“چه کسی رستگاری می شود؟”

جامعه اساسا ً از لویی هاموندز سر دست برنداشت. عبارت “قفل کردن در و انداختن کلید” در مورد او، تقریباً به معنای واقعی کلمه درست بود. او یک “lifer” در زندان ایالتی خلیج پلیکان بود، زندان فوق العاده که خانه ترین زندانیان کالیفرنیا خشونت آمیز است. او یک رهبر باند بوده است، به خاطر تیراندازی به یک مرد در یک بار هفت بار زندانی شده بود، و با چشم انداز گذراندن بقیه عمرش در زندان مواجه شد.

ممکنه پايان داستانش باشه به نظر من، یک نفر از زندگی در میشیگان به مجله سیاسی می گوید، “نود و نه درصد [از افراد حبس شده] به دلیل شوک عامل این محیط، مبارزه را از آنها زدوده است.” آسان است — شاید حتی انتظار می رود — به سادگی به زبان ساده و بی باک ، “تماشای هر سال رول توسط مانند مه سنگین ، مرد به سیاسی گفت.

برنامه های توانبخشی زندان که مهارت ها و امید را آموزش می دهد، به سمت کسانی که در حال نزدیک شدن به آزادی هستند، می چرخند. اما اگر هرگز به آزادی خود نزدیک نخواهید شد چه؟ اصلا ً چه زندگی ای برات باقی مونده؟

داستان جلد این هفته از زندگی می کند که شروع به یافتن پاسخی به این سوال به روش های غیرمنتظره کرده اند.

براي آقاي هاموندز، با يه گره خرگوش ي توي بند کفشش شروع شد. مجرم سخت شده ای که می خواست مثل صورت کوچک پرده نقره ای باشد، وقتی یک افسر اصلاحات، حرکت کوچک خم شدن را برای گره زدن بند کفش گشاد آقای هموندز وقتی که دست زندانی به بند می رفت، باز شد. آقای هاموندز به خبرنگار پاتریشیا لی براون گفت: «او مرا فروتن کرد. او سقف شیشه ای جنون من را تمام راه نشکست، اما آن را شکافت. او در او انسانیت داشت و وقتی به روح من دست زد، مقداری از آن انسانیت را به من داد.»

آن شکاف بشریت زمانی گسترش یافته که کالیفرنیا شروع به تجدد در رویکرد خود به زندگی، به خصوص کسانی که به عنوان نوجوانان محکوم شده اند. در برخی موارد، مانند آقای هموندز، دولت کلید را پیدا کرد و شروع به باز کردن درها کرد، و کسانی را که دیگر به عنوان تهدید دیده نمی شد، پارو کرد. به عنوان داستان پوشش می گوید, عمل فضل ملاقات یک لحظه فرصت و نتیجه شده است یک زندگی تجدید. آقاي هموندز حالا براي کمک به ديگراني که آزاد شده اند کار مي کند

داستان سیاسی برای زندگی بازهم در زندان، از جنبش های جدیدی در سراسر کشور برای بازگرداندن مقداری از انسانیت و هدف حتی به کسانی که نزدیک به تاریخ آزادی نیست، می گوید. گروه هایی از زندگی در حال شروع سازمان هایی مانند Lifers ملی آمریکا در میشیگان برای کمک به آموزش مهارت های رهبری، قانون، سواد اقتصادی، و یا چگونگی ارتباط با خانواده است. به عنوان همه گیر می درخشد نور افکن در شرایط زندان, آن زمان به بازنگری در مورد کسانی که در زندان فکر می کنم, مدافع اصلاحات شاوآنا Vaughn به سیاسی گفت. “کي رستگاري ميشه؟ کي بخشش مي گيره؟ چون به همه پول داده نشده یا به همه داده نشده است.”

داستان این هفته در مورد زندگی به آنها has داده شده است – و آنچه آنها در تلاش برای انجام با آن است. یکی دیگر از زندگی سابق که در حال حاضر با کسانی مانند خود کار می کند می گوید: “کمک کردن به دارو من است. من و فروتن نگه می دارد.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im