که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ملاقات با رئیس جمهور چین روز سه شنبه در پکن که در آن او با تمجید از دولت را از دست داده و از شیوع کروناویروس. عکس: Naohiko Hatta/آسوشیتد پرس

رئیس سازمان بهداشت جهانی در ستایش چین را از دست داده و شیوع بیماری های جدید و خطرناک coronavirus در سفر خود به پکن به عنوان ایالات متحده گسترش نمایش مسافران به 20 فرودگاه ها و دولت های دیگر در زمان گام برای کاهش قرار گرفتن در معرض به مسافران از چین است.

کلمات تشویق از که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus ارائه یک افزایش به یک پاسخ دولت است که زیر آتش برای عدم شفافیت اما دیگر تحولات نشان داده شده در ادامه ترس در سراسر جهان است که مقامات چینی انجام نمی شود ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از سرعت گسترش ویروس.

چین گزارش داد که یکی از بزرگترین روز پرش در تایید موارد و مرگ و میر با چین ملی کمیسیون بهداشت اعلام کرد 26 مرگ و میر بیشتر آوردن تعداد به 106 و نزدیک به دو برابر در تایید عفونت به 4,515 موارد است.

به عنوان تلفات از coronavirus افزایش می یابد مقامات چینی در حال عجله برای ساخت دو موقت بیمارستان در شهرستان که در آن شیوع نشات گرفته است. فیلم نشان می دهد ماشین آلات در محل کار و پیش ساخته مواد در ساخت و ساز سایت. عکس: هکتور Retamal/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه شما را ارزیابی پکن در واکنش به شیوع کروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

قلمرو چین از هنگ کنگ گفت: این امر کاهش لینک های سفر به سرزمین اصلی در حالی که سنگاپور گفت: این امر ممنوعیت مسافران از چین هوبئی استان از ورود یا ترانزیت از طریق آسیای جنوب شرقی شهرستان دولت. فیلیپین و اداره مهاجرت به حالت تعلیق در صدور ویزا به محض ورود برای اتباع چینی برای تضعیف گروه تور.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه شده است مسافران برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروری به چین پس از صدور یک سطح 3 هشدار برای کشور با استناد به این ویروس را گسترش سریع و مستند از شهرستانها از جمله ووهان.

برای ووهان خانه استان هوبئی وزارت امور خارجه ایالات متحده صادر بالاترین سطح 4 هشدار—همان مورد استفاده برای کره شمالی و ایران و ونزوئلا است. بخش تخلیه کارکنان کنسولگری خود را در ووهان و همچنین به عنوان یک تعداد محدودی از شهروندان ایالات متحده از طریق یک پرواز چارتر عازم Ontario, کالیفرنیا. در روز سه شنبه.

در همین حال مقامات بهداشت و درمان در آلمان و در سریلانکا اعلام کرد خود را برای اولین بار تایید کرد coronavirus موارد و ژاپن وزیر بهداشت تایید دو بیشتر موارد جمعه از جمله آنچه که به احتمال زیاد این کشور برای اولین بار انسان به انسان انتقال است. که مورد درگیر یک تور-راننده اتوبوس که بیمار پس از chauffeuring دو گروه از ووهان کانون شیوع در اوایل این ماه. تایوان وزارت بهداشت گزارش هشتمین مورد یک مرد که آلوده شده توسط یک عضو خانواده که مشغول به کار در سرزمین اصلی چین است.

در روسیه تور اپراتور به حالت تعلیق در گروه تور چین و سه شرقی استان که هم مرز با چین متوقف ترافیک جاده از چین به کشور, اگر چه آنها همچنان به اعتراف چینی بازدید کنندگان ورود با هواپیما و قطار, با توجه به مقامات محلی. همه چینی ورود در نقاط مرزی در این استان در حال بررسی برای تب. روسیه در مرز شرقی است که یکی از اصلی ترین نقاط ورود به معامله گران چینی در حالی که برخی از مناطق نیز یک مقصد محبوب برای گردشگران چینی است.

در پکن دکتر Tedros او به عنوان شناخته شده است, ابراز اعتماد به نفس در چین روش برای کنترل این بیماری همه گیر در دیدار با وزیر امور خارجه چین وانگ یی و نام مردم را به آرامش با توجه به بازخوانی توسط چین وزارت امور خارجه. دکتر Tedros ارائه شده مشابه ستایش در جلسه بعد در روز با رئیس جمهور چین Jinping رسانه های دولتی گزارش شده است.

یک مرد با استفاده از یک دماسنج برای بررسی متوسط یک روزنامه نگار در پوشش یک دیدار که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus و وزیر امور خارجه چین وانگ یی در پکن در روز سه شنبه. عکس:
استخر/ایسنا

که گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که در آن شناسایی شده بود سه جدید عفونت موارد خارج از چین بدون بروز هر گونه علائم. یکی دیگر از 14 تا به حال توسعه یافته علائم بعد از ترک چین است. یکی درگیر یک انسان به انسان انتقال در میان اعضای خانواده در ویتنام است.

که تا کنون کاهش یافته است به اعلام شیوع جهانی بهداشت عمومی اورژانس با استناد به تعداد محدودی از موارد در خارج از کشور و تلاش در راه آن را تحت کنترل.

کره جنوبی وزارت امور خارجه نیز با صدور یک هشدار خواستار “خویشتنداری”—کشور دوم-بالاترین سطح از احتیاط—برای سفر به چین و توصیه می شود که شهروندان ترک هوبئی.

اتحادیه اروپا با ارسال دو هواپیما به بازگرداندن شهروندان اتحادیه اروپا از ووهان منطقه به اروپا و کمیسر اتحادیه اروپا برای مدیریت بحران Janez Lenarčič روز سه شنبه گفت. اولین هواپیما برنامه ریزی شده است به ترک فرانسه برای چین صبح روز چهارشنبه و دوم در هفته بعد. اتحادیه اروپا گفت: حدود 250 شهروندان فرانسوی را اولین هواپیما و بیش از 100 شهروندان اتحادیه اروپا از کشورهای دیگر را دوم. کمک های اضافی ممکن است به دنبال اتحادیه اروپا گفت.

رئیس اجرایی هنگ کنگ کری لام گفت: در این خصوص اداره خاک چینی خواهد دید برخی از عبور از مرز نقاط و کاهش لینک های سفر به سرزمین اصلی چین از جمله بستن دو راه آهن و تعلیق مرزی کشتی و اتوبوس تور در تلاش برای جلوگیری از عفونت بیشتر. پرواز های از سرزمین اصلی به چینی ها خاک می تواند به نصف کاهش می یابد, او گفت:, و بازرسی در بازرسی مرزی برای تشخیص علائم این ویروس را افزایش می دهد.

چینی مقامات اداره مهاجرت گفت که آنها به طور موقت توقف صدور مجوز برای ساکنان سرزمین اصلی برای سفر به هنگ کنگ. خانم لام خواست هنگ کنگ از ساکنان در سرزمین اصلی به بازگشت به شهر بلافاصله و ماندن در خانه به مدت 14 روز برای جلوگیری از گسترش ویروس.

وال استریت ژورنال را شان لی و استفانی یانگ سفر به هوبئی چین استان در مرکز جدید کروناویروس بیماری همه گیر. به عنوان مقامات تحمیل تنگ تر قوانین قرنطینه آنها خواسته شد به صرف 14 روز در داخل خانه و انجام روال دقیق. عکس: Arek Rataj/آسوشیتد پرس

در سراسر چین, دولت و شرکت های خصوصی در ادامه به تشدید محدودیت های مسافران است که می تواند در معرض خطر عفونت است.

روز دوشنبه یک هواپیمایی جنوبی چین شرکت. پرواز از ناگویا, ژاپن به شانگهای شد با تاخیر بیش از پنج ساعت بعد از یک گروه از مسافران حاضر به هیئت مدیره با گردشگران که آمده بود از ووهان. هنگامی که هواپیما در نهایت ترک آن را به انجام 19 مسافر که اخیرا به هوبئی استان در خانه به ووهان, شانگهای بالا سلامت رسمی روز سه شنبه گفت. همه 19 نشسته بودند به صورت جداگانه قرار داده و در قرنطینه برای نظارت بر ورود و هیچ کدام نشان داد نشانه هایی از تب این مقام گفت.

ایالات متحده شرکت های فن آوری نیز نقل مکان کرد به محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس. Facebook , Inc. محدود همه غیرضروری کارمند سفر به چین و درخواست کسانی که به تازگی شده است وجود دارد برای کار از خانه برای یک دوره با توجه به یک فرد آشنا با این وضعیت. منشی-فضا راه اندازی کنیم Co.’s WeWork تعطیل 52 مکان در شرق چین تا فوریه. 9 مطابق با دولت خواسته است.

نزدیک به 60 قطار با سرعت بالا اتصال پکن با شهرستان بندر تیانجین معلق خواهد شد از طریق Feb. 26 پکن راه آهن اداره گفت: در آن مقام اجتماعی-رسانه های حساب. قطار از پایتخت به دیگر شهرها از جمله شانگهای و جنوب غربی شهر کونمینگ نیز به حالت تعلیق درآمد.

شهرستان Zhengzhou استان مرکزی چین استان هنان ساخت و ساز آغاز شده در یک بیمارستان 300 تخت برای coronavirus بیماران که برنامه ریزی شده بود به پایان خواهد رسید Feb. 5. دو بيمارستان های مشابه در حال حاضر تحت ساخت و ساز در ووهان.

دولت های محلی و تشدید تلاش برای کمک طلب کردن از کمک به در لکه های بالقوه حامل ویروس. در یک پست رسمی اجتماعی-رسانه, حساب Zhending شهرستان در شمال چین هبی استان ارائه پاداش از 1000 یوان ($144) به هر کسی که گزارش شده کسی که تا به حال به خانه بازگشت از ووهان بدون اطلاع مقامات.

در آخرین نسخه از آن coronavirus درمان بیماری, دستی, چین کابینه در سطح ملی کمیسیون بهداشت گفت: در آن معتقد اصلی کانال انتقال ویروس است که توسط قطرات در دستگاه تنفسی و اضافه کرد که coronavirus نیز می تواند منتقل تماس بگیرید. مردم از همه سنین حساس از جمله کودکان آن اضافه شده است.

مرتبط

  • ایالات متحده گسترش فرودگاه غربالگری برای Coronavirus
  • ویروس آزمون های بازار ایمان در اقتصاد جهانی
  • سهام افزایش در میان تلاش ها برای مهار ویروس
  • شرکت سعی در بررسی تاثیر مالی
  • سال جدید قمری بازدید کنندگان برای قمار Hub ماکائو نمایش برای Coronavirus
  • چین سويه به مهر Coronavirus انتقادات در صفحه اصلی
  • آنچه که در مورد Coronavirus

نوشتن به استفانی یانگ در stephanie.yang@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net