هند در گزارش خود اولین مورد از coronavirus پنج شنبه. عکس: /آسوشیتد پرس

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس در چین اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی با اشاره به افزایش قابل توجهی در تعداد موارد این بیماری را به کشورهای دیگر گسترش.

تعیین صادر شده پنج شنبه آمد و به عنوان اولین فرد به فرد انتقال این ویروس گزارش شده در ایالات متحده آمریکا

که تعیین نشان می دهد که بین المللی بهداشت عمومی مقامات در حال حاضر در نظر تنفسی virus یک تهدید قابل توجهی فراتر از چین که در آن سرچشمه ماه گذشته. این حرکت بیشتر می تواند افزایش واکنش جهانی به شیوع.

این سازمان اعلام و پس از دومین جلسه آن کمیته اضطراری که قبلا کاهش یافته است به انجام این کار پس از جلسه دو هفته گذشته است.

پس از چین و دیگر دولت ها و کسب و کار چند ملیتی گرفته اند اضطراری مراحل را برای محدود کردن این ویروس را گسترش از جمله توقف برخی از سفر به چین است.

در ایالات متحده یک نفر ششم آزمایش مثبت برای عفونت در اولین مورد از انسان به انسان انتقال است. بیمار شوهر از شیکاگو زن آلوده به این ویروس است که گزارش شده در هفته گذشته. او به تازگی از سفر به ووهان مرکزی شهر چینی که در آن کروناویروس اولین ظهور در ماه گذشته.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و مقامات وزارت امور خارجه تاکید کرد که به طور کلی خطر برای مردم در آمریکا و در ایالت ایلینوی پایین باقی مانده است.

“این فرد-به-فرد گسترش بين دو بسیار نزدیک مخاطبین, زن و شوهر” گفت: Ngozi Ezike مدیر ایلینوی وزارت بهداشت. “این است که در جامعه گسترده تر.”

بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی است یک وضعیت که جدی است غیر معمول و یا غیر منتظره با پیامدهای بین المللی است که به طور بالقوه نیاز به یک هماهنگ بین المللی پاسخ با توجه به این که.

عمومی-بهداشت و درمان, مقامات می گویند که تعیین می کند بسیج منابع حاوی این ویروس را گسترش. که مدیر کل می تواند توصیه هایی را به جامعه بین المللی هر چند آنها نیست و از نظر قانونی الزام آور است.

که مدیر کل Tedros Ghebreyesus گفت: او با اعتماد به نفس در چین ظرفیت برای کنترل شیوع این بیماری است که بیمار بیش از 7,800 نفر کشته و 170 عمدتا در استان هوبئی در چین اطراف ووهان.

هواپیمای حامل بیش از 200 آمریکایی ها وارد شدند در مارس پایگاه نیروی هوایی در شهرستان ریورساید کالیفرنیا در روز چهارشنبه. آنها شده اند به نمایش چندین برابر خواهد شد و به طور موقت قرار دارد در هوایی. عکس: مت هارتمن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

“اجازه دهید من روشن شود. این بیانیه است نه یک رأی عدم اعتماد به نفس در چین,” دکتر گفت: Tedros. “من هرگز در زندگی من دیده می شود این نوع از بسیج.”

پس از آن قدرت در سال 2005 به اعلام اضطراری بین المللی که تا به حال اعمال شده تعیین فقط پنج قبل از شرایط. برای اولین بار در سال 2009 در پاسخ به H1N1 آنفلوآنزای خوکی به دنبال فلج اطفال در سال 2014 و ابولا و Zika ویروس شیوع بیماری در سال 2016.

حداقل 15 دیگر کشورها یا مناطق نیز گزارش داد تعداد کمی از موارد با فنلاند و هند و فیلیپین در حال حاضر گزارش موارد در افرادی که سفر به ووهان, با توجه به که.

در پاسخ به این ویروس در روسیه محکم است که مرز خود را با چین و ایالات متحده آمریکا اعلام کرد قصد دارد برای دومین تخلیه آمریکایی ها از ووهان. از جمله شرکت های تسلا Inc. و IKEA به طور موقت متوقف عملیات در چین است.

CDC به بررسی 165 نفر برای این ویروس با توجه به اعداد منتشر شد شنبه و 68 آزمایش منفی و پاک شده است. بیش از 90 مورد در حال بررسی و مقامات بهداشت گفت که آنها انتظار دارند موارد اضافی.

جدید شیکاگو بیمار زندگی می کردند و در سازگار تماس نزدیک با همسر خود. پس از بازگشت به ایالات متحده در ژانویه. 13 او توسعه علائم و در بیمارستان بستری شد در یک جدا شده تنظیم می باشد. هنگامی که شوهر او همچنین شروع به توسعه علائم او به سرعت به بیمارستان منتقل. بیمار است که در زمینه مسائل مربوط به سلامت است که در یک وضعیت با ثبات و سلامت, مقامات گفتند.

“روشن است که این ویروس بسیار سرايت و این فرض است بر اساس نرخ سریع از گسترش این عفونت در چین گفت:” ایال Leshem مدیر موسسه برای سفر و پزشکی گرمسیری در سبا مرکز پزشکی در اسرائیل است.

“هنگامی که وجود دارد این است که بهداشت عمومی عدم اطمینان شما همیشه می خواهید به کمی افتاد به مطمئن شوید که شما را از دست ندهید یک مسئله حیاتی” دکتر گفت: Leshem. “هنگامی که شما در یادگیری کمی بیشتر در مورد خطر و موثر, مراحل, سپس شما می توانید مقیاس.”

چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

مقامات بهداشتی بر این باورند که ویروس پخش شد در حالی که بیمار بود و علامتی به جای قبل.

مقامات گفتند که در 60s, آیا حضور در هر تجمع جرم. وجود دارد در حال حاضر 21 نفر تحت بررسی در ایلینوی دکتر Ezike گفت و محلی و مقامات بهداشتی فدرال در حال کار برای مانیتور کردن تماس دوم شیکاگو بیمار است.

“این است که بسیار جدی برای بهداشت عمومی در وضعیت” گفت: نانسی r. schultze ، مدیر ملی مرکز برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC. “ما در حال تلاش برای جرقه تعادل در پاسخ ما در حال حاضر است.”

CDC می گوید که افرادی که به تازگی از سفر باید مراقب علائم و نشانه های این ویروس است که شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت: خطر ابتلا به کروناویروس شمار به آمریکایی ها باقی مانده است کم است و او آگاه از برنامه های دولت برای لغو پروازها به مقصد و از چین است. او گفت که ایالات متحده در حال شکل گرفتن “تمام اقدامات احتیاطی لازم و ادامه خواهد داد به انجام این کار است.”

حمل و نقل کارگر دمای یک مسافر در طول یک غربالگری در یک کشتی مسافری ترمینال در شانگهای چین در روز پنج شنبه. عکس: Qilai Shen/مهر نیوز

اعضای مجلس نمایندگان پنل جریان توسط فدرال مقامات پزشکی گفت: استفاده سنتی از توقف عفونت هنوز هم بهترین محافظت در برابر ویروس گسترش یافته است.

اعضای کمیته فرعی گفت: مقامات فدرال به نظر می رسد که این وضعیت در دست است و نیازی نیست که برای یک کوروناویروس “تزار” به عنوان رخ داده است و با اپیدمی ویروس ابولا در غرب آفریقا در طول دولت اوباما.

مقامات روسیه در عین حال گفت: آنها را به طور موقت محدود کردن عبور از طریق 16 جاده راه آهن و رودخانه ایست های بازرسی در امتداد آن 2,670 مایل مرز با چین است. هر چند ملی روسیه حامل Aeroflot متوقف نشده پرواز به چین کوچکتر روسیه شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.

تعدادی از کشورها را تحت فشار قرار دادند به جلو با تلاش برای استخراج از شهروندان خود را از مرکزی چین است.

وزارت امور خارجه روز پنج شنبه گفت: این برنامه ریزی یک دوم تخلیه پرواز از ووهان برای صدها نفر از شهروندان آمریکایی هنوز هم اعتقاد بر این بود در این شهر است.

دولت هند به دنبال کسب اجازه از مقامات چینی به کار دو پرواز به بازگرداندن شهروندان از هوبئی استان و قرنطینه آنها را برای 14 روز.

مرتبط

  • آمریکا قصد دارد به تخلیه بیشتر آمریکایی ها با هواپیما از ووهان
  • کسب و کار تعلیق چینی عملیات در میان Coronavirus نگرانی
  • چگونه چین می تواند به ساخت یک Coronavirus بیمارستان در 10 روز
  • Coronavirus موارد رشد به عنوان خطوط هوایی تعلیق پروازها به مقصد چین
  • آمریکایی ها تخلیه از ووهان تصویب اولیه سلامت صفحه نمایش برای Coronavirus
  • آنچه که در مورد جدید چینی Coronavirus

در ژاپن جنجال فوران چهارشنبه پس از دو نفر در یک دولت-اجاره تخلیه پرواز از ووهان به توکیو حاضر به آزمایش می شود برای این ویروس جدید است.

نخست وزیر شینزو آبه گفت: مجلس در روز پنج شنبه است که در حالی که دولت تا به حال تحت فشار قرار دادند برای همه 206 مسافران در پرواز به آزمایش می شود آن را به حال هیچ قانونی قدرت برای وادار کردن آنها. سه نفر در این پرواز آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله دو بدون علائم با توجه به وزارت بهداشت. این دو که حاضر تست را نشان نمی دهد علائم رسمی وزارت بهداشت Takuma کاتو گفت.

دوم پرواز چارتر به تخلیه شهروندان ژاپنی از ووهان وارد توکیو در روز پنج شنبه و آقای کاتو گفت: 210 نفر سرنشین توافق به نمایش در خواهند آمد.

در همین حال مقامات مهاجرت در هنگ کنگ scoured شهرستان برای بازدید کنندگان از هوبئی پیدا کردن 15 چهارشنبه شب در طول جستجوهای از 110 هتل ها با توجه به لام Shuk-یی معاون وزیر امنیت خاک چینی در روز پنج شنبه. خانم لام گفت: از 1600 نفر از این استان تبدیل شده بود در هنگ کنگ مرز پس از ممنوعیت.

تمام 30 IKEA رسانه ها در سرزمین اصلی چین شد تا اطلاع ثانوی بسته سوئدی مبلمان غول گفت: پنج شنبه. عکس: /آسوشیتد پرس

در مقابل شرکت های بزرگ چند ملیتی نقل مکان کرد و به طور موقت تعطیل چین عملیات به عنوان کارگران باقی مانده تا حد زیادی در محل با سال جدید قمری تعطیلات طولانی آخر هفته و لینک های حمل و نقل تا حد زیادی محدود.

تسلا رئیس امور مالی ژاک Kirkhorn گفت: این شرکت بود توقف تولید در شانگهای جدید Gigafactory مطابق با محلی-دولت به منظور گسترش قمری تعطیلات سال جدید که آقای Kirkhorn گفت: می تواند شرکت را در سه ماهه اول عملکرد.

تمام 30 IKEA رسانه ها در سرزمین اصلی چین شد تا اطلاع ثانوی بسته سوئدی مبلمان غول گفت: پنج شنبه.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

هوایی فرانسه پیوست لیست شرکت های هواپیمایی خدمات برش به چین است. حامل گفت: این امر تعلیق همه پروازهای برنامه ریزی شده و از سرزمین اصلی تا فوریه. 9 و عمل خاص شروع پروازهای روز جمعه و از شانگهای و پکن با استفاده از داوطلب خدمه برای فعال کردن مشتریان و کارکنان به ترک با خیال راحت.

مقامات ایتالیایی اعلام شد برگزاری 6,000 مسافران و خدمه یک کشتی کروز در بندر چیویتاوکیا در نزدیکی رم پس از 54 سال-پیر زن چینی نشان داد flulike علائم به گفته یک سخنگوی کاستاریکا Crociere شرکت عامل کشتی کوستا Smeralda.

زن و مرد سفر که نشان داد هیچ علائم جدا شد در کشتی های این شرکت گفت: در حالی که ایتالیا با وزارت بهداشت گفت: آن را در حال انتظار برای نتایج آزمون coronavirus.

چین ملی فوتبال زنان تیم برگزار شد در قرنطینه در یک هتل در شهر بریزبن استرالیا تا فوریه. 5, مقامات بهداشت و درمان برای شمال غربی ایالت کوئینزلند گفت: پنج شنبه. 32-عضو تیم تا به حال سفر به استرالیا برای رقابت در مرحله مقدماتی مسابقات این تابستان بازی های المپیک در توکیو.

این مسابقات در اصل برنامه ریزی شده در ووهان برگزار می شود اما منتقل شد به سیدنی پس از وقوع. این تیم تا به حال رفتگان ووهان Jan. 22 قبل از شهر قفل شده بود گفت: این فدراسیون فوتبال است که گفت: همچنین برنامه ریزی شده به حالت تعلیق مسابقات فوتبال در سراسر کشور شروع پنج شنبه.

در چونگکینگ جنوب غربی چین شهر بیش از 30 میلیون نفر است که مرزهای هوبئی داروخانه ها در حال حاضر نیاز به گزارش اسامی افرادی که خرید دارو برای علائم مانند تب و سرفه بخشی از تلاش برای پیگیری افرادی که ممکن است علائم کروناویروس, دولت, پخش تلویزیون مرکزی چین گزارش داد پنج شنبه. این شهر تا به حال 165 تایید موارد این ویروس که از نیمه شب چهارشنبه.

مقامات ایتالیایی اعلام شد برگزاری 6,000 مسافران و خدمه یک کشتی لنگر انداخت در بندر چیویتاوکیا در نزدیکی رم پس از یک زن چینی نشان داد flulike علائم. عکس: گولیلمو mangiapane/ایسنا

نوشتن به Brianna ابوت در brianna.abbott@wsj.com و ارین Mendell در erin.mendell@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de