کاخ سفید نمی خواهد مسئله اقتصادی پیش بینی این تابستان

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus مؤثر است معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

واشنگتن—کاخ سفید نمی خواهد موضوع را به روز رسانی اقتصادی, پیش بینی تابستان امسال به دلیل عدم اطمینان ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

این مقام گفت coronavirus منجر به “نوسان” اقتصادی داده است که کاخ سفید پیش بینی نمی ارائه یک “معنی دار عکس فوری” از اقتصاد است. واشنگتن پست اولین گزارش این تصمیم است.

برای چند دهه آمریکا دولت صادر کرده اند به روز شده برای پیش بینی داده ها از جمله رشد اشتغال و تورم در تابستان پس از صدور خود را در بودجه طرح های, معمولا در ماه فوریه است. این مقام گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست مسئله چنین پیش بینی در سال 2017, چرا که سال درخواست بودجه نبود منتشر شد تا زمانی که ممکن است پس از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

رئیس جمهور تهمت و دیگر مقامات دولت پیش بینی کرد که رکود شدید ناشی از مستندات اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس می تواند به سرعت پس قوی ارتجاعی به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت پیش بینی کرد که رکود ناشی از کوروناویروس مستندات خواهد بود به سرعت پس قوی دوباره بجای اول برگشتن.

عکس: جاناتان ارنست/ایسنا

با سقوط “همه نشانه هایی از بهبود اقتصادی در حال رفتن به مواج همه جا” کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett گفت: در سی ان ان وزارت امور خارجه این اتحادیه در روز یکشنبه. کاخ سفید نشده منتشر دقیق تجزیه و تحلیل اقتصادی برای حمایت از خود را پیش بینی.

این حزبی دولت آمریکا انتظار دارد تولید ناخالص داخلی به کوچک شدن 5.6 درصد در سه ماهه چهارم سال 2020 از همان آخرین دوره سال است. تا پایان سال 2021 اقتصاد هنوز کوچکتر از آن بود که در پایان 2019 و نرخ بیکاری—که ایستاده بود در 14.7% ماه گذشته—باقی خواهد ماند بالاتر از 8 درصد CBO پروژه ها.

اکثر اقتصاددانان مورد بررسی توسط وال استریت ژورنال در این ماه گفت: اقتصاد خواهد شد به احتمال زیاد پایین در ماه مه یا ژوئن و رشد باقی خواهد ماند و زیر قبل از همه گیر سطوح برای سال.

“این رفتن به یک در حالی که برای ما به عقب” رئیس فدرال جروم پاول گفت: در مارس 17 مصاحبه با رادیو فردا را “60 دقیقه.” فدرال رزرو قصد دارد به انتشار به روز رسانی های اقتصادی پیش بینی خود پس ژوئن 9-10 نشست معاون ریچارد Clarida گفت: در این هفته.

نوشتن برای اندرو Restuccia در [email protected] و کیت دیویدسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>