کاخ سفید وزن گزینه های بعدی محرک لایحه

گردشگران جمع آوری شده در 15 مه در گراند کانیون پارک ملی است که گسترش تفریحی دسترسی به حاشیه جنوبی انتخاب و ديدگاه.

عکس: مت نیویورک/آسوشیتد پرس

واشنگتن—رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای دیدار با مشاوران ارشد خود را به عنوان به زودی به عنوان این هفته به بحث در مورد گزینه های سیاست برای آینده coronavirus بسته امداد به عنوان دولت آماده مذاکره با کاپیتول هیل به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی.

رئیس جمهور تیم مونتاژ شده مجموعه ای از طرح های پیشنهادی به منظور تشویق مردم به بازگشت به کار و از سرگیری زندگی عادی از جمله رفتن به رستوران ها و تعطیلات در تلاش برای پرش شروع اقتصاد بیمار به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“ما شده است را از طریق نجات فاز و ما در حال حاضر در انتقالی بازگشایی فاز و من فکر می کنم به طور کلی ما می خواهم به حرکت به یک رشد – فاز برای آینده اقتصاد” ارشد دولت رسمی گفت.

زمان جلسه است که برنامه ریزی شده برای این هفته می تواند تغییر مقامات هشدار داد و اشاره کرد که کاخ سفید به طور فزاینده ای با تمرکز بر ناآرامی ها در سراسر کشور بیش از نابرابری نژادی و سیاست خشونت.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه باید گنجانده شده در بسته محرک? پیوستن به مکالمه زیر.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان به رهبری دیگر برای برخورد با دموکرات که به شدت واگرا نظر چه باید گنجانده شده در بسته. آمریکا با حمایت از یک نماینده مجلس ایران به تصویب رسید وسیع $3.5 تریلیون لایحه در اوایل این ماه که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رد مرده در هنگام ورود.

دموکرات ها می خواهند به ارسال دور دیگری از محرک چک به خانواده های ایالات متحده گسترش یافته است مزایای بیکاری مجموعه به پایان می رسد در جولای 31 و ارائه کمک های اضافی به کشورهای رو به گسترش کمبود بودجه. جمهوریخواهان به نام انگیزه است که مردم را تشویق به بازگشت به کار به عنوان به خوبی به عنوان مسئولیت حمایت از کارفرمایان از همه گیر مربوط به پرونده های حقوقی به عنوان کسب و کار در سراسر کشور بازگشایی شده است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران او است و باید صبر کنید و ببینید رویکرد به دور بعدی coronavirus امداد پس از کنگره تصویب شده بیش از $3.3 تریلیون دلار در کمک های اولیه در ماه های اخیر افزایش نگرانی در میان برخی از رئيس جمهور مشاوران در مورد افزایش کسری بودجه. اما مقامات کاخ سفید گفت: آنها در تلاش برای غرفه به امید کشتن بعدی لایحه.

اندازه و محدوده بسته نهایی که کاخ سفید و مشاوران و پیش بینی نمی تواند تکمیل شود تا ژوئیه خواهد شد بستگی دارد در بخش در موفقیت دولت در سطح بازگشایی تلاش و اینکه آیا رکود اقتصادی شروع به معکوس.

مقامات کاخ سفید در ادامه به شرط بندی بر روی یک V-شکل بازیابی است که در آن اقتصاد ریباند در این تابستان و همچنان در حال رشد سریع را در سال آینده خبر داد. در حالی که بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی فعالیت های اقتصادی خواهد شد و شروع به انتخاب کنید تا در طول ماه های آینده آنها را بلند و آهسته بهبود آینده. این دفتر بودجه کنگره روز دوشنبه گفت: این می تواند نزدیک به یک دهه برای اقتصاد ایالات متحده به طور کامل بهبود می یابند از این بیماری همه گیر و مربوط به خاموش شدن ناگهانی.

برچسب قیمت آینده بسته های قانونی همچنان در شار هر چند جمهوری خواهان گفت: از آن می تواند به عنوان بالا به عنوان $1 تریلیون رقم رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R., Ky.) به بخش خصوصی گفت: رئیس جمهور او نمی خواهید به بیش از افراد درگیر در این بحث گفت.

در میان مسائلی که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به بحث این هفته با مشاوران او این است که بیمه بیکاری.

جمهوری خواهان پیوست و با دموکرات ها در ماه مارس به تصویب اقتصادی-کمک لایحه که شامل افزایش بیکاری پرداخت 600 دلار در هفته از طریق جولای. دموکرات ها می خواهند به گسترش است که بودجه به سال آینده. کاخ سفید و اوباما نمایندگان مجلس را رد کرد که طرح افزایش نگرانی ها در مورد کارگران که ادامه خواهد داد برای به دست آوردن بیشتر از مزایای بیکاری از آنها مشغول به کار است.

دولت این است که وزن کاهش پرداخت به $250-300 دلار در هفته در طول نیمه دوم سال, مقامات گفت. یکی دیگر از گزینه خواهد بود به مجموعه ای از پرداخت به عنوان یک سهم از کارگران حقوق حصول اطمینان از آنها کسب بیش از 30 درصد به 40 درصد بیشتر خواهد معمولا دریافت مزایای بیکاری در هفته. گزینه دوم می تواند به اثبات پیچیده اما می گوید که تلاش کرده اند به اداره منافع میان له از متقاضیان جدید.

جمهوریخواهان هشدار داده اند که افزایش پرداخت ممکن است دلسرد کارگران از بازگشت به شغل خود را در ساختن آن دشوار برای کسب و کار به سطح شیب دار بازگشت تا پس از ماه گسترده خاموش شدن ناگهانی. اگر کسب و کار لازم نیست دوباره بجای اول برگشتن به سرعت پرداخت خواهد شد نگه داشتن میلیون ها نفر از کارگران شناور تا زمانی که اقتصاد بهبود دموکرات ها استدلال کرده اند.

دولت نیز بحث گردشگری کسر مالیات و یا اعتبار مالیاتی برای خانواده ها و یا افرادی که در تعطیلات جایی در ایالات متحده آمریکا در سه تا شش ماه آینده یکی از این مقامات گفت.

رئیس جمهور و دستیاران خود را همچنان به فشار پیشنهادات برای آنها که مدت طولانی است که دفاع از جمله حقوق و دستمزد-مالیات تعطیلات که قانونگذاران از هر دو طرف بارها و بارها رد شده و سود سرمایه کاهش مالیات برای سرمایه گذاران است.

یک اولویت برای آقای تهمت مشاوران اقتصادی تشویق شرکت ها برای انجام کسب و کار در ایالات متحده یکی از گزینه های روی میز برای انجام آن گفته است که ساخت دائمی مقررات خاصی است که مجموعه ای برای شروع تدریجی در سال 2022 است که اجازه می دهد شرکت های به کسر هزینه از هزینه های سرمایه از جمله جابجایی از چین و کشورهای دیگر.

این مقام ارشد گفت: آقای ترامپ باز است به برخی از کمک های اضافی برای کشورهای مواجه با کمبود بودجه به طور مستقیم مربوط به کروناویروس پاسخ.

ترکیبی از هزینه های بالاتر از بیکاری و بهداشت و مراقبت از دست درآمدهای مالیاتی است که در حال حاضر فشردن بودجه های ایالتی و محلی. اقتصاددانان هشدار داده اند که می تواند به پایین بکشید گسترده تر رشد اقتصادی در سال, به عنوان آن را در طول رکود اقتصادی زمانی که ایالات متحده مجبور شدند برای کاهش هزینه ها و اخراج کارگران به تعادل بودجه خود را.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin ملی اقتصادی شورای مدیر لری Kudlow مشاور اقتصادی کوین Hassett و رئیس ستاد علامت مراتع در حال مصرف سرب در توسعه دولت را از اولویت های سیاست و مذاکره با قانونگذاران. آنها به طور منظم به بحث در مورد این لیست در حال رشد از طرح های پیشنهادی.

کارشناسان در ریاست شورای مشاوران اقتصادی که به طور سنتی نقش کلیدی در کمک به دامپزشک و اصلاح سیاست های اقتصادی و برنامه را گرفته صندلی عقب در برنامه ریزی سیاست پاسخ. شورای نفوذ کاهش یافته خود اقدام رئیس توماس Philipson یک دانشگاه شیکاگو سلامت اقتصاددان که به درگیری با دیگر مقامات دولت نیست و لذت بردن از یک رابطه نزدیک با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به گفته افراد آشنا با این موضوع.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک رابطه نزدیک با آقای Philipson را سلف آقای Hassett که بازگشت به کاخ سفید به عنوان یک پرداخت نشده مشاور در ماه گذشته.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>