در مورد این بیماری همه گیر و آرام نگه داشته برای بحرانی شش روز تا 20 ژانویه. اما وقتی که تیم چین سفر در ماه فوریه آن را صرفا ستایش مقامات چینی برای برداشتن گام های جسورانه برای جلوگیری از سرایت.

اما این همه هنوز هم به این معنا نیست که باید junked – خواهد بود که شبیه به پرتاب کردن کودک با آب حمام. این تنها بدن است که می تواند هماهنگی اقدامات جهانی در یک فراملی بهداشت و درمان اضطراری. درست است Covid-19 نشان داده است که این سازمان نیاز به اصلاحات است. اما junking آن forecloses امکان بهبود آن است. آن را به ارزش به خاطر سپردن است که آن را به حال شده است برای چه کسی و در سراسر جهان همکاری های علمی که در این پرورش از شیوع بیماری سارس نمی توانست متوقف در آهنگ های خود را و می توانست به عنوان بد به عنوان زمان Covid-19 بیماری همه گیر.

همچنین ما هنوز ندیده آخرین Covid-19 ویران کردن. اگر آن را مجاز به گسترش بدون کنترل در کشورهای توسعه نیافته و این چپ به دستگاه های خود را, آن را نمی خواهد طولانی قبل از آن می آید و به کشورهای ثروتمند از جمله آمریکا در دوم و سوم امواج. تعلیق کمک های مالی را کاهش می دهد ما صدای در آژانس بین المللی و اجازه می دهد تا کشورهایی مانند چین برای افزایش نفوذ خود که تهمت می خواهد برای جلوگیری از. مطمئن, جهانی شدن تا به حال مشکلات و چین gamed آن است. اما پاسخ به آن بیشتر و بهتر خواهد آورد. به عنوان Covid-19 نشان داده است همه ما شنا کردن یا نزول با هم.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im