کاخ سفید با این نسخهها کار برای فروش نوروزی در حقوق و دستمزد-کاهش مالیات

سناتور. میچ مک کانل می گوید ایران پیشنهاد خواهد شامل دور دیگری از پرداخت های مستقیم به خانواده ها, در میان چیزهای دیگر.

عکس: کارولین Brehman/زوما پرس

واشنگتن—کاخ سفید و سنا جمهوری خواهان به دنبال پل در بخش حقوق و دستمزد-مالیات و کاهش بودجه مدارس و دیگر مسائل روز سه شنبه با تهمت مقامات دولت جلسه با جمهوری خواهان مجلس سنا و سپس حزب دموکرات به بحث در مورد آینده coronavirus بسته کمک.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) برنامه ای برای رول کردن یک متحد ایران پیشنهاد این هفته است که انتظار می رود به هزینه در حدود $1 تریلیون. قانونگذاران در حال مسابقه برای رسیدن به یک توافق در این قانون در هفته رو به پایان از افزایش مزایای بیکاری در 31 ژوئیه و آغاز یک برنامه ریزی شکستن on Aug. 7.

در سخنان در طبقه سنا صبح روز سه شنبه آقای مک کانل گفت که جمهوری خواه پیشنهاد شامل خواهد شد دور دیگری از پرداخت های مستقیم به خانوارها و همچنین به عنوان بودجه برای واکسن و تست که دولت مخالف است. او اشاره نمی حقوق و دستمزد کاهش مالیات خود را مختصر و مفید از برنامه ریزی جمهوری خواه لایحه.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • چه کسب و کارهای کوچک نیاز به دانستن در مورد محرک
  • مدیریت امور مالی خود را در طول همه گیر

او گفت: اوباما طرح کمک خواهد کرد که جبران محل برای خرید تجهیزات حفاظت شخصی اداره coronavirus آزمون و تمیز کردن و یا بازسازی امکانات. او گفت: خواهان را با هدف تغییر چک برنامه حفاظت از کسب و کار کوچک کمک های اولیه در برنامه ایجاد شده در ماه مارس به بیشتر از نزدیک هدف مشکل کسب و کار.

“کمک به ایجاد مشاغل در آمریکا فوری اخلاقی اولویت—و اینها فقط برخی از سیاست های ما در حال بحث است که کمک خواهد کرد که اتفاق می افتد,” او گفت:.

آقای مک کانل همچنین گفت که ایران با لایحه شامل $105 میلیارد دلار برای مدارس. کاخ سفید وزیر مطبوعات کلی McEnany روز سه شنبه گفت که کاخ سفید به دنبال حداقل 70 میلیارد دلار برای مدارس.

حزب دموکرات پیشنهاد تخصیص $430 میلیارد دلار برای مدارس از جمله 50 میلیارد دلار برای کودک-مراقبت از امکانات به گرفتن گام های لازم برای به دست آوردن تجهیزات حفاظت شخصی پیاده سازی بهداشت و سلامت دیگر اقدامات و تقویت آموزش و پرورش چه در شخص و یا آنلاین.

دموکرات ها گفتند که به شدت مخالف هر گونه تلاش جمهوری خواهان به بودجه آموزش و پرورش مشروط به بازگشایی مدارس به عنوان دولت پیشنهاد کرده است.

“به عنوان یک مادر و یک مادر بزرگ که با استفاده از فکر دانشجو ایمنی به عنوان یک تراشه چانه زنی است که واقعا وحشتناک” ایالت پتی موری, واشنگتن, عضو رهبری حزب دموکرات مجلس سنا به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “خانواده لازم نیست دولت فدرال گفتن آنها را به چشم پوشی از سلامت خود یا نادیده گرفتن امنیت عمومی…به این دلیل که رئیس جمهور می خواهد به نوعی می خواهید این ویروس به دور است.”

بیشتر

  • به عنوان $600-یک-هفته بیکاری کمک نزدیک شدن پایان کنگره در برابر یک دوراهی قرار گرفت
  • جمهوری خواهان قرار دادن نشانگر بر روی Next امداد لایحه

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع انتظار می رود برای پیوستن به سنا اوباما در کنفرانس هفتگی خود در جلسه ناهار به زمین آنها را در مورد علاقه خود را مقررات برای آینده لایحه.

سناتور. چاک Grassley (R., Iowa) رئیس کمیته امور مالی مجلس سنا گفت که او را تا ذهن خود را در یک حقوق و دستمزد-کاهش مالیات پس از این نشست است. بسیاری از قانونگذاران جمهوریخواه ترجیح می دهند بیشتر هدف اقدامات گسترده حقوق و دستمزد-کاهش مالیات.

“شما بهتر از من بپرسید پس فردا بنابراین ما می توانید بشنوید از دولت اگر آنها واقعا جدی در مورد آن” آقای Grassley گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مذاکره کنندگان نیز در دیدار با سنسور. ریچارد شلبی (R. Ala.), لامار الکساندر (R., Tenn.) و روی بلانت (R., Mo.) صبح روز سه شنبه. دولت دو ملاقات با آقایان, Shelby, الکساندر و بلانت دوشنبه برای بحث در مورد کمک های مالی برای coronavirus تست و توسعه واکسن که کاخ سفید مقاومت کرده است و پول برای مدارس به استفاده از بازگشایی.

مقامات دولت به دنبال وضعیت پول برای مدارس در برنامه های خود را برای بازگشایی یکی دیگر از فشار است که برخی از جمهوری خواهان در مخالفت با.

“من فکر می کنم مدارس در تمام سطوح شده اند تحت تاثیر از آنچه اتفاق افتاده است و بنابراین من فکر می کنم بسیاری از این نیازهای پشتیبانی نمی شود مشروط” آقای بی پرده گفت.

پس از ملاقات با جمهوری خواهان آقایان مراتع و Mnuchin انتظار می رود برای دیدار با دموکرات ها در کاپیتول هیل مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چاک شومر (D. n. y.).

دموکرات ها شروع کرده اند به حمله به آقای مک کانل پیشنهاد پیش از انتشار آن.

“مک کانل رهبر لایحه را اولویت بندی شرکت های خاص بیش از منافع کارگران و خیابان اصلی کسب و کار با شکست مواجه خواهد شد به اندازه کافی آدرس بدتر شدن گسترش Coronavirus” آقای شومر در نامه ای نوشت به حزب دموکرات دوشنبه.

در پیشنهاد خود خواهان هستند به احتمال زیاد به کاهش 600 دلار هفتگی بیکاری بهره مند شوند اما نمی خلاص شدن از شر آن به طور کامل. در دموکرات ها’ $3.5 تریلیون لایحه که به تصویب مجلس ممکن است در آنها تمدید زمان سطح کمک ها از طریق ژانویه.

سناتور. راب پورتمن (R. اوهایو) گفت: کنگره باید در نظر پوسته پوسته شدن فدرال مکمل به دولت بیمه بیکاری بر اساس یک کارگر قبلی درآمد. جمهوری خواهان با انتقاد از برنامه برای ارائه بیشتر مردم در حکومت از آنها می تواند در یک کار است.

مربوط تصویری

اقتصاددانان به مدت طولانی استفاده از حروف الفبا مانند V و U برای توصیف اقتصادی بهبود. اما coronavirus رکود بسیار متفاوت از گذشته رکود که اقتصاددانان آینده با اشکال جدید برای توصیف پتانسیل بازیابی. وال استریت ژورنال توضیح می دهد. تصویر: یعقوب رینولدز

“اگر شما می توانید کراوات آن را به بیکاری در سطح دولت که در آن آنها در حال حاضر در حال ساخت است که محاسبه شما می تواند تامین هزینه و همچنین تشویق کار است که همه باید می خواهید به انجام,” آقای پورتمن گفت.

این لایحه در مجلس سنا جمهوریخواهان در حال تهیه پیش نویس نیست و انتظار می رود عبارتند از: بودجه اضافی برای دولت و دولت های محلی به یک اولویت برای دموکرات ها با توجه به توافق دستیاران. آن را به احتمال زیاد خواهد شد به کسانی که دولت ها آزادی بیشتری برای تصمیم می گیرید که چگونه به صرف قبلا تایید فدرال کمک های که شده بود برای تنها coronavirus-هزینه های مربوط. بسیاری از ایالت ها می گویند که آنها نیاز به بودجه اضافی و انعطاف پذیری در پلاگین سوراخ بودجه ناشی از اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

جمهوری خواهان را ساخته اند در حال گسترش مسئولیت برای حمایت از کسب و کار مدارس و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی یک اولویت در مذاکرات است. دموکرات ها به نوبه خود به دنبال گسترش حمایت از کارگران به جای کارفرمایان هر چند برخی از قانونگذاران دموکرات نشان داده اند این حزب در نهایت سازش در مسئولیت حمایت.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن برای اندرو Duehren در [email protected] و کریستینا پترسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>