کاخ سفید می گوید اکثر Coronavirus تلفات شغلی به احتمال زیاد به طور موقت

بازار در Syracuse، N.Y. ، ماه گذشته بازبه عنوان محدودیت های کوروناویروس کاهش می شود.

عکس: maranie staab/Reuters

واشنگتن — هزینه های فدرال قوی به طور قابل توجهی کاهش درد اقتصادی ناشی از همه گیر coronavirus، اقتصاددانان کاخ سفید روز پنجشنبه گفت، اضافه کرد که تلاش های امدادی بیشتر بهبود کمک بیشتری خواهد کرد.

گزارش روز پنجشنبه شورای مشاوران اقتصادی کاخ سفید با ارزیابی های دیگری هم زمان بود که پاسخ گسترده فدرال به همه گیر تا حد زیادی موفق بوده است.

برخی از 82٪ از از layoffs از فوریه به احتمال زیاد به طور موقت، موج ترس از ورشکستگی کسب و کار کوچک به دست آمده است، و نابرابری درآمد تنگ شده است به عنوان فقیرترین خانوار چک محرک دریافت و افزایش مزایای بیکاری است که پیشی درآمد منظم خود را، گزارش شده است.

هنوز اقتصاد همچنان با سروندهای جدید در بسیاری از نقاط کشور روبه رو است.

تایلر گوداسپید، مدیر شورا در یک جلسه مطبوعاتی گفت: «من فکر می کنم ما به بهبود اقتصاد آمریکا ادامه می دهیم. “این می تونه خیلی سریعتر بهبود پیدا کنه، و با زخم های طولانی مدت کمتر، با پشتیبانی اضافی.”

چقدر کمک اضافی نیاز به اقتصاد یک سوال مرکزی تقسیم دولت ترامپ و دموکرات کنگره است. مجلس دموکرات ها لایحه خواستار 3.5 تریلیون دلار کمک اضافی تصویب کرده اند، در حالی که جمهوری خواهان با 1 تریلیون دلار مقابله کرده اند.

آقای گوداسپید نشان داد که اقتصادی که زیر پتانسیل خود را انجام می دهد—گاهی اوقات به عنوان داشتن یک “شکاف خروجی” بزرگ توصیف می شود— می تواند آسیب بیشتری به امور مالی عمومی نسبت به هزینه های سنگین برای دفع بهبودی انجام دهد.

فیلم مرتبط

اقتصاد در ماه ژوئیه ۱/۸ میلیون شغل اضافه کرد و نرخ بیکاری به ۱۰/۲ درصد کاهش یافت، اما بهبود اقتصادی از پاندمی کوروناویروس نسبت به ماه های قبل کند شده است. اریک مورات توضیح می دهد. عکس: مارکو بلو/رویترز

آقای گوداسپید گفت: “اگر شما به پایداری بدهی های بلند مدت اهمیت می دهی، چیزی که شماره 1 باید در حال حاضر روی آن تمرکز کنیم، تسریع شکاف خروجی است.” “هیچ چیز یک سوراخ در تصویر مالی بلند مدت مانند یک شکاف خروجی عمده و مداوم منفجر می کند. به همین دلیل است که ما واقعا ً به یک معامله جامع امیدواریم که بهبود کامل را تسهیل کند.”

یک نقطه مهم در مذاکرات بین جمهوری خواهان و دموکرات ها این است که چقدر پول دولت فدرال باید به مزایای بیکاری اضافه کنید. دموکرات ها می خواهند برای تمدید 600 $ مکمل هفتگی ارائه شده توسط قانون مراقبت، که در اواخر ماه ژوئیه منقضی شده است، در حالی که دولت ترامپ پیشنهاد کرده است $ 400 در مزایای اضافی، و جمهوری خواهان سنا پیشنهاد 200 دلار است.

آقای Goodspeed گفت که مزایای بی کار باید به اندازه کافی سخاوتمندانه به کارگران زمان برای جستجوی یک کار مناسب، به جای عجله برای پیدا کردن یکی است که مناسب خوب نیست.

آقای “Goodspeed” گفت: “شما می خواهید یک تور ایمنی به گونه ای فراهم کنید که مردم به جستجو برای کار ادامه داده و بهترین مسابقه کارفرما و کارمند را پیدا کنند.”

نوشتن به پاول کیرنان در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im