در یک کنفرانس خبری پنجشنبه مدیر کل سازمان بهداشت جهانی به نام شیوع کروناویروس “بی سابقه” و اعلام جهانی بهداشت عمومی اورژانس. عکس: Jean-Christophe Bott/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع کروناویروس عمومی-بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی روز شنبه به عنوان اولین فرد به فرد انتقال این ویروس گزارش شده در ایالات متحده آمریکا

که تعیین وی با اشاره به افزایش تعداد موارد نشان می دهد که بین المللی بهداشت عمومی مقامات در حال حاضر در نظر تنفسی virus یک تهدید قابل توجهی فراتر از چین که در آن سرچشمه ماه گذشته. این حرکت بیشتر می تواند افزایش واکنش جهانی به شیوع.

این سازمان اعلام و پس از یک جلسه آن کمیته اضطراری که کاهش یافته است به انجام این کار آخرین هفته است. پس از چین و دیگر دولت ها و کسب و کار چند ملیتی گرفته اند اضطراری مراحل را برای محدود کردن این ویروس را گسترش از جمله توقف برخی از سفر به چین است.

هواپیمای حامل بیش از 200 آمریکایی ها وارد شدند در مارس پایگاه نیروی هوایی در شهرستان ریورساید کالیفرنیا در روز چهارشنبه. آنها شده اند به نمایش چندین برابر خواهد شد و به طور موقت قرار دارد در هوایی. عکس: مت هارتمن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

با اشاره به این که اعلامیه وزارت امور خارجه گفت: آمریکایی ها نه برای رفتن به چین افزایش سفر خود را از هشدار به بالاترین سطح پنج شنبه. آن توصیه می شود که مردم چین باید در نظر خروج از کشور و گفت: این درخواست که همه غیر ضروری دولت ایالات متحده پرسنل تعویق انداختن سفر وجود دارد. وزارت امور خارجه توصیه می کند همان “سفر نیست” هشدار برای کشورهایی از جمله افغانستان و سوریه.

در ایالات متحده یک نفر ششم آزمایش مثبت برای عفونت در اولین مورد از انسان به انسان انتقال است. بیمار شوهر از شیکاگو زن آلوده به این ویروس است که گزارش شده در هفته گذشته. او به تازگی از سفر به ووهان مرکزی شهر چینی که در آن کروناویروس اولین ظهور در ماه گذشته.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و مقامات وزارت امور خارجه تاکید کرد که به طور کلی خطر برای مردم در آمریکا و در ایالت ایلینوی پایین باقی مانده است. “این فرد-به-فرد گسترش بين دو بسیار نزدیک مخاطبین, زن و شوهر” گفت: Ngozi Ezike مدیر ایلینوی وزارت بهداشت. “این است که در جامعه گسترده تر.”

عمومی-مقامات بهداشت گفت: چه کسی تعیین می کند بسیج منابع حاوی این ویروس را گسترش. که مدیر کل می تواند توصیه هایی را به جامعه بین المللی هر چند آنها نیست و از نظر قانونی الزام آور است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: او با اعتماد به نفس در چین ظرفیت برای کنترل شیوع این بیماری است که بیمار بیش از 9500 نفر کشته و 213 تا از 170 روز قبل از آن عمدتا در چین هوبئی آن را احاطه کرده ووهان.

“اجازه دهید من روشن شود. این بیانیه است نه یک رأی عدم اعتماد به نفس در چین” دکتر Tedros گفت. “من هرگز در زندگی من دیده می شود این نوع از بسیج.”

تعداد موارد عفونت در چین پیشی جهانی در مجموع برای سندرم حاد تنفسی هر چند آمريکا به کشته شدن نزدیک به 800 نفر پس از ظهور در جنوب چین در اواخر سال 2002 و 2003.

پس از آن به دست آورد قدرت در سال 2005 به اعلام اضطراری بین المللی که تا به حال اعمال شده تعیین فقط پنج قبل از شرایط. برای اولین بار در سال 2009 در پاسخ به H1N1 آنفلوآنزای خوکی به دنبال فلج اطفال در سال 2014 و ابولا و Zika ویروس شیوع بیماری در سال 2016. آن را اعلام عمومی اورژانس برای یکی دیگر از شیوع ابولا در سال 2019 و مواجه انتقاد برای به تأخیر انداختن این تصمیم.

چالش برای سفر و اوقات فراغت سهام رشد اقتصادی آهسته تر و ضعیف تر یوان چین در میان بازار جدید مفاهیم سرمایه گذاران در حال خرید و فروش با عنوان جدید کروناویروس به سرعت در حال گسترش. عکس: ایسنا/Qilai شن

حداقل 18 دیگر کشورها یا مناطق نیز گزارش داد تعداد کمی از coronavirus موارد با فنلاند و هند و فیلیپین در حال حاضر گزارش موارد در افرادی که سفر به ووهان, با توجه به که.

در پاسخ به این ویروس در روسیه محکم است که مرز خود را با چین و ایالات متحده آمریکا اعلام کرد قصد دارد برای دومین تخلیه آمریکایی ها از ووهان. از جمله شرکت های تسلا Inc. و IKEA به طور موقت متوقف عملیات در چین است.

CDC به بررسی 165 نفر در آمریکا به این ویروس با توجه به اعداد منتشر شد شنبه و 68 آزمایش منفی و پاک شده است. بیش از 90 مورد در حال بررسی و مقامات بهداشت گفت که آنها انتظار دارند موارد اضافی.

جدید شیکاگو بیمار زندگی می کردند و در سازگار تماس نزدیک با همسر خود. پس از بازگشت به ایالات متحده در ژانویه. 13 او توسعه علائم و در بیمارستان بستری شد در یک جدا شده تنظیم می باشد. هنگامی که شوهر او همچنین شروع به توسعه علائم او به سرعت به بیمارستان منتقل. بیمار است که در زمینه مسائل مربوط به سلامت است که در یک وضعیت با ثبات و سلامت, مقامات گفتند.

“روشن است که این ویروس بسیار سرايت و این فرض است بر اساس نرخ سریع از گسترش این عفونت در چین” گفت: ایال Leshem, مدیر موسسه برای سفر و پزشکی گرمسیری در سبا مرکز پزشکی در اسرائیل است.

“هنگامی که وجود دارد یک بهداشت عمومی عدم اطمینان شما همیشه می خواهید به کمی افتاد به مطمئن شوید که شما را از دست ندهید یک مسئله حیاتی” دکتر Leshem گفت. “هنگامی که شما در یادگیری کمی بیشتر در مورد خطر و موثر, مراحل, سپس شما می توانید مقیاس.”

مقامات بهداشتی معتقدند که این ویروس گسترش در حالی که بیمار برای اولین بار در شیکاگو بود علامتی به جای قبل.

حمل و نقل کارگر دمای یک مسافر در طول یک غربالگری در یک کشتی مسافری ترمینال در شانگهای چین در روز پنج شنبه. عکس: Qilai Shen/مهر نیوز

مقامات گفتند که در 60s, آیا حضور در هر تجمع جرم. وجود 21 نفر تحت بررسی در ایلینوی برای عفونت ممکن است دکتر Ezike گفت و محلی و مقامات بهداشتی فدرال در حال کار برای مانیتور کردن تماس دوم شیکاگو بیمار است.

نانسی R. Schultze،, مدیر مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی در CDC به نام کروناویروس “بسیار جدی بهداشت عمومی وضعیت است.” او افزود: “ما در حال تلاش برای جرقه تعادل در پاسخ ما در حال حاضر است.”

CDC گفت که افرادی که به تازگی از سفر باید مراقب علائم و نشانه های این ویروس است که شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سخنرانی در میشیگان گفت: دولت با همکاری نزدیک با چین و به دنبال به حداقل رساندن ترس در مورد این ویروس در ایالات متحده آمریکا

“ما فکر می کنم ما باید آن را به خوبی تحت کنترل است. ما بسیار مشکل کوچک در این کشور در این لحظه” آقای ترامپ گفت که تعداد انگشت شماری از قربانیان recuperating. “ما فکر می کنیم آن را برای رفتن به یک پایان خوب برای ما است. که من می توانم به شما اطمینان دهم.”

روز چهارشنبه آقای ترامپ اعلام کرد یک نیروی کار به آدرس coronavirus که او گفت: تا به حال شده جلسه روزانه از دوشنبه. این گروه به رهبری بهداشت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر.

اعضای مجلس نمایندگان پنل جریان توسط فدرال مقامات پزشکی گفت: استفاده سنتی از توقف عفونت هنوز هم بهترین محافظت در برابر ویروس گسترش یافته است.

اعضای کمیته فرعی گفت: مقامات فدرال به نظر می رسد که این وضعیت در دست است و نیازی نیست که برای یک کوروناویروس “تزار” به عنوان منصوب شد و در طول اپیدمی ویروس ابولا در غرب آفریقا در طول دولت اوباما.

مقامات روسیه در عین حال گفت: آنها را به طور موقت محدود کردن عبور از طریق 16 جاده راه آهن و رودخانه ایست های بازرسی در امتداد آن 2,670 مایل مرز با چین است. هر چند ملی روسیه حامل Aeroflot متوقف نشده پرواز به چین کوچکتر روسیه شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.

تعدادی از کشورها را تحت فشار قرار دادند به جلو با تلاش برای استخراج از شهروندان خود را از مرکزی چین است.

وزارت امور خارجه روز پنج شنبه گفت: این برنامه ریزی یک دوم تخلیه پرواز از ووهان برای صدها نفر از شهروندان آمریکایی هنوز هم اعتقاد بر این بود در این شهر است.

دولت هند به دنبال کسب اجازه از مقامات چینی به کار دو پرواز به بازگرداندن شهروندان از هوبئی استان و قرنطینه آنها را برای 14 روز.

مرتبط

  • آمریکا قصد دارد به تخلیه بیشتر آمریکایی ها با هواپیما از ووهان
  • کسب و کار تعلیق چینی عملیات در میان Coronavirus نگرانی
  • چگونه چین می تواند به ساخت یک Coronavirus بیمارستان در 10 روز
  • Coronavirus موارد رشد به عنوان خطوط هوایی تعلیق پروازها به مقصد چین
  • آمریکایی ها تخلیه از ووهان تصویب اولیه سلامت صفحه نمایش برای Coronavirus
  • آنچه که در مورد جدید چینی Coronavirus

در ژاپن جنجال فوران چهارشنبه پس از دو نفر در یک دولت-اجاره تخلیه پرواز از ووهان به توکیو حاضر به آزمایش می شود برای این ویروس جدید است.

نخست وزیر شینزو آبه گفت: مجلس در روز پنج شنبه است که در حالی که دولت تا به حال تحت فشار قرار دادند برای همه 206 مسافران در پرواز به آزمایش می شود آن را به حال هیچ قانونی قدرت برای وادار کردن آنها. سه نفر در این پرواز آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله دو بدون علائم با توجه به وزارت بهداشت. این دو که حاضر تست را نشان نمی دهد علائم رسمی وزارت بهداشت Takuma کاتو گفت.

دوم پرواز چارتر به تخلیه شهروندان ژاپنی از ووهان وارد توکیو در روز پنج شنبه و آقای کاتو گفت: 210 نفر سرنشین توافق به نمایش در خواهند آمد.

در همین حال مقامات مهاجرت در هنگ کنگ scoured شهرستان برای بازدید کنندگان از هوبئی پیدا کردن 15 چهارشنبه شب در طول جستجوهای از 110 هتل ها با توجه به لام Shuk-یی معاون وزیر امنیت خاک چینی در روز پنج شنبه. خانم لام گفت: از 1600 نفر از این استان تبدیل شده بود در هنگ کنگ مرز پس از ممنوعیت.

تمام 30 IKEA رسانه ها در سرزمین اصلی چین شد تا اطلاع ثانوی بسته سوئدی مبلمان غول گفت: پنج شنبه. عکس: /آسوشیتد پرس

در مقابل شرکت های بزرگ چند ملیتی نقل مکان کرد و به طور موقت تعطیل چین عملیات به عنوان کارگران باقی مانده تا حد زیادی در محل با سال جدید قمری تعطیلات طولانی آخر هفته و لینک های حمل و نقل تا حد زیادی محدود.

تسلا رئیس امور مالی ژاک Kirkhorn گفت: این شرکت بود توقف تولید در شانگهای جدید Gigafactory مطابق با محلی-دولت به منظور گسترش قمری تعطیلات سال جدید که آقای Kirkhorn گفت: می تواند شرکت را در سه ماهه اول عملکرد.

تمام 30 IKEA رسانه ها در سرزمین اصلی چین شد تا اطلاع ثانوی بسته سوئدی مبلمان غول گفت: پنج شنبه.

عضویت در خبرنامه ثبت نام

هوایی فرانسه پیوست لیست شرکت های هواپیمایی خدمات برش به چین است. حامل گفت: این امر تعلیق همه پروازهای برنامه ریزی شده و از سرزمین اصلی تا فوریه. 9 و عمل ویژه پروازهای شروع جمعه با استفاده از داوطلب خدمه برای فعال کردن مشتریان و کارکنان به ترک با خیال راحت.

ایتالیایی مقامات برگزار 6,000 مسافران و خدمه یک کشتی کروز در بندر چیویتاوکیا در نزدیکی رم پس از 54 سال-پیر زن چینی نشان داد flulike علائم. مقامات بهداشتی در اواخر روز پنجشنبه حکومت او تحت تاثیر coronavirus و مسافران اجازه داده شد به پیاده, با توجه به بیانیه کاستاریکا Crociere شرکت عامل کشتی.

چین ملی فوتبال زنان تیم برگزار شد در قرنطینه در یک هتل در شهر بریزبن استرالیا تا فوریه. 5, مقامات بهداشت و درمان برای شمال غربی ایالت کوئینزلند گفت: پنج شنبه. 32-عضو تیم تا به حال سفر به استرالیا برای رقابت در مرحله مقدماتی مسابقات این تابستان بازی های المپیک در توکیو.

این مسابقات در اصل برنامه ریزی شده در ووهان برگزار می شود اما منتقل شد به سیدنی پس از وقوع. این تیم تا به حال رفتگان ووهان Jan. 22 قبل از شهر قفل شده بود گفت: این فدراسیون فوتبال است که گفت: همچنین برنامه ریزی شده به حالت تعلیق مسابقات فوتبال در سراسر کشور شروع پنج شنبه.

در چونگکینگ جنوب غربی چین شهر بیش از 30 میلیون نفر است که مرزهای هوبئی داروخانه ها در حال حاضر نیاز به گزارش اسامی افرادی که خرید دارو برای علائم مانند تب و سرفه بخشی از تلاش برای پیگیری افرادی که ممکن است علائم کروناویروس, دولت, پخش تلویزیون مرکزی چین گزارش داد پنج شنبه. این شهر تا به حال 165 تایید موارد این ویروس که از نیمه شب چهارشنبه.

مقامات ایتالیایی اعلام شد برگزاری 6,000 مسافران و خدمه یک کشتی لنگر انداخت در نزدیکی رم پس از یک زن چینی نشان داد flulike علائم. مقامات بعد گفت: نبود coronavirus. عکس: گولیلمو mangiapane/ایسنا

نوشتن به Brianna ابوت در brianna.abbott@wsj.com و ارین Mendell در erin.mendell@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو